Koronavirus odjet na tábor?

Napsat příspěvek
14392
11.7.20 13:41
@Starrky píše:
@AvajBr bohužel bych řekla, že i u nás je momentálně situace taková, že za chvíli bude každý někoho takového znát a bude s někým testovaným v kontaktu. A to by bylo na to sedět celé prázdniny doma na zadku :nevim:

Hele, kdo se boji, na tábor dítě neposílá. Na tábor ho nedá, ale do krámů, na hřiště chodí dál… Dala bych a nic nikomu neříkala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40133
11.7.20 13:42
@Lucka1111 píše:
pochopila jsem že kolega byl v kontaktu s nemocným, takže kolega by měl mít PCR test a je v karanténě. Ale té dítě je už kontaktu kontaktu kontaktu, to bych fakt také neřešila. A s tou karanténou to je asi podle toho jak to řeší dotyčný hygienik. Já měla v karanténě pacienta a ten mi říkal, že hygiena mu povolila, že může sednout do auta a jet na na vlastní zahradu, případně jít na procházku do lesa, kde nikoho nepotká. Pán je po operaci srdce, na hygieně řekl, že potřebuje chodit. Takže já pevně doufám, že naše prachatická hygiena má rozumné názory a že až mě jednou také někdo pošle do karantény, tak to budu mít stejně :)

U nas totozne situace ve stejnem zarizeni, uplne odlisny postup. Pro srandu kralikum.
A jaky test udelaji si taky losujou z klobouku. By me nenapadlo, ze v tech dolech budou testovat protilatky :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49737
11.7.20 13:44

@Lucka1111
Mi ted cekaji dva turnusy primestaku. Jedu na nej jak kazdy rok 300 km (do Prahy). Beru i vlastni decka. Jestli tam to svinstvo koupime, tak doufam, ze nam alespon dovoli, at se nejak vratime domu.
Tady u nas se to dostalo nejbliz v cervnu, kdyz kolegyne to mela v prime casti rodiny. Jinak nikdo v okoli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
971
11.7.20 13:50

Normálně poslat a neřešit to, covid má stejně už kdekdo a ani o tom neví neb není testovaný a brzy to bude mít i zbytek, syna v pohodě poslat na tábor, vždyt spousta čechů jede do ciziny a taky to neřeší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21212
11.7.20 13:51
@Baba píše:
U nas totozne situace ve stejnem zarizeni, uplne odlisny postup. Pro srandu kralikum.
A jaky test udelaji si taky losujou z klobouku. By me nenapadlo, ze v tech dolech budou testovat protilatky :roll:

No protože si mysleli, že všem zácpou pusu, protože protože přece testují. A že vše bude v pořádku a budou moct normálně fárat, protože ty testy byly snad u všech negativní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8786
11.7.20 14:27
@Lucka1111 píše:
pochopila jsem že kolega byl v kontaktu s nemocným, takže kolega by měl mít PCR test a je v karanténě. Ale té dítě je už kontaktu kontaktu kontaktu, to bych fakt také neřešila. A s tou karanténou to je asi podle toho jak to řeší dotyčný hygienik. Já měla v karanténě pacienta a ten mi říkal, že hygiena mu povolila, že může sednout do auta a jet na na vlastní zahradu, případně jít na procházku do lesa, kde nikoho nepotká. Pán je po operaci srdce, na hygieně řekl, že potřebuje chodit. Takže já pevně doufám, že naše prachatická hygiena má rozumné názory a že až mě jednou také někdo pošle do karantény, tak to budu mít stejně :)

přesně toto jsem povolovala už někdy v březnu. Pobyt na chatě, kam si dojedou vlastním autem a pohybují se jen ve svém objektu a na vlastní zahradě. Proč všechny zavírat do čtyř stěn - jinak postupy té které hygieny jsou úsměvné. Před 14 dny parta florbalistů na vodě. Jeden pozitivní. Ćlenové z různých krajů, postupy hygieny naprosto odlišné. Nakonec byli myslím negativní všichni (moji dva určitě)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama