Koronavirus - stejné příznaky, pozitivní jen jeden

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
686
27.1.22 07:22

Koronavirus - stejné příznaky, pozitivní jen jeden

Setkal se někdo s takovou situací? Dcera 11 (neočkovaná) má od soboty suchý kašel, horečky, rýmu - v pondělí pozitivní PCR test. Já (očkovaná) od neděle naprosto stejné příznaky, řekla bych ještě s horším průběhem - včera PCR test negativní. Jsem z toho dost otrávená, protože je mi fakt blbě a „nic z toho nebude“. :nevim: Čekám teda ještě na žádánku z hygieny pro starší dceru a objednámi ji i sebe na PCR test ještě koncem týdne, ale pochybuju, že z toho něco vyleze.
Měl nekdo z vás pozitivní PCR test až při opakování odběru později? Když třeba příznaky už odezněly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4033
27.1.22 07:39

Kamarád, 2× pcr negativní, příznaky, bylo mu zle a že měl covid se ukázalo až z rtg plic, kam ho nakonec poslali přes známé. Takže asi být může, jde i o to, jak dobře ten test udělají.
Můj syn pozitivní, manžel příznaky, bylo mu hrozně zle a pcr negativní. Povhybuju, že by už neměl, když jsme to měli doma…
Podle mne nejsou ani pcr testy 100% a záleží i na tom, kdy a jak je provedou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
686
27.1.22 07:49

@Virgina123 vypadá to tak. Jsem naštvaná, protože jsem měla jít na 3.dávku očkování a teď fakt nevím. Pokud jsem to chytla, můžu mít vysoké protilátky a očkování se mnou pěkně zamává. A když na něj nepůjdu, budu brzo namydlená, protože mi uplyne lhůta těch 9 měsíců od druhé dávky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4033
27.1.22 07:53

@lapagerie No to je pitomý. Prase aby se v tom vyznalo. Asi bych pak Teda nechala změřit tu hodnotu protilátek a podle toho do očkování šla. My teda 3 dávku stihli, mne nebylo týden po nic, žádný příznaky a chlap měl po očkování asi 4 dny a chytil to v plný parádě. Ale pcr negativní. Takže cert vi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56473
27.1.22 07:56

Jo, stalo se mi to loni. PCR při ukázkových příznacích a pozitivním členem domácnosti s identickými příznaky negativní. Naštěstí po pár dnech zopakovaný už pozitivní. Chápu tě. Člověk to nechce dostat, ale když už dostane, tak ať na to ten štempl má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30133
27.1.22 07:58
@lapagerie píše:
Setkal se někdo s takovou situací? Dcera 11 (neočkovaná) má od soboty suchý kašel, horečky, rýmu - v pondělí pozitivní PCR test. Já (očkovaná) od neděle naprosto stejné příznaky, řekla bych ještě s horším průběhem - včera PCR test negativní. Jsem z toho dost otrávená, protože je mi fakt blbě a „nic z toho nebude“. :nevim: Čekám teda ještě na žádánku z hygieny pro starší dceru a objednámi ji i sebe na PCR test ještě koncem týdne, ale pochybuju, že z toho něco vyleze.
Měl nekdo z vás pozitivní PCR test až při opakování odběru později? Když třeba příznaky už odezněly?

Ano, je to bezne. Moje a ted dcerina zkusenost. Je to vir, blbe se to nabira, zadny test neni stoprocentni. Ani PCR. Ale zalezi hlavne na odberu, sla bych tam, kde to delaji poradne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30133
27.1.22 07:59
@lapagerie píše:
@Virgina123 vypadá to tak. Jsem naštvaná, protože jsem měla jít na 3.dávku očkování a teď fakt nevím. Pokud jsem to chytla, můžu mít vysoké protilátky a očkování se mnou pěkně zamává. A když na něj nepůjdu, budu brzo namydlená, protože mi uplyne lhůta těch 9 měsíců od druhé dávky.

Nech si udelat PCR znovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1706
27.1.22 08:03

Asi je to bezne. S manzelem jsme meli od ctvrtka priznaky - bolest hlavy, ryma, kasel, teploty… V sobotu jsem mela test negativni, on pozitivni, prestoze jsme meli priznaky stejne dlouhou dobu. V utery uz jsem mela test pozitivni i ja.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3032
27.1.22 08:05
@lapagerie píše:
@Virgina123 vypadá to tak. Jsem naštvaná, protože jsem měla jít na 3.dávku očkování a teď fakt nevím. Pokud jsem to chytla, můžu mít vysoké protilátky a očkování se mnou pěkně zamává. A když na něj nepůjdu, budu brzo namydlená, protože mi uplyne lhůta těch 9 měsíců od druhé dávky.

Tak si nech udelat test na protilatky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30133
27.1.22 08:07
@astoret píše:
Tak si nech udelat test na protilatky :nevim:

A k cemu? V nicem ji to nepomuze. Potrebuje pozitivni test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3032
27.1.22 08:12
@mroe píše:
A k cemu? V nicem ji to nepomuze. Potrebuje pozitivni test

Protoze resi 3. davku, pokud ma vysoke protilatky, nemusi spechat a bat se, ze to s ni zamava, pokud by covid prodelala. Pokud je nema, tak ho asi neprodelala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30133
27.1.22 08:16
@astoret píše:
Protoze resi 3. davku, pokud ma vysoke protilatky, nemusi spechat a bat se, ze to s ni zamava, pokud by covid prodelala. Pokud je nema, tak ho asi neprodelala…

Ale ona ji ma povinne, jit na ni musi a protilatky nikoho nezajimaji. Ona potrebuje pozitivni test. Jestli to ma dite a ona ma oriznaky, je to jasne, neni nad cim dumat. Sla bych na test i opakovane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67424
27.1.22 08:21

@lapagerie já měla dítě, které mělo totožné příznaky jako otec, dítě dle testů negativní.. ale i tam mi řekli, že ho mám brát jako pozitivního a přijít za 3 dny.. na to jsem kašlala :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.1.22 08:22
@lapagerie píše:

Nám se to stalo při podzimní vlně. Měli jsme s mužem oba příznaky, tak jsme si udělali antigenní test. Ten nám vyšel pozitivní a PCR dělaný za dva dny negativní. Pak jsme ztratili čich, tak jsme se objednali na PCR znovu a ten už nám vyšel pozitivní. První PCR test byl z krku, druhý jsme šli na stěr z nosu. Takže jestli můžu doporučit, běž raději na test z nosohltanu.
Jinak od prvního pozitivního antigenu jsme byli na tom druhém PCR testu až šestý den.

• Citovat
  • Nahlásit
30133
27.1.22 08:25

Omyl, jinam

Příspěvek upraven 27.01.22 v 08:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu