Reklama

Kortikoidy na dozrání plic, jak dlouho?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 07:43
Kortikoidy na dozrání plic, jak dlouho?

Ahojky, večer mě přijali do nemocnice pro odtok plodové vody. Kontrakce nemám, jen velmi silné bolesti zad Večer o půlnoci mi píchli první dávku kortikoidů a řekli že porod budou vyvolávat po všech těch dávkách. Kolik těch dávek je? Jestli jsem to správně pochopila tak 3 dny dohromady? Jsem ve 33 týdnu.. :kytka:

Reklama

Reakce:

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 10.07.18 08:49

Mě je dávali ve 23tt a dávky byly dvě. Nevím jestli se to může v pozdějším tehu lišit, ale co vím tak se většinou dávají dvě dávky.

Jitule79
Nováček 7 příspěvků 10.07.18 08:59

Ahoj, to samé jsem absolvovala před 2 lety a dávky byly dvě.

anniething
Povídálka 31 příspěvků 10.07.18 09:20

Mne davali ctyri davky po 12 hodinach, takze celkem 48 hodin. Bylo to ve 32. tydnu, letos v kvetnu.

Janli
Kelišová 5409 příspěvků 9 inzerátů 10.07.18 09:51

Dvě dávky po 24hodinách. 33tt

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama