Kortikoidy na dozrání plic, jak dlouho?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 07:43
Kortikoidy na dozrání plic, jak dlouho?

Ahojky, večer mě přijali do nemocnice pro odtok plodové vody. Kontrakce nemám, jen velmi silné bolesti zad Večer o půlnoci mi píchli první dávku kortikoidů a řekli že porod budou vyvolávat po všech těch dávkách. Kolik těch dávek je? Jestli jsem to správně pochopila tak 3 dny dohromady? Jsem ve 33 týdnu.. :kytka:

Reakce:

Elvinerha
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 10.07.18 08:49

Mě je dávali ve 23tt a dávky byly dvě. Nevím jestli se to může v pozdějším tehu lišit, ale co vím tak se většinou dávají dvě dávky.

Jitule79
Nováček 7 příspěvků 10.07.18 08:59

Ahoj, to samé jsem absolvovala před 2 lety a dávky byly dvě.

anniething
Povídálka 35 příspěvků 10.07.18 09:20

Mne davali ctyri davky po 12 hodinach, takze celkem 48 hodin. Bylo to ve 32. tydnu, letos v kvetnu.

Janli
Kelišová 5980 příspěvků 9 inzerátů 10.07.18 09:51

Dvě dávky po 24hodinách. 33tt

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >