Košile pro ženu s větším poprsím

1678
23.4.19 19:50

Košile pro ženu s větším poprsím

Holky, potřebuji poradit, kde kupujete košile? Trička kupuji vel. 38, S/M, ale prsa mám C/D. Nedaří se mi najít takovou, kde by se mi nerozjizdely knoflíčky. Byla jsem v Hm, Orsay, Reserved, Timeout, CA, Tesco… Nějaký tip?

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

13215
23.4.19 19:53

Zkusila bych Marks a Spencer a případně Next.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1192
23.4.19 19:56

Švadlena. Buď ušije na míru nebo upraví koupenou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1192
23.4.19 19:56

Eventuálně těhotenské/kojící, ty bývají volnější

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
23.4.19 20:04

Tak jestli máš C/D, tak snad nemůžeš mít problém, ne? To není zrovna větší poprsí :think: Dřív jsem měla E/F a problém jsem s tím teda nějaký zásadní neměla, záleželo na konkrétní košili. Knoflíčky se mi sice maličko rozjížděly, ale nebylo to nic strašného, co by se nedalo nosit. Teď v těhotenství mám G a už se to teda nedá no. Košile jsem kupovala tak různě, v klasických řetězcích, NY, HM, Gate… :nevim: Jiank ten Marks a Spencer nemusí být špatný, tam bych se podívala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11375
23.4.19 20:30

1. zajdi si na brafitting a pořiď si podprsenko správné velikosti - zjistíš že nemáš košíčky D a že je kouzlo nosit uzší obovd a větší košíčky. Třeba sem https://caresse.cz/ nebo https://www.spravnapodprsenka.cz/…nne-obchody/

2. Konfekce na prsatky nabízí bravissimo - objednávání a vracení jsou bez potíží a oblečení je nadprůměrné kvality a vydrží docela dlouho.
https://www.bravissimo.com/…ns/workwear/

Nosit volné svršky přes velká prsa znamená, že člověk bude vypadat jako krabice.

Další varianta je nechat si pár základních kousků - jako je třeba právě kvalitní košile nechat ušít na míru.

3. na rozjíždějící se knoflíčky pomáhá buď spínací špendlík zevnitř a nebo z toho udělat nerozepínací košili, a rizikové partie sešít- rozepínat pak jen pár knoflíků z vrchu, aby šla košile přetáhnout přes hlavu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2989
23.4.19 21:11

Ten kousek pres prsa, kde se latka mezi prsy rozevira, si vzdycky sesiju. Mam F a otviraji se mi jinak vsechny kosile.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
222
23.4.19 21:13

Marks a Spencer jednoznačně. Doporučuji :palec: počítej ale s tím, že pokud jsi zvyklá nakupovat v HM, CA a pod a nebude akce, tak se trochu plácneš po kapse. ALE, mají skrytý knoflík na vnitřní straně, takže že ti určitě na prsou nerozjede. Každopádně s c/d fakt nemůžeš mít problém něco najít. To velká prsa vážně nejsou ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.19 00:10

@Lucie008 mam vetsi prsa a kosile nekupuju na knoflicky po cele delce, pac v tom vypadam jak selka. Kupuju takovy ty s knoflickama jen nahore a zbytek je vypasovany nebo volny ( nevim jak to presne popsat, snad si rozumime) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11943
25.4.19 07:31

A nebo v Primarku mají celkem velké velikosti košil s rozepínáním ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama