Kosmetičky, manikérky,pedikérky...bojíte se o práci?

Anonymní
14.4.20 14:07

Kosmetičky, manikérky,pedikérky...bojíte se o práci ?

Možná panikuji, ale já se bojím hodně. Před koronavirem chodila spousta klientek.
Jak to vidíte? Budete chodit ke kosmetičce, na nehty apod.?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6548
14.4.20 14:20

Ja chodila na rasy, ted je mam uz tak propadane, ze se na to asi vykaslu a necham si jen svoje.
To same pedikura, delam si sama a jde to a navic se nemusim nikam hnat, ladit hlidani apod.
Praha, v souvislosti s aktualnim stavem u nas nedoslo ke zhorseni prijmu apod., takze financni duvody nejsou pricinou vypusteni techto sluzeb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 14:25

Chodila každý cca co tři týdny na nehty, cca co 3 měsíce kadeřnice, každý měsíc jsem si koupila něco pěkného na sebe. V tuto chvíli nebudu moct utratit 2-3 tisíce za sebe když jsem na 60/ platu.

• Citovat
  • Nahlásit
477
14.4.20 14:27

Třeba já už za tohle neutrácím. U nás se nehty i řasy po novém roce vyšplhaly na 700.- obojí se musí doplňovat po 3 týdnech. Teď raději ty peníze dám dítěti na stavebko. V této situaci asi lidi budou koukat na peníze a tohle jsou zrovna věci, co se dají vypustit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.20 14:33

Já se právě bojím, že i klientky, které mají peníze se budou bát kontaktu s kosmetičkou…při ošetření pleti se nakláním cca 20 cm. od např. obličeje klientky.

• Citovat
  • Nahlásit
477
14.4.20 14:40
@Anonymní píše:
Já se právě bojím, že i klientky, které mají peníze se budou bát kontaktu s kosmetičkou…při ošetření pleti se nakláním cca 20 cm. od např. obličeje klientky.

Musíte ošetřovat s 2metrovým odstupem jak radili v TV :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14739
14.4.20 14:47

Já určitě a věřím, že spousta žen taky. My vás potřebujeme :mrgreen:
Naposledy jsem byla na nehtech den před zavřením všeho a mám to jak orli drapy a nevím co mám dělat :nevim: obočí si člověk nějak vytrha a nenabarvené prezije..teda za mě aspoň.
Moje kosmetická je starší paní po operaci srdíčka, je z toho na slupku. Nájem má 33tis a zrovna kosmetika, tam se nedá jít ani v rousce, pokud se jde na obličej, ne třeba na lymfu atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2623
14.4.20 14:48

@Jogrr Já jen tedy mimo téma, co se týče řas, také jsem dlouho chodila, potom jsem si nechala svoje a katastrofa - tak jsem u toho už zůstala, začala jsem používat ricinový olej (cca 50ml -110,–), lahvička vydrží dlouho, každý večer jsem nanasela na obočí i řasy a po ani ne dvou měsíců mi opravdu vyrostly, kdybych to věděla dřív, tak jsem si nikdy řasy nechat nedělala. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17304
14.4.20 14:49

Na pedikuru/manikuru ani kosmetiku nechodím vůbec, Kadeřnice mě ostříhala u nás doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20290
14.4.20 14:49

Tak za sebe bych vůbec kontakt neřešila. Toho se nebojím. Stejně snad prý budou muset mít štít a roušku a vše desinfikovat. Ale je jasné, že pro spoustu žen to bude přepych. Ale zase ty, co na to budou mít, nebudou muset řešit volný termín měsíc dopředu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3580
14.4.20 14:54

Vzdycky jsem chodila pravidelne ke kadernici a budu tam chodit pravidelne dal. Nemam v planu ve triceti chodit sediva nebo si na to placat chemku z drogerie. Sama se taky neostriham.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18514
14.4.20 14:57

Na nehty zajdu hned jak to pujde a bude místo u nehtarky. Covidu se nebojím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
662
14.4.20 14:58

Kadeřnici, manikuru, pedikuru chodit budu normálně, ii když teď jsem zjistila, že si obstojně poradím sama včetně melírů. Ale já jsem líná na to. Finančně v pohodě. Ale je pravda, že kosmetiku vynechám, to je mi tak nějak nepříjemné, prostě moc osobní kontakt. Ale v mém okolí to lidé skoro vůbec neřeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5495
14.4.20 15:00
@Anonymní píše:
Možná panikuji, ale já se bojím hodně. Před koronavirem chodila spousta klientek.
Jak to vidíte? Budete chodit ke kosmetičce, na nehty apod.?

Já rozhodně hned jak bude fungovat kadeřnice, tak naběhnu a kosmetička též..to bych se musela bát x let..a na to kašlu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10811
14.4.20 15:02

No já osobně teda až to bude možné, tak budu zase pravidelně chodit na pedikuru, manikuru, na kosmetiku, ke kadeřničce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat