Kosmetika a její vliv na zdraví

31.5.17 15:52

Kosmetika a její vliv na zdraví

https://www.flowee.cz/…-v-kosmetice?…

Proto nepoužíváme zbytečně kosmetiku, jen na základní hygienu a pokud možno přírodní.

Jaký máte názor?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31.5.17 15:55

Tohle vím už dávno, proto používáme pouze přírodní věci, něco si dělám i sama doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.17 16:03
@Jančakecalka píše:
Tohle vím už dávno, proto používáme pouze přírodní věci, něco si dělám i sama doma.

Taky to vím dávno, ale takhle do podrobna jsem to četla poprvé. Docela mazec. A co vyrábíš doma?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.17 16:04
@Borůvka1990 píše:
Taky to vím dávno, ale takhle do podrobna jsem to četla poprvé. Docela mazec. A co vyrábíš doma?

Mýdla, šampony, sprchové gely, saponát na nádobí, pletové masky, tonikum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.17 16:10
@Jančakecalka píše:
Mýdla, šampony, sprchové gely, saponát na nádobí, pletové masky, tonikum.

To je úžasný, já bych se ráda nřkdy pustila do mýdel a šamponu, jak se dělá mýdlo zhruba vím, ale netuším šampon…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.17 16:12
@Borůvka1990 píše:
To je úžasný, já bych se ráda nřkdy pustila do mýdel a šamponu, jak se dělá mýdlo zhruba vím, ale netuším šampon…

Když vydržíš, tak se pokusim někde v pc najít recept, mám ho uložený, nepamatuju si to z hlavy… :oops: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.17 16:14
@Borůvka1990 píše:

Tak, už jsem to našla, snad se ti to bude hodit. ;)
http://www.rehabilitace.info/…maci-sampon/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.17 16:17
@Jančakecalka píše:
Tak, už jsem to našla, snad se ti to bude hodit. ;)
http://www.rehabilitace.info/…maci-sampon/

Děkuju Ti moc! Hned jdu mrknout :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.17 16:19
@Borůvka1990 píše:
Děkuju Ti moc! Hned jdu mrknout :kytka:

Není zač, kdyby si ještě něco chtěla, klidně si řekni, ale asi tu budu až zítra, za chvíli musim jít pro dceru na kroužek. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4986
31.5.17 16:21

@Jančakecalka Já poprosím o saponát na nádobí. Děkuji. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.17 16:21
@Jančakecalka píše:
Není zač, kdyby si ještě něco chtěla, klidně si řekni, ale asi tu budu až zítra, za chvíli musim jít pro dceru na kroužek. ;)
Úžasná stránka, dneska vyzkouším :palec: :palec: :palec: Tak zítra :mavam:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7253
31.5.17 16:22

A tom co je v kosmetice z sra.ky vim davno a nejak me to netankuje. sra.cky jsou ve vsem a byly ve vsem. jediny na co si davam pozor jsou silikony. myslim, ze se to moc hroti. 8o to je na odstehovani na opustenej ostrov, kterej neomyva znecistenej ocean. kde neni znecistenej vzduch, ozonova dira, skodliviny z deste a proste nic zavadnyho :mrgreen: dyt je to na palici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.17 16:24
@Borůvka1990 píše: Úžasná stránka, dneska vyzkouším :palec: :palec: :palec: Tak zítra :mavam:

Jo, tak to jsem moc ráda :palec: Jo, tak klidně zítra. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.17 16:25
@Bůča píše:
A tom co je v kosmetice z sra.ky vim davno a nejak me to netankuje. sra.cky jsou ve vsem a byly ve vsem. jediny na co si davam pozor jsou silikony. myslim, ze se to moc hroti. 8o to je na odstehovani na opustenej ostrov, kterej neomyva znecistenej ocean. kde neni znecistenej vzduch, ozonova dira, skodliviny z deste a proste nic zavadnyho :mrgreen: dyt je to na palici.

To možná jo, ale tak když nás baví si sami něco takového vyrobit, proč ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.17 19:28
@Jančakecalka píše:
To možná jo, ale tak když nás baví si sami něco takového vyrobit, proč ne?

Souhlasím, já používám na vlasy jen žitnou mouku už třetím rokem a v odvětví např. stravy si také skoro vše dělám sama doma a moc mě to baví…taková má vášeň :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama