Kosmetika bez pokusu na zvířatech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
winter.gift
Kecalka 123 příspěvků 21.07.19 14:04
Kosmetika bez pokusu na zvířatech

Prosím o tip na kosmetiku, při jejiz výrobě neumrela zvirata… popřípadě jak takovou kosmetiku poznám. Děkuji

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
osvc
Ukecaná baba ;) 1151 příspěvků 21.07.19 14:10

@winter.gift Mají značku HCS nebo HHPS, seznam např. zde ;) https://www.netestovanonazviratech.cz/…upnych-v-cr/

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2340 příspěvků 21.07.19 14:13

Přírodní oleje, květinové vody, čistící mýdla. Zkus prosurfovat stránky třeba biooo.cz nebo folly.cz, tam je vždy složení a certifikace.

sediza
Závislačka 2719 příspěvků 21.07.19 14:19

Yves rocher. Dokonce vyhovuje i mojí citlivé pokožce. Najdete v prakticky kazdem obchodaku.

winter.gift
Kecalka 123 příspěvků 21.07.19 14:27

Yves rocher taky? Super, to používám :-) děkuji všem za reakce!

AlenaSu
Kecalka 498 příspěvků 21.07.19 14:29

Yves rocher testuje na zvířatech pro Čínu. Je na netu celkem dost odkazů. Ale jinak prý ne.

osvc
Ukecaná baba ;) 1151 příspěvků 21.07.19 14:40

@winter.gift Pak je vlastně ještě tahle stránka, která je neustále aktualizovaná ;)
https://www.mediapeta.com/…esdotest.pdf

Janina B1
Kecalka 462 příspěvků 21.07.19 14:50
@sediza píše:
Yves rocher. Dokonce vyhovuje i mojí citlivé pokožce. Najdete v prakticky kazdem obchodaku.

Já někde četla, že právě YR je v tkzv. Černé zóně? :think: Samotnou mě to překvapilo… Tak teď tedy nevím :nevim: :D

Janina B1
Kecalka 462 příspěvků 21.07.19 14:52

Jinak například obyčejná Balea z DM. :-) Príma ceny, já používám sprchové gely (mají super edice), mýdla a krémy na ruce a tak. :-) Na vlasy je třeba L'oreal, z kosmetiky třeba Essence.
Jinak Schwarzkopf, Nivea, Max Factor, M. A.C. vím z hlavy, že určije testují.

osvc
Ukecaná baba ;) 1151 příspěvků 21.07.19 14:56
@Janina B1 píše:
Já někde četla, že právě YR je v tkzv. Černé zóně? :think: Samotnou mě to překvapilo… Tak teď tedy nevím :nevim: :D

YR chtělo vstoupit na čínský trh a tam je podmínkou testování na zvířatech, pokud by si za svým opravdu stáli, tak by se jim to nelíbilo a nešli by do toho :nevim: Vůbec se mi to nelíbí a přestala jsem jejich výrobky kupovat.

Janina B1
Kecalka 462 příspěvků 21.07.19 14:58
@osvc píše:
YR chtělo vstoupit na čínský trh a tam je podmínkou testování na zvířatech, pokud by si za svým opravdu stáli, tak by se jim to nelíbilo a nešli by do toho :nevim: Vůbec se mi to nelíbí a přestala jsem jejich výrobky kupovat.

Tak to jsem tedy zklamaná… :/ Jak může být v Číně podmínkou testování na zvířatech? Celosvětově se proti tomu bojuje a někde to mají jako podmínku…pff :pocitac:

osvc
Ukecaná baba ;) 1151 příspěvků 21.07.19 14:59
@Janina B1 píše:
Jinak například obyčejná Balea z DM. :-) Príma ceny, já používám sprchové gely (mají super edice), mýdla a krémy na ruce a tak. :-) Na vlasy je třeba L'oreal, z kosmetiky třeba Essence.
Jinak Schwarzkopf, Nivea, Max Factor, M. A.C. vím z hlavy, že určije testují.

Ono jich je víc, co jsou za pár korun a netestují, např. obyčejná MIKA (KISS), šampony i sprcháče za pár kaček a netestují ;)

osvc
Ukecaná baba ;) 1151 příspěvků 21.07.19 15:01
@Janina B1 píše:
Tak to jsem tedy zklamaná… :/ Jak může být v Číně podmínkou testování na zvířatech? Celosvětově se proti tomu bojuje a někde to mají jako podmínku…pff :pocitac:

Taky jsem valila oči, když jsem to četla a přijde mi to příšerný :zed: Ale pokud má firma určitou filozofii jako YR, tak je jen na ní, jestli se tzv. zaprodá a zahodí, čemu věří, nebo takové podmínky odmítne akceptovat :nevim:

sediza
Závislačka 2719 příspěvků 21.07.19 15:03

http://www.zvirevtisni.org/…-rocher.html

Testují se jen výrobky v Číně, kvuli nařizení Číny. Ne zde v Evropě a Yves Rocher je jednou z prvnich firem, ktera zacala prodavat vyrobky netestované na zvířatech. Pro mě je důležité, ze jsou proti tomu a to že Číňani jsou dementi, to se neda nic delat. Treba se tam casem legislativa změní. Dulezite pro me je, že při vývoji se netestuje a jestli použijí v Číně na zvířeti krém, který já si placám na obličej nebo sampon, kterym se myji, je sice hrozné v jakych podminkach zvirata pravdepidobne žijí, ale urcite to neni tak hrozné, jako kdyz se na zviratech testuji latky při vývoji kosmetiky nez kdyz uz je hotová.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1769 příspěvků 21.07.19 15:16

@Janina B1 balea urcite netestovana? dik

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama