Kosmetika Cannef

2
27.11.19 10:21

Kosmetika Cannef

Ahoj holky,
chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s kosmetikou Canneff ****? Mám velice problémovou pleť, osypu se i po modré induloně :roll: a vyzkoušela jsem toho už hodně, od levnější kosmetiky z drogerií až po tu drahou z lékáren, zatím téměř všechno bez úspěchu… Proto by mě zajímalo, jestli některá máte s touto značkou zkušenosti a jestli víte něco víc o kanabidiolu, který tato značka používá? :)

edit adminom - odkaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

6.12.19 13:04

Skvělá kosmetika

Úplně náhodou jsem koupila jejich gel. Manžel trpí na ekzémy a zkoušíme kde co. Pro nás je to malý zázrak v kelímku. Přikoupila jsem si pleťový olej a krém na ruce. Olej a gel na pleť má neuvěřitelně regenerační účinky, ale jako poslední vrstvu ještě potřebuji krém. Určitě si koupím ten jejich a už teď vím, že má dosavadní kosmetika poletí do koše. Není to jediná kosmetika s CBD na trhu, ale z téhle jsem nadšená. Strašně mne mrzí, jak malou propagaci mají a moc to nechápu. Jde o fantastické produkty, které evidentně “restartují” funkci kůže a to je na poli kosmetiky ojedinělé. A pro exematiky šance, jak se léčit bez kortikoidů. Doufám, že budou mít víc produktů, protože tohle je fakt pecka :blush: Na zdravé kůži to asi nebude tak vidět, ale na suché, poškozené nebo stárnoucí jsou výsledky skvostné už po pár dnech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
16.12.19 18:30

@Grafzuzik Souhlasím. Nakonec jsem to nevydržela a objednala si jejich pleťový olej na zkoušku. Považuji ho za zázrak! :heart: Okamžitě se vsákne do pleti, nedělá mastný film, skvěle hydratuje a schová suché šupiny, krásně na něm drží makeup, úžasně voní a pro mě to nejdůležitější - nemám na něj žádnou alergickou reakci (vyrážka, svědění, zarudnutí, pnutí obličeje), což se mi hodně dlouho u žádné jiné značky nestalo. Teď mám objednaný pleťový gel pro mamku, šampon a kondicionér. Každopádně pro Canneff už teď palec nahoru :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.19 20:39

@Tronek @Grafzuzik zdravim. vcera jsem zakoupila kosmetiku tyhle znacky k vanocum pro tchyni a moji mamu. jsem zvedava jak budou spokojeny, pak dam urcite vedet a pripadne si taky neco objednam. drzte palce a super vanoce :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.19 20:39

@Tronek @Grafzuzik zdravim. vcera jsem zakoupila kosmetiku tyhle znacky k vanocum pro tchyni a moji mamu. jsem zvedava jak budou spokojeny, pak dam urcite vedet a pripadne si taky neco objednam. drzte palce a super vanoce :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.12.19 23:52

Ahoj, já canneff taky moc doporučuji, mám doma snad už všechno a zbytek rodiny také :D ale nejvíc miluji noční a denní krém, mám po nich pleť opravdu nádhernou a vyživenou. Mám velmi citlivou pleť, ale po tomhle jsem se nikdy neosypala. Určitě by si tato značka zasloužila, aby byla více známá :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.20 20:26

Vánoční canef

Přidávám se, dostala jsem kosmetiku od manžela k vánocům a už po třech dnech jsem pozorovala rozdíl - pleť mám po krémech vyživenou, svěží a jakoby úplně omládla. Moje vlasy byly jako seno, jemné, mastily se u hlavy, konce se třepily a byly suché jak blázen, celkově plihly. Po šamponu canef jakoby chytily druhou mízu, jsou najednou lehké, podajné, objem je bohatý, připadám si jak v reklamě, asi začnu věřit na zázraky :joy: a konce se zacelily díky kondicionéru (ale patlám si tam i olej na pleť od týhle značky :lol: ). Dcera trpí každou zimu na atopák, začaly jsme místa mazat gelem a je to o hooooooodně lepší. Manžel si sedrel ošklivě kůži na prstě, dala jsem mu tentýž gel a do rána měl ochrannou vrstvičku, rána se krásně zatáhla. Takže za mě pecka, jen ty ceny jsou trochu vyšší, ale zase ta kvalita je ohromující, takže investovat se do téhle značky určitě vyplatí :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama