Kosmetika HappyMary zkušenosti

142
3.1.20 10:31

Kosmetika HappyMary zkušenosti

Máte zkušenosti s touto kosmetikou? Narazila jsem na to v Budějovicích u kadeřnice a co jsem si jen tak z rychlíku přečetla složení tak se mi to docela líbilo, měla by být jenom přírodní, a já už fakt potřebuju něco co mě na obličeji nebude vadit takže by se mi nejvíce hodil názor někoho kdo má citlivou pleť a tohle používá pokud tady někdo takový je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16003
3.1.20 10:34

Neznám je, ale složení nemají špatné. Vyloženě mě zaujala ta jejich čistící emulze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
3.1.20 10:42

Tak tuhle značku vůbec neznám, ale odložím si sem komentář, taky bych potřebovala nějaký krém a nevím co vybrat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16003
3.1.20 10:44

Jinak teda snadno dostupný krém na supercitlivou až hysterickou pleť je mandlový od weledy - mají ho třeba v DM drogerii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
3.1.20 11:03

Já od Happymary mám ten růžový krém a za mě je super, já mám hodně citlivou pleť, občas se mi na ní objeví i ekzém a tohle to teda úplně nevyléčí ale vždycky to přestane být tak suchý a červený. Mám ráda ten jejich kosmetický minimalismus, že mám prostě jenom jeden krém, který můžu používat kdykoliv, ne jenom ráno nebo jenom večer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
3.1.20 11:15

@zajicsim1 Aha tak super, dík, tak já to zkusím a uvidím, hrozně se mi líbila ta vůně když jsem si to v tom kadeřnictví očuchávala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
10.1.20 13:21

Já jsem od téhle značky zatím vyzkoušela jenom krém na ruce, ale začíná mě i lákat to odličovadlo, micka už mi moc nevyhovuje, přijde mi že mi to tu pleť vysušuje… ale jinak ten krém na je konečně nějaký krém na ruce co funguje a dá se fungovat i hned po namazání a nenechávám za sebou mastný fleky jak šnek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7371
10.1.20 14:46

@Dragomir a smyvas ji jeste pak?

S touto kosmetikou zkusenost nemam, pripichla jsem se zde ze zvedavosti na zkusenosti ostatnich :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
15.1.20 07:33

Jojo smývám, ale stejně mám tu pleť potom takovou suchou. Už jsem objednala to jejich odličovadlo, tam uvidím, třeba to bude lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
164
24.1.20 11:47

Hele já tu čistící emulzi používám už celkem dlouho a je dobrá, když máš nějaký večerní makeup tak musíš trošku zabrat, ale jinak odličuje dobře, a na pleť je moc příjemná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat