Kosmetika Hristina, Saloos, Nobilis Tilia,...

20.3.17 12:32

Kosmetika Hristina, Saloos, Nobilis Tilia,...

Ahoj,

ráda bych vyzkoušela nějaké výrobky výše uvedených značek - konkrétně Hristina, Saloos, Nobilis Tilia, Havlíkova přírodní apotéka, BIONE, Natura Siberica, možná něco od Hádka. Chtěla jsem se proto zeptat těch z Vás, které máte něco od těchto značek odzkoušeno, zdali jste byly spokojené, či nikoliv. Jestli můžete konkrétní značku či její výrobek doporučit anebo naopak varovat ;) Nemám problémy s pletí, ani s kůží na těle (max. rozšířené póry na nose a suché lokty v zimě). Chtěla bych zkrátka odzkoušet na tělo a obličej něco šetrnějšího (složením), než je běžná drogerková kosmetika. Díky za tipy, M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

13654
20.3.17 12:35

Ahoj, ja pouzivam arganovy olej, na oblicej a na vlasy. Nevim znacku, ale je z eshopu no poo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.17 12:38

Používám měsíčkový krém od Nobilis Tilia. Po dlouhém zkoušení to byl konečně krém, který mi vyhovuje. A za tu cenu je naprosto parádní. Moje mamka má od Nobilisu více výrobků (krémy, olejíčky..) a je s tou značkou spokojená. Ojeje já osobně používám Khadi - také přírodní kosmetika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5730
20.3.17 13:05

Používám oleje Saloos - jsou fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781
20.3.17 13:09

Používám hodně Saloos, nejvíc pleťové oleje, růžovou vodu a sprchové oleje. Jo a kokosák. Ten mi nesmí doma chybět ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5730
20.3.17 13:10

Ještě mě napadá Botanicus - také mají fajn věci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
390
20.3.17 13:18

Já si kupuju šampony a kondicionery Bione, zkusila jsem různé druhy a všechny jsou bezva. Ted mám kokos, krasne voní :)
Od Natura Siberica mám pro dcery detsky šampon pro snadné rozčesávání a jsem s ním moc spokojená.
Jo a od Bione mám jeste odlicovaci mléko a tonikum, taky dobrý :)
Jeste jsou na pleť dobrý vyrobky Ziaja..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3281
20.3.17 13:26

Ahoj, tak pokud tě zajímají konkrétní výrobky, se kterými jsem spokojená, tak jsou to:

NOBILIS TILIA: kromě růžové vody (nemám suchou pleť, ale smíšenou), tak všechny jsou super – a sice hřebíčková, citron + grep, mateřídoušková a levandulová (první dvě jsou pro mě jak dělané); gely – tymiánový a Aknégel; krémy – Marika na noc a Chérie jako podkladový pod BB krém (ten teda mám od Nivey); oční gel Ria N (bez parfemace); tyčinka na rty (pozor – je hodně mastná, takže uchovávat raději v temnu ve skříňce, v kabelce ji nenosím, ale je dobrá); výborné jsou peelingy – mám vyzkoušené oba dva, co nabízejí – s jojobovými estery a s lávovou zemí, pro mě je super s lávovou zemí

KHÁDÍ: tekuté šampony AMLA a IBIŠEK, prášek AMLA do vlasových zábalů

SALOOS: meruňkový, mandlový a jojobový olej – do vlasových zábalů, jiné použití jsem nezkoušela; dobrý na vlasy byl i makadamiový a arganový (ten už je ale dražší)

WELEDA: Rozmarýnové vlasové tonikum – používám pravidelně snad 2 roky, ale ne každý den, pouze 3× týdně po umytí vlasů vmasíruju do vlhké vlasové pokožky; kombinuji s Lopuchovým výluhem od NADĚJE

Možná že si ještě na něco vzpomenu a napíšu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.17 14:43

@Gerberka Na šampony KHÁDÍ se chystám už delší dobu, ale spotřebovávám poměrně velké zásoby kosmetiky-hlavně šampony jdou pomalu, páč jich moc neubývá (při mé frekvenci mytí hlavy 2× týdně). Věci od Nobilisu jsem měla v porodnici a doma po porodu a taky jako 1. kosmetiku pro mimi-tu mu kupuji stále (potřebuji pro něho jen tuhé mýdlo a 100% olej). Měla jsem nějaké geraniové mýdlo a gel MITHRA přímo na hygienu po porodu a obojí bylo úžasné. Mohu všem doporučit-byť jsem nebyla nijak „zrasovaná“ - myšleno tam dole, tak oba výrobky byly super a měla jsem pocit, že dost pomohly v rekonvalescenci. Já mám u těch přírodních produktů spíš problém s vůněmi - většina věcí mi smrdí (třeba sprcháče Alverde a některé Weledy :poblion: ). Asi mi prostě více vyhovují ty chemické vůně (ne všechny, samozřejmě). Ráda bych narazila na přírodní produkt, který mě nebude odrazovat „vůní“… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.17 14:56

@analoja Věci od Saloosu mě celkem zajímají-celkem širokou nabídku mají u nás v krámku se zdravou výživou. Cena je více než přijatelné, je to česká kosmetika a má i certifikát CPK. Chtěla bych zkusit celou řadu-hydrofilní odličovací olej, pleť. vodu a olej na obličej…Jen nevím, kterou řadu si vybrat? Přemýšlela jsem nad Růží, Levandulí nebo Meduňkou. Mám normální/smíšenou pleť s rozšířenými póry na nose. Akné, ani pupínky se mi netvoří (ťuk, ťuk, ťuk na dřevo) a suchá místa na obličeji taky nemám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781
20.3.17 15:12

@Monísek12 vybírej podle čichu. Já střídám růži, santal a rosalinu. Pleťovku si ale beru jen růži a levanduli. Občas si beru i arganový… ale jen čistý, ten namíchaný přímo jako pleťový mně neoslovil vůní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.17 15:18

@analoja Jak jsi spokojená s těmi sprchovými oleji? Nakoupila jsem si teď nějaké od Rituals (kus stojí 250,– Kč a já ty vůně prostě miluju) - je to moje první zkušenost se sprchovými oleji, vždy jsem používala jen sprcháč nebo tuhé mýdlo (asi 2× jsem dostala přírodní, ručně dělaná mýdla a byla moc fajn, jen si už nepamatuji značku). A náhodou ten intim mycí gel od Saloosu jsi nezkoušela?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3781
20.3.17 16:00

@Monísek12 intim jsem měla jednou, už je to dýl v těhotenství, když jsem měla né zdravotní problém, ale pocitově zvýšenou potřebu hygieny a byl fajn, ale běžně používám jen vodu. Jinak si je přelévám do rozprašovače od opalovacího oleje, líp se mi pak aplikují na kůži a „neuliju“ se. Používám většinou grep, občas celluline. Mám vyzkoušený i ten holící, jako dobrý, ale stejně poslouží jakýkoli jiný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.17 16:10

@Jana Wei S těmi vůněmi máte pravdu. Mně asi nejvíce vadí ty moc bylinkové vůně (byť bylinkové čaje mám moc ráda) a silné vůně silic… Tu Femu mám, myslím, doma jako vzoreček, tak dneska vyzkouším… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.3.17 16:12

@analoja Já právě intim gely používám už přes deset let, hodně jsem si na ně zvykla a gyn. problémy žádné (naštěstí)… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama