Kosmetika HRISTINA - zkušenosti

1.5.17 12:59

Kosmetika HRISTINA-zkušenosti

Ahoj,

chtěla bych se zeptat těch z vás, které mají s touto kosmetikou zkušenosti, zdali jste spokojené, či nikoliv. Chtěla bych si pořídit tělové mléko/máslo a možná intim gel. Můžete mi, prosím, případně doporučit nějaké TOP produkty, které se vám osvědčily, nebo naopak varovat před koupí výrobků, které stály za p. r.d. ;)?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7055
1.5.17 13:19
@Monísek12 píše:
Ahoj,chtěla bych se zeptat těch z vás, které mají s touto kosmetikou zkušenosti, zdali jste spokojené, či nikoliv. Chtěla bych si pořídit tělové mléko/máslo a možná intim gel. Můžete mi, prosím, případně doporučit nějaké TOP produkty, které se vám osvědčily, nebo naopak varovat před koupí výrobků, které stály za p. r.d. ;)?

Ahoj, já mám docela hodně citlivou pleť, a tato kosmetika mi zcela vyhovuje. Používám výrobky z Bulharské růže ( sprchový gel, tělové mléko a šampon).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
1.5.17 14:03
@Monísek12 píše:
Ahoj,chtěla bych se zeptat těch z vás, které mají s touto kosmetikou zkušenosti, zdali jste spokojené, či nikoliv. Chtěla bych si pořídit tělové mléko/máslo a možná intim gel. Můžete mi, prosím, případně doporučit nějaké TOP produkty, které se vám osvědčily, nebo naopak varovat před koupí výrobků, které stály za p. r.d. ;)?

Ahoj,

my vyzkoušely dětský olej, sprcháš a šampon (obojí příjemná jemná vůně) a já používala na těhotenské břicho a na suché nohy ten olej pro matky. Se vším jsem byla spokojená. Ještě si chválí ten balzám na rty, ten zatím vyzkoušený nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16860
11.6.18 11:44

@julcinika ja zkousela, ale radeji mam Eoné, Alverde a Topvet. Neni to uplne muj salek kavy (ta vune)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16860
17.6.18 07:42

@julcinika ja nevim no :nevim: treba tobe bude vyhovovat, ja v tehotenstvi nesnesla zadnou vuni a smrad :mrgreen: tak jestli je to tim :nevim:
Pak si jeste chvali Nobilis Tilia, take ceska prirodni. Vyzkousej od kazdeho neco a uvidis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16860
7.1.19 14:56

@JankaNa hezká reklama, mě třeba tahle kosmetika nevyhovuje :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu