Kosmetika Mary Kay - stojí za to?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.1.22 11:35

Kosmetika Mary Kay - stojí za to?

Dobrý den, doporučili byste kosmetiku Mary Kay? Stojí za tu cenu? Láká mě ji vyzkoušet, ale slyšela jsem tolik negativních reakcí (prodej, ceny, chování poradkyň), že nevím. Dělá to moje výborná kamarádka a ta je teda pravý opak. Dělá to už x let, stojí si za tím a nikdy mi absolutně nic nevnucovala ani nenabízela, pouze poradila a doporučila, když jsem chtěla….
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3944
7.1.22 12:02

Kamaradka utratila za produkty asi 4tis a totalne se ji z toho rozdelala plet a davala se do kupy pak snad mesic. Navic za ty 4 tis ani nic extra nemela, nejake kremy a masku, z cehoz mi spadla brada, protoze ja si kupuju dermokosmetiku v lekarne a na tak silenou castku se nedostanu ani kdyz koupim komplet pecujici radu a to si myslim, ze je ta dermokosmetika na uplne jine urovni nez Mary Kay.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18971
7.1.22 12:10

Za mně ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2672
7.1.22 12:14

Já doporučuji, mně tedy vyhovovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10493
7.1.22 12:18

Šmejd a šunt a ještě drahé :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8153
7.1.22 12:21
@Anonymní píše:
Dobrý den, doporučili byste kosmetiku Mary Kay? Stojí za tu cenu? Láká mě ji vyzkoušet, ale slyšela jsem tolik negativních reakcí (prodej, ceny, chování poradkyň), že nevím. Dělá to moje výborná kamarádka a ta je teda pravý opak. Dělá to už x let, stojí si za tím a nikdy mi absolutně nic nevnucovala ani nenabízela, pouze poradila a doporučila, když jsem chtěla….
Děkuji

Zeptej se tady
https://www.instagram.com/b_b_w_k/?…

Testuje spousty výrobku při firmy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
7.1.22 12:26
MK je akorát předražený šunt, složení úplně šílené.
@Ernais píše:
Kamaradka utratila za produkty asi 4tis a totalne se ji z toho rozdelala plet a davala se do kupy pak snad mesic. Navic za ty 4 tis ani nic extra nemela, nejake kremy a masku, z cehoz mi spadla brada, protoze ja si kupuju dermokosmetiku v lekarne a na tak silenou castku se nedostanu ani kdyz koupim komplet pecujici radu a to si myslim, ze je ta dermokosmetika na uplne jine urovni nez Mary Kay.

Me to přijde drahy z pohledu cena:výkon, jinak taky používám drahou kosmetiku, ale takovou, co mi dala pleť dohromady a z šíleného dospelackeho akné (a to jsem jako nactileta neměla ani bedar!) mam zas pleť jak miminko. Na to akné mi prave ani dermokosmetika z lékárny nezabrala, což me mrzelo, protože cenově mi to prave přišlo super, az jsem se divila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6406
7.1.22 12:35
@Anonymní píše:
Děkuji

neláká tě raději vyzkoušet nějakou opravdu dobrou kosmetiku? Proč zrovna tuhle? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
452
7.1.22 15:04

Dostala jsem neco darem a tedy odberatel se ze me nestane. Mimo jine, dva z tech mych produktu jsou v podstatě obycejna vazelina :lol: A tu nemam rada. Zustanu u sve oblibene znacky, ta je sice taky draha jak cert, ale z ni mam poteseni a efekt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
7.1.22 15:07

@Janadel a jakou používáš, jakou mas pleť? Sice nejsem zakladatelka, ale tipy se vždycky hodí :) kosmetiku miluju :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13058
7.1.22 15:10
@Anonymní píše:
Děkuji

Určitě ne, předraženej šunt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
452
7.1.22 15:22

@Proseccová Ja jsem zamilovana do L' Occitane. Akorat pri rodicovskem prispevku jsem odkazana na Jeziska a narozeniny. Az na vyjimky, kdy mam vseho tak po krk, ze si proste musim udelat radost a koupim si neco sama :lol:
Plet jsem si vzdycky myslela, ze mam mastnou, az jednou jsem konecne byla vyvedena z omylu a bylo mi vysvetleno, ze naopak suchou a trochu citlivou. Zkousela jsem i Clinique, ale nic pro me, ta radost pro smysly jako pri L' Occitane tam proste neni :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
7.1.22 15:27

@Janadel Dekuju! Ja mam od nich krém na ruce a sprchac a je to bozi, to souhlasím :srdce: az bude mimi, tak se mi hrozně zalibila i jejich rada pro děti, ale levný to není no… což ale zase, jaká kvalitní kosmetika je? Ja si jednou pořídila krém na tělo Ziaja, říkám si, na tělovým mliku se snad nic zkazit nedá, ze. A katastrofa, ještě ze to stalo fakt par korun, po 3 použitích jsem to dala pryč (na jednu charitu, kde jim nevadí, ze to bylo otevřeny). Takže za me radši kvalita a ověřeny věci, aspon rodina ma tipy na narozky, Vánoce a nemusí nic vymejslet :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
452
7.1.22 15:45

@Proseccová Ta detska rada je krasna, nejradsi bych dceri (5 m) koupila mydlo Cuddles&Bubbles, ale zatim stojim nohama na zemi a kdyz vidim, ze je heboucka a bez problemu i s beznym Hippem, tak se ovladnu :D
Manzelovi rikam, ze jestli me chce privest k orgasmu, ma mi zaplatit lazne L' Occitane (Chateau Heralec v ČR) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
7.1.22 16:03

@Janadel tak teď jsem se na Chateau Herálec podívala, a to jsem neměla vůbec objevit! Uz vím, kam nutné potrebuju na romanticky pobyt :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat