Kosmetika Mixa, máte zkušenost?

9090
2.7.13 14:46

Kosmetika Mixa, máte zkušenost

Ahoj holky, nedávno jsem viděla v TV reklamu na kosmetiku Mixa, máte s ní zkušenost? Konkrétně mě zajímá ten jejich krém proti začervenání pokožky a BB cream. Trápí mě smíšená pleť, chvilku mastná, po nanesení make upu se mi dělají šupinky i když používám peeling, zkusila jsem BB cream od Garnier, ze začátku fajn ale teď už se mi šupinky dělají zase, tak hledám něco jiného a ta Mixa mě zaujala. Vyprdla bych se nejradši na všechny make upy ale mám právě potíž s červenou pletí a nevypadá to hezky, tak nevím, jestli by mi tohle pomohlo…? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Máte zkušenost s Mixa Velmi jemný micelální šampon?

Přidejte zkušenost s Mixa Velmi jemný ...
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12327
2.7.13 14:51

Taky sem nad tou kosmetikou přemýšlela…ale mám podobný problém a pomohl mi krém od Ziaji kozí krém stojí okolo 100kč a je perfekní, ale špatně k dostání spíš ty obyčejný drogerky ho mají…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
2.7.13 15:02

Mam hodne suchou plet a cerveny fleky po obliceji protoze mam ekzem. od Mixy mam krem takovej ten s 8% glycerinu. ten je uzasnej. vubec ne mastnej ale zustane na pleti takovej film (kterej neni vubec citit ani na dotek, zjistila jsem to pry myti obliceje par hodin po naneseni) a krasne hydratuje. na to dam od Mixy BB. delaji se mi supinky ze vsech make-upu a BB ale z tohohle ne. vyzkousela jsem toho hodne ale ta Mixa je super. planuju poridit dalsi vyrobky.

jinak ten kozi krem od Ziaji doma mam denni i nocni. koupila jsem ho v Albert hypermarket a je fajn, ale na Mixu to nema.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.13 15:04

@Verca1989
V DM teď mají za 10bodů slevu 25% na Mixu, koupila jsem si tu jejich minerální vodu na odlíčení, a je super - nestahuje pleť a krásně vyčistí. A tady https://www.emimino.cz/…nkovani/451/ má paní zkušenost s odličovačem - taky dobrou :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
12327
2.7.13 15:25

@Lazy Jane fakt je ta Mixa lepší??? tak to zkusím…sice sem si teď po dlouhé době koupila kozí ptž sem ho nemohla sehnat, ale tu Mixu teda zkusím :think: je fakt že mě láká i ta cena není špatná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26648
2.7.13 15:40
Neni to mineralni, ale micelarni ;)
@Syringa píše:
@Verca1989
V DM teď mají za 10bodů slevu 25% na Mixu, koupila jsem si tu jejich minerální vodu na odlíčení, a je super - nestahuje pleť a krásně vyčistí. A tady https://www.emimino.cz/…nkovani/451/ má paní zkušenost s odličovačem - taky dobrou :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.13 15:46
@pikola píše:
Neni to mineralni, ale micelarni ;)
:roll: :roll: :roll: Nikdy jsi neudělala překlep?
  • Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
26648
2.7.13 15:48

@Syringa nebrala jsem to jako preklep, spousta lidi tomu rika spatne. Tak pardon..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46669
2.7.13 15:49

Zrovna jsem si dneska koupila micelární vodu, tak si počkám, co napíšete ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.7.13 15:51
@pikola píše:
@Syringa nebrala jsem to jako preklep, spousta lidi tomu rika spatne. Tak pardon..

Možná jsem nepozorná matka, ale vím co kupuju :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
17
2.7.13 16:07

@Petruskabmw no aspon pro me urcite :) mam teda ten krem s modrym vickem, je tam napsano ze ma 8% glycerinu a je vazne super.

Micelarni vodu bych si taky koupila, ale ja jsem hrozne spokojena s micelarkou z Kauflandu. jejich znacka Blanchette B a stoji asi 27Kc a je uzasna. ale mozna potom tu Mixu zkusim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Alča B.
8.8.13 15:49

Mixa

Já si pořídila odličovaí mléko, vodu a krém proti lehkým vráskám. Vodu a mléko snáším v pohodě, ale přijde mi, že nečistí moc dobře. Krém mě bohužel štípe a pálí a zčervenám :(

• Citovat
  • Nahlásit
9090
8.8.13 17:23

Taky jsem Mixu zkusila. Koupila jsem si micelární vodu, BB cream a krém proti začervenání. Voda první dny v pohodě ale pak mě po ní začala pálit a pnout kůže, takže ji nepoužívám. BB cream relativně ok, akorát se po něm strašně lesknu. A ten krém nic moc, taky mě z něho pálí obličej, tak moc nechápu smysl téhle kosmetiky, má být právě pro citlivou pleť ale spíš to zhoršuje. Takže tahle kosmetika mi leží v šuplíku, na odličování jsem si koupila růžový Garnier, mažu se krémem na suchou pleť, taky Garnier a mám BB cream od Nivey a kupodivu šupinky se už nedělají, pěkně kryje, takže spokojenost :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1180
11.8.13 22:10

Mám htělové mléko a za mě :palec: :palec: :palec: taky krém na ruce :palec: :palec: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46669
12.8.13 07:53

Já jsem teda s tou micelární vodou spokojená. Udělá naprosto stejnou službu jako moje oblíbená od Biodermy, ale za polovinu ceny :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat