Jakou používáte kosmetiku na intimní hygienu v těhotenství?

210
20.11.18 12:52

Kosmetika na intimní hygienu v těhotenství

Zdravím maminky ;)
Mám dotaz. Jakou kosmetiku pro intemní hygienu používáte, nebo jste používali v těhotenství? Nebo je lepší se jen opláchnout vodou? :nevim: ;)
Hezký den.:) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

15127
20.11.18 12:55

Já používám už nějakou dobu intimní gel z avonu, koupila sem ho teď ještě před těhotenstvím, ale nenapadlo mě ho měnit. Klasické mýdlo nepoužívám a jenom vodou bych zas měla takový špinavý pocit. Jinak je to ale fuk, prostě používej dál na co si zvyklá, ono se to až na miminko nedostane…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
20.11.18 12:57

Z Avonu jsem měla taky gel a pěnu. Právě z toho jsem měla obavu, aby to nějak neuškodilo mimču

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11819
20.11.18 12:57

Stejnou jako netehotna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23678
20.11.18 13:12
@Si_Si20 píše:
Z Avonu jsem měla taky gel a pěnu. Právě z toho jsem měla obavu, aby to nějak neuškodilo mimču

Když si to nebudeš lejt dovnitř :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5829
20.11.18 13:19

Stejnou jako predtim ;)

@pikola píše:
Když si to nebudeš lejt dovnitř :nevim:

Asi tak no ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.18 13:25

Stejnou jako před otěhotněním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.11.18 13:27

Intimní hygienu jsem prováděla v těhotenství naprosto stejně jako před otěhoteněním i po porodu: používám pouze vodu a myju se 1× denně. Popravdě moc nechápu, proč někdo používá nejrůznější intimní gely apod. (tedy samozřejmě pokud nemá nějaký zdravotní problém, se kterým by tato kosmetika pomáhalaú.

• Nahlásit
  • Citovat
168
20.11.18 14:21
@Anonymní píše:
Intimní hygienu jsem prováděla v těhotenství naprosto stejně jako před otěhoteněním i po porodu: používám pouze vodu a myju se 1× denně. Popravdě moc nechápu, proč někdo používá nejrůznější intimní gely apod. (tedy samozřejmě pokud nemá nějaký zdravotní problém, se kterým by tato kosmetika pomáhalaú.
:poblion: :roll:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.11.18 14:41

@ajmy A myju se vodou hlavně kvůli tomu, že v mládí jsem trpěla na mykózy a záněty a gynekoložka mi tehdy řekla, ať nepoužívám mýdlo ani jinou kosmetiku - a jen touto změnou nastalo zlepšení o 90%. Od té doby jsem takto zvyklá a přijde mi to naprosto normální a zdravé.

• Nahlásit
  • Citovat
202
20.11.18 14:43

@ajmy Líp bych to nenaznačila......
Myslím, že není normální, když si některé kupují speciální gely na intimní partie, tak aby druhé se myly jen vodou...... :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
20.11.18 14:46

Taky na kvasinky občas trpím. Existují na to právě mycí gely… Nevím no, příjde mi to nechutné. Já bych to nemohla. Myju se min. 2× denne a i to mi obcas prijde malo. A to zadny problem nemam. Obvzlast v lete, kdyz se clovek poti.

@Anonymní píše:
@ajmy A myju se vodou hlavně kvůli tomu, že v mládí jsem trpěla na mykózy a záněty a gynekoložka mi tehdy řekla, ať nepoužívám mýdlo ani jinou kosmetiku - a jen touto změnou nastalo zlepšení o 90%. Od té doby jsem takto zvyklá a přijde mi to naprosto normální a zdravé.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
20.11.18 15:20

Ty jo, mně fascinuje, jak tu pohrdate někým, kdo to má jinak 8o To je jako s nohama, jsou lidi, kteří jsou cítit víc a jsou lidi, kteří s tím problém nemají. Já třeba žádné mycí gely nesnesu, vše mě pálí a ze všeho mám mykozu, jeden čas mi nezbývalo, než se mýt jen vodou, ale musela být skoro horká a musela jsem se mýt několikrát denně (naštěstí jsem byla doma). Pak jsem jednou náhodně zjistila, že mi nevadí bakteriální mýdlo Protex, od té doby kupuji jen to, umýt se čímkoliv jiným, mám problém. Ale v životě by mě nenapadlo odsuzovat někoho, kdo se myje jenom vodou a vyhovuje mu to :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15127
20.11.18 16:41

@Amys ono de o to, že jen čistá voda nezničí všechny ty bakterie, přecejenom kolem toho vylučovacího ústrojí je toho víc než na jiných částech těla :nevim: a opláchnout se čistou vodou jedenkrát denně neznamená že sem umytá, i když třeba nezapácham. Ale nikoho neodsuzuju, každý ať si svoji hygienu provádí jak chce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
20.11.18 17:01

Ona se z těch bakterií dělá šílená aféra. V dnešní době, jakmile se někdo nesprchuje dvakrát denně, tak je strašně špinavý. Přitom je to na každém, co mu vyhovuje, pokud tím neotravuje okolí, což asi v tomhle případě nehrozí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama