Kosmetika na smíšenou pleť

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Momoska88
Povídálka 22 příspěvků 23.10.18 19:28
Kosmetika na smisenou plet

Ahoj maminky, prosim ty co mate smisenou plet, jakou pouzivate kosmetiku? Do ted jsem pouzivala osvedceny Ryor, ale uz ho nemam moznost kupovat. Zacala jsem pouzivat Ziaju, ale uplne mi nevyhovuje. Prosim poradte mi co pouzivate vy. Dekuji :)

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6666 příspěvků 23.10.18 19:30

@Momoska88 a co přesně potřebuješ?

terien
Echt Kelišová 8523 příspěvků 23.10.18 19:31

Mě hodně vyhovuje Garnier, ten obyčejný zelený. Teď jsem si náhodou koupila Astrid a zatím jsem z něj docela nadšená, sice tam píšou že je pro všechny druhy pleti, čemuž obecně nedůvěřuju, ale dobrý :palec:

Momoska88
Povídálka 22 příspěvků 23.10.18 19:34

@lachtanice86 idealne celou radu - micelarni voda, denni krem, nocni krem, odlicovaci mleko, cistici gel a krem na ocni okoli.

Momoska88
Povídálka 22 příspěvků 23.10.18 19:36

@tnemela. prave co ted mam Ziaju ta je pro vsechny typy pleti a mam hrozne akne, se kterym jsem nikdy problem nemela.

terien
Echt Kelišová 8523 příspěvků 23.10.18 19:39
@Momoska88 píše:
@lachtanice86 idealne celou radu - micelarni voda, denni krem, nocni krem, odlicovaci mleko, cistici gel a krem na ocni okoli.

Já používám jenom micelárku a krém. Ty odličovací mléka mi dělají spíš neplechu. Umyju se čisticí pěnou, ta je lepší než gel s pak micelárku a krém. Ten Garnier má právě 24 h krém Botanical tak mi stačil tenhle jeden. A na oči Vichy.

nozu
Extra třída :D 11763 příspěvků 23.10.18 19:54
@terien píše:
Já používám jenom micelárku a krém. Ty odličovací mléka mi dělají spíš neplechu. Umyju se čisticí pěnou, ta je lepší než gel s pak micelárku a krém. Ten Garnier má právě 24 h krém Botanical tak mi stačil tenhle jeden. A na oči Vichy.

a víš, že ta micelárka se má opláchnout čistou vodou? ono se o tom dost málo píše. Ale micelárka má v sobě rozpuštěné mikročástice „mýdla“. Díky tomu tak dobře čistí. Ale je potřeba ji ještě opláchnout.
jinak já mám třeba hodně ráda kosmetiku od Yves Rocher. má různé řady pro růzdé typy pleti. Ale je to trochu jiná cenová kategorie než Ryor a jiné zde zmiňované.

lachtanice86
Kelišová 6666 příspěvků 23.10.18 19:59
@Momoska88 píše:
@lachtanice86 idealne celou radu - micelarni voda, denni krem, nocni krem, odlicovaci mleko, cistici gel a krem na ocni okoli.

Micelarku nepoužívám. Nedělá mi dobře. Denní i noční krém mám od biothermy gel na smíšenou pleť a mám čistící pěnu mám od estée lauder perfectly clean. Používám společně s foreo kartackem na čištění. Na odliceni mám garnier zelenou

Momoska88
Povídálka 22 příspěvků 23.10.18 20:02

@nozu kouknu na to, cena me vcelku nezajima. S Ryorem jsem byla spokojena moc,takze kdyz nesezenu neco lepsiho, vratim se k nemu a budu objednavat pres net.

terien
Echt Kelišová 8523 příspěvků 23.10.18 20:07
@nozu píše:
a víš, že ta micelárka se má opláchnout čistou vodou? ono se o tom dost málo píše. Ale micelárka má v sobě rozpuštěné mikročástice „mýdla“. Díky tomu tak dobře čistí. Ale je potřeba ji ještě opláchnout.
jinak já mám třeba hodně ráda kosmetiku od Yves Rocher. má různé řady pro růzdé typy pleti. Ale je to trochu jiná cenová kategorie než Ryor a jiné zde zmiňované.

Přímo na lahvičce se píše, že se oplachovat nemusí, takže ji neoplachuju. Dělám to tak už roky a žádný problémy z toho nemám.

Dory22
Ukecaná baba ;) 1039 příspěvků 23.10.18 21:44

@Momoska88
Používám pleťový čistící peeling s aktivním uhlím od Garnier. Krásné vyčistí pleť,zbaví černých teček a pleť je po něm krásně jemná. Používám tak 3× do týdne. A opravdu stačí jen trocha. Micelární vodu taky od Garnier i nějaký krém na odličování od Garnier.
Tělové mléko jedině od Nivei Smooth Sensation nebo ještě v té tmavší tubě. :)

Diaceny
Stálice 67 příspěvků 23.10.18 23:41

Odliceni - stuzeny olej od Pupy nebo Clinique, obcas ruzova Bioderma micelarka, cisteni - gely od Mary Kay/Medik8/La Roche Posay, tonizace - tonikum 2 od Clinique, nekdy termalni voda Uriage
Serum - Daytox hydratacni, olejicek - Clinique Turnaround
Kremy - La Roche Posay nutritic intense rich kdyz je hodne vysusena, Mary Kay Timewise pro smisenou, Clinique asi vse, Paula' s choice Clinical 1% retinol treatment. Serum, olejicek a gen krem Paula's choice stridam pod krem ci masku na noc dle potreby, serum davam i pres den vetsinou
Masky - na noc Clinique overnight mask moisture surge, Clinique city block purifying, Loccitane rebalancing mask, Medik8
Peeling - Paula's choice 2% BHA gel na noc, Medik8
Ocni kremy - Clinique all about eyes rich, Eucerin hyaluron filler, Bioderma sensibio
Obecne doporucuju cokoli od Clinique, sezenes v parfumeriich a na netu.
Od Ryoru jen vyjimecne vyzivujici masku a i tonika maji v pohode.
Staci? ????

Momoska88
Povídálka 22 příspěvků 24.10.18 01:46

@Diaceny vycerpavajic odpoved :-) dekuji urcite si neco vyberu ;-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a jeho „pojišťovna štěstí“: Kominíky si pozval rovnou dva

Zámecký pán Matěj Stropnický (35), který se svým partnerem Danielem Krejčíkem... číst dále >

Česko, dílna všech coverů: Další verze hitu Být stále mlád Mareše a Gotta boduje

Jak se dělají hity v Česku? Zrecyklujte úspěšnou zahraniční melodii, dejte jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >