kosmetika na zanešené póry

9541
16.5.07 12:04

kosmetika na zanešené póry

Ahoj, chci se zeptat, zda byste někdo neporadil, jaká je dobrá kosmetika na zanesené póry na obličeji? Nám dost citlivou pleť a dělá se mi i dost akné, ale to spíš asi z hormonálních problémů. Nevíte jaká je dobrá kosmetika na čištění? Zatím jsem koukala na Biodermu a Juvenu. Radši bych nějakou kvalitnější..S čím jste spokojené vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4035
16.5.07 12:53

mám dobrou zkušenost s Vichy a Mary Kay.....jelikož teď nemůžu v okolí najít žádnou Mary Kayku, asi zajdu zas do lékárny pro Vichy…
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4419
16.5.07 13:42

Ahoj, když ono tohle je děsně individuální. To co vyhovuje někomu jinému, nemusí vyhovovat tobě. Ale s tím Vichy naprosto souhlasím. Zkus využít teď tu nabídku v lékárnách a zkus si zakoupit tu testovní :,-(u, oni ti v lékárně poradí, co by ti na tvůj tip pomohlo nejlíp a vyzkoušej. Koukala jsem, že to stojí asi 50 Kč? Myslím že tak. A pak mě taky moc vyhovovala kosmetika Yves Rocher, ta je taky dobrá. Já teď mám poprvé krémy od Avonu a taky si chválím. Ale to Vichy bych s tvými problémy asi určitě zkusila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4419
16.5.07 13:43

8O Na tvůj typ samozřejmě, už mám myšlenky na dovču, tak píšu nesmysly :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25234
16.5.07 22:03

Ahoj, já mám moooc citlivou a problematickou pleť a jediné po čem se neosypu je La Roche-Possay. Mají ji v lékárně. Používám pěnu na mytí, odličovač, krém z řady Effaclar a mastičku na pupínky. Se vším jsem spokojena. Ale je to fakt individuální. Prvně si raději vem ty testery, protože je to docela dost drahé…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
17.5.07 22:09

Ahoj, já používám Mary Kay, Vichy mi nepomohla (ale je to individuální), s Mary jsem bez pupínků a poměrně rychle :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
148
4.6.07 11:43

Bioderma

Ahoj,
po porodu se mi dost zhorsila plet.Zkousela jsem kdeco,dokonce jsem se nemazala vubec a nakonec jsem skoncila u kosmetiky Bioderma
Doporucila mi ji kozni lekarka.Musim uznat,ze po pul roce se mi plet radikalne zlepsila a konecne zase vypadam normalne :lol:
Zacala jsem pletovou vodou K2 a kremem Sebium.
Zkus a uvidis.Ve vybranych lekarnach mivaji vzorek.
Hodne stesti. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama