Reklama

Kosmetika Nu Skin

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucius08
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 11.07.18 09:48
Kosmetika Nu Skin

Zdravím,
máte někdo zkušenost s touhle značkou? Známá to prodává přes facebook, koupila jsem si bělící pastu AP 24, a jako jsem spokojená. Teď začala přidávat různé potravinové doplňky jaké slibují zhubnutí a pod. Krémy slibující zázraky, samozřejmě za hříšné peníze. Přikládám fotografií co jeden krém dokáže… Úplně se mi tomu nechce věřit :think:

Reklama

Reakce:

Kajule21
Kelišová 5337 příspěvků 7 inzerátů 11.07.18 09:56

@Lucius08 Nemám zkušenosti s ničím jiným, než s bělící pastou AP24 a s tou jsem spokojená, používám ji něco přes měsíc a výsledek je už viditelný… Ostatní jsem nezkoušela - ty ceny jsou teda masakr. Moje teta má studio (kosmetika,ma­sáže,solná jeskyně apod.) a zabývá se i Nuskinem a je s ním spokojená a zákaznice si to evientně kupují. Ona sama vypadá tak o 10 let mladší,ale to může být samozřejmě i tou přístrojovou péčí a do toho krémy.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama