Kosmetika Nu Skin

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucius08
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 11.07.18 09:48
Kosmetika Nu Skin

Zdravím,
máte někdo zkušenost s touhle značkou? Známá to prodává přes facebook, koupila jsem si bělící pastu AP 24, a jako jsem spokojená. Teď začala přidávat různé potravinové doplňky jaké slibují zhubnutí a pod. Krémy slibující zázraky, samozřejmě za hříšné peníze. Přikládám fotografií co jeden krém dokáže… Úplně se mi tomu nechce věřit :think:

Reakce:
Kajule21
Kelišová 5478 příspěvků 11.07.18 09:56

@Lucius08 Nemám zkušenosti s ničím jiným, než s bělící pastou AP24 a s tou jsem spokojená, používám ji něco přes měsíc a výsledek je už viditelný… Ostatní jsem nezkoušela - ty ceny jsou teda masakr. Moje teta má studio (kosmetika,ma­sáže,solná jeskyně apod.) a zabývá se i Nuskinem a je s ním spokojená a zákaznice si to evientně kupují. Ona sama vypadá tak o 10 let mladší,ale to může být samozřejmě i tou přístrojovou péčí a do toho krémy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >