Kosmetika Nu Skin

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucius08
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 11.07.18 09:48
Kosmetika Nu Skin

Zdravím,
máte někdo zkušenost s touhle značkou? Známá to prodává přes facebook, koupila jsem si bělící pastu AP 24, a jako jsem spokojená. Teď začala přidávat různé potravinové doplňky jaké slibují zhubnutí a pod. Krémy slibující zázraky, samozřejmě za hříšné peníze. Přikládám fotografií co jeden krém dokáže… Úplně se mi tomu nechce věřit :think:

Reakce:

Kajule21
Kelišová 5429 příspěvků 8 inzerátů 11.07.18 09:56

@Lucius08 Nemám zkušenosti s ničím jiným, než s bělící pastou AP24 a s tou jsem spokojená, používám ji něco přes měsíc a výsledek je už viditelný… Ostatní jsem nezkoušela - ty ceny jsou teda masakr. Moje teta má studio (kosmetika,ma­sáže,solná jeskyně apod.) a zabývá se i Nuskinem a je s ním spokojená a zákaznice si to evientně kupují. Ona sama vypadá tak o 10 let mladší,ale to může být samozřejmě i tou přístrojovou péčí a do toho krémy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >