Kosmetika - objednávaní ze zahraničí

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikolsl
Povídálka 11 příspěvků 03.01.19 00:26
Kosmetika - objednávaní ze zahraničí

Chci se zeptat, nemáte některá zkušenosti s objednáváním kosmetiky ze zahraničí? :-) Láká mne od HudaBeauty nová Nude paletka, jenže na Sephoře je totálně vyprodaná :-( Hodně lidí si chválí třeba stránku Cultbeauty ( neplatí se clo), jenže se bojím, aby tam třeba nebyly i padělky nebo něco ???????? Tak pokud máte zkušenosti, budu jen ráda, když se podělíte☺️

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6929 příspěvků 03.01.19 06:07

@Nikolsl proč by tam byly padělky a navíc jak by si na to případně chtěla přijít? Já tam objednavala a taky na beautybay.com a nikdy nebyl problém. Rychlost doručení byla do týdne. Kvalita produktů odpovídá kvalitě daných značek co jsem zkoušela. Jen doporučuji vždy nakoupit tak aby byla doprava zdarma. To je vždycky pálka ta doprava.

Ano Andromeda
Kecalka 119 příspěvků 03.01.19 07:01

Poradily byste mi prosím jaké značky tam kupujete, s jakými máte dobrou zkušenost nebo nějaký produkt? Já se v tom nevyznám, děkuji. :kytka:

Nikolsl
Povídálka 11 příspěvků 03.01.19 11:56

@Ano Andromeda Já zatím žádné, ale chtěla bych tu HudaBeauty Nude paletku, je strašně krásná, jsou tam přímo moje barvy :D Pak také nějáký produkt od značky Benefit (Hodně lidi si chválí jejich bronzer Hoola, tvářenky, produkty na obočí…) a výjde to o něco málo levněji než u nás v Sephoře :-)

Příspěvek upraven 03.01.19 v 13:23

Nikolsl
Povídálka 11 příspěvků 03.01.19 11:59

@lachtanice86 Děkuji moc za radu :) Nemám zkušenost z takových stránek, proto se ptám :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >