Kosmetika od 0 měsíců - dvoufázová

769
2.2.16 14:57

kosmetika od 0 mesicu dvoufazova

Dobre odpoledne maminky :-)

Rada bych se informoala ktea z techto kosmetik vyrabi takovou tu dvoufazovou emulzi na miti jako je treba ( linola ) nevite? a presn nazev popripade nebo odka,, rada bych jen umyla a uz nemusela mazat :-)) premyslim kosmetika KLORANE, SebaMed, Bubche, Weleda, Urage, Bioderma ABC, CHICCO, HIPP, LaRoche- Posay nebo jakou pouzivate?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58662
2.2.16 15:05

Já používám obyč od Batole - olejovou koupel.. mazat potom fakt netřeba, kluk má krásně jemnou pokožku.. jinak jsme zkoušeli tu Bubchen, ale po tom se mi osypal.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3399
2.2.16 15:10

@martina.se Nám zase Bubchen nedělá problém, jsme s ním spokojeni. Každé dítě snese něco jiného..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58662
2.2.16 15:12

@LLenule111 jj, ono to chce vyzkoušet.. ideál jsou pro začátek ta pidi balení - reklamní vzorky či tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
2.2.16 15:14

Já pro to naše nenarozené vybrala Biodermu ABC. Sama mám velmi dobré zkušenosti s Biodermou, konkrétně pro atopiky (Atoderm). Brouzdala jsem na netu a nikdo s tím neměl u miminka problém. Mají teď dobrou akci na feedo.cz - poslali k mycí emulzi mlíčko a krém zdarma. Nevím, jestli tím budu miminko hned od narození mazat, ale kdyby to bylo potřeba, mám připraveno. Přikoupím ještě RelaxOil, prý se přidá trošku do vaničky a stačí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
769
2.2.16 16:31
@martina.se píše:
Já používám obyč od Batole - olejovou koupel.. mazat potom fakt netřeba, kluk má krásně jemnou pokožku.. jinak jsme zkoušeli tu Bubchen, ale po tom se mi osypal.. :think:

dekuji.-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
769
2.2.16 16:35
@Lalunta píše:
Já pro to naše nenarozené vybrala Biodermu ABC. Sama mám velmi dobré zkušenosti s Biodermou, konkrétně pro atopiky (Atoderm). Brouzdala jsem na netu a nikdo s tím neměl u miminka problém. Mají teď dobrou akci na feedo.cz - poslali k mycí emulzi mlíčko a krém zdarma. Nevím, jestli tím budu miminko hned od narození mazat, ale kdyby to bylo potřeba, mám připraveno. Přikoupím ještě RelaxOil, prý se přidá trošku do vaničky a stačí.

No ja prave na ten relax oil koukam a moc se mi to libi na feddo,,, a pak tam je litrova micelarni voda pro miminko jen nevim jako vatickou umyvat telo? nevim jak to vyuzit nebo si to nechat jen na oblicej? myslite si ze tim relax oil do vody ze tim umyju i ten zadecek? nebo si mam na intimni partie miminka poridit proste myci gel nebo nejake mydelko k tomu??? Atoderm nechci hned brat kdyz neni atypic a nikdo v rodine taky, tak nevim no,,, a ke ktere te myci emulzi poslali to mlickoa krem? krem na pusu nebo na opruzeniny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22692
2.2.16 18:00

Na miminko nic - jen vodu a mažu sádlem. Až kolem roka mýdlo, ale jen ruce a časem vlásky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
2.2.16 18:03

Dlooooouho nic, a obcas kdyz uz tak Babylove, sami zensky by se meli podivat co na sebe sracek v kosmetice napatlaji a pak budou premyslet jinak i u ditete, ach jooo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
2.2.16 18:08

Tu micelární vodu pro miminka jsem taky moc nepochopila. Asi když není po ruce obyč. voda, tak navlhčit ten vatovej tampón nebo něco a omýt ho tím. :nevim: To bych spíš řešila vlhčeným ubrouskem.
Koupila jsem toto: https://www.feedo.cz/…kupni-kosik/
Doufám, že se to zobrazilo. Je to gel moussant na mytí 1l + těl. mléko abc 200ml a krém atoderm préventive 200ml zdarma. Vše pro novorozence. Momentálně ten atoderm používám já sama, nějak se mi teď hrozně vysušuje pleť a po natření tímto ji mám skvělou. :mrgreen:
RelaxOil jsem myslela spíš na masáž tělíčka, chci s ním pak chodit na baby masáže, a místo pěny do koupele (prý to změkčuje vodu a pokožka pak není vysušená).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
2.2.16 18:10

Na suchou pokozku idealne klasicky slunecnicovy olej. Plno jinych oleju, i kdyz jsou to olejicky (ty radoby kosmeticke) a meli by promastit, maji zaroven i funkci opacnou a po uschnuti zase vysusuji. Takze staci klasicky olej, popr. koukat po studena lisovanych olejich jako je Saloos atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
542
2.2.16 18:20

@Aries6 @Kamikadze
Já jsem taky nechtěla používat nic, ale jak umýváte ty hovínka při přebalování? :lol: Na ty používáte vlhčený ubrousek nebo strčíte mimi po umyvadlo a omyjete jen vodou? Já právě moc nechci ty vlhčený ubr. používat a chci ho jen umývat, ale jen voda mi přijde málo. :nevim:
Doporučíte krém na opruzeniny? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
2.2.16 18:23

Kdyz nechces ubrousky, tak opravdu staci voda. Pouzivam ubrousky, nevidim na nich nic spatneho. Ale jen zase vybrane druhy. Nejradeji zase Babylove.

A kremy…1) Rybilka, kdyz by se ti hodne prudil i pri pouzivani Rybilky tak postupne toto 2) Infadolan, 3) Sudokrem, 4 Bepanthen (ten je uz primo na hojeni opruzenin) a ten Sudokrem take take

navic ten Bepanthen muzes pouzit pripadne i na ranky na prsou, ktere bys mela z kojeni apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22692
2.2.16 18:28

@Lalunta Já teda vlhčený jo, jsem líná :mrgreen: Ale s růstem zubů jsem u obou předchozích dcer musela přestat, neskutečně se opruzovaly. Sem tam teda umyju zadek i miminku. Takže nad umvyadlo, opláchnout a někdy rukou přejedu normálně tuhý mýdlo, co máme na umyvadle a lehce přejedu zadeček - vyloženě nemydlím. To až ty roční a tak, to už jinak nejde :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22692
2.2.16 18:30

@Lalunta Na opruzeniny se mi nejvíc vyplatilo nedávát nic. Ale každý dítě reaguje jinak. První nesnesla vůbec nic, druhá Bepanthen. Ale spíš umýt mýdlem = vysušit a nechat co nejdéle nahaté dítě. U velkých opruzenin jsem omývala heřmánkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama