Kosmetika phys-ac

11
22.4.20 10:02

Kosmetika phys-ac

Ahoj, dostala jsem na zkoušku malou lahvičku A-derma phys-Ac čistící pěnivy gel a po prvním použití jsem měla krásně jemný a hebký obličej, nepalil a nestipal takže jsem si pak v lékárně koupila rovnou 400ml za docela větší peníz ale koupi nelituji a teď jsem narazila na dva krémy od této značky - phys-Ac perfect a phys-Ac Global oba to jsou krémy 40ml za 500.. Takže opravdu tučná věc.. Mám problém s akné a červenými fleky + černé a rozšířené tečky/póry a než jeden z těchto produktů koupím ráda bych se tu někoho zeptala na nějaké recenze nebo zkušenosti.. A vlastně nevím který si s těchto dvou vybrat jestli perfect nebo Global.. S aknem jsem dříve byla u kožního který mi předepsal nějaké masticky, celkem dvě ale to bylo jeste horší.. Obličej mastný jako olej, pupíku o 90% víc, celý obličej mě bolel a hlavně jsem ho měla komplet spálený, po této informací mě kožní vyfakoval že si mám něco koupit v obchodě. Poté jsem tam už nešla ale ještě před návštěvou tohoto kožního jsem právě dostala na zkoušku od dětského kožního tento mycí gel phys-Ac a byla jsem spokojená ale to bylo vše co dětský kožní pro mne mohl udělat protože jsem dospělá :D pak jsem zkoušela pár produktů z obchodu ( jak řekl kožní co mě vyfakoval) a třeba značka mixa mi též kompletně spálila obličej.. Jediné s čím jsem spokojená je ten phys-Ac ale bojím se že mě třeba jejich masticka také popali nebo není tak super jako čistící pěna.. Přece jen dát jen tak 500 do koše není moc super, případně moc moc děkuji za odpověď a omlouvám se za dlouhý sloh.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4294
22.4.20 12:35

Perfekt je na probl. plet dospelych a global spis pro dospivajici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat