Kosmetika pro miminko eurona?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mia. Prcek
Kecalka 195 příspěvků 17.04.19 19:56
Kosmetika pro miminko eurona?

Krásný večer, Zajímala by mě zkušenost s výrobky eurona pro miminka :) používáte někdo a jste spokojeně? :) čekáme holčičku a tapu v kosmetice, která by mohla být ta nej

Reakce:
modravlocka
Ukecaná baba ;) 1065 příspěvků 17.04.19 19:59

@Mia. Prcek Pro miminko kosmetiky netřeba. Úplně bohate stačí obyčejná voda + krém na zadeček (ten je nejlepší měsíčkový od Weledy). ;)

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2122 příspěvků 17.04.19 20:46

@Mia. Prcek souhlasím s @modravlocka Na přebalování doma stačí čistá voda a případně krém na zadeček. Na cesty doporučuji Medvídek od Eoné, nebo případně nějaký podobný olejíček ;) Jinak koupeme v čisté vodě, tak jednou za 3 dny tam kápnu trošku pěny od Hippu - ale to spíš aby měla změnu a na blbnutí. Když byla úplně maličká, tak jsme koupali jen v čisté vodě. A když náhodou potřebuje někde promazat, tak modrá indulona - doporučovaná už z porodnice, i potom od našeho pediatra.

rendulinka3
Stálice 75 příspěvků 17.04.19 21:08

Když se malý narodil dostali jsme nějaký olej do koupele pro miminka a děsný.. použila jsem ho jednou a vyhodila..

Mia. Prcek
Kecalka 195 příspěvků 17.04.19 21:13

Ano, samozřejmě, že nemyslím různé blbiny kosmetický. Ale viděla jsem tam právě krém na zadeček, olejicek a podobně :) já zrovna právě nemám v lásce Hipp, niveu a podobné. Zkušenosti mám pouze s weledou :)

Váš příspěvek
Reklama