Kosmetika pro novorozence - Sebamed nebo Weleda?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Novalena
Povídálka 16 příspěvků 08.05.18 19:00
Kosmetika pro novorozence - Sebamed nebo Welleda?

Maminky, máte prosím zkušenost s kosmetikou Sebamed nebo Welleda pro novorozence? Jakou byste doporučili a proč? Díky za Vaše zkušenosti. :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Zwetta
Kecalka 286 příspěvků 08.05.18 19:12

Já používám Weledu, a za mě :palec:, akorát dět. doktorka nám doporučila ji používat až od 1 měsíce, ten první měsíce po porodu je prý na koupání nejlepší čistá voda a na pramazání pokožky mi předepsala mast..

pikola
Neúnavná pisatelka 18538 příspěvků 08.05.18 19:13

Já bych doporučila hlavně přehnaně nenakupovat. Kup si nějaký mycí gel, ale jde to i bez něj, něco na zadek a to pro začátek uplně stačí. Weleda víc voní a je Bio, Seba med je takový víc lékárenský.

BloomingGorgeous
Závislačka 2675 příspěvků 08.05.18 19:15

Mam rada oboji. Sebamed je asi o neco lepsi na kuzi se sklony k atopickemu ekzemu.

Elísek1983
Kecalka 161 příspěvků 08.05.18 19:17

Sebamed doporučuji, používám od narození, dcerka teď 4M, od začátku trpí na suchou kůži, prodělala seboreickou dermatitidu, sebamed snáší výborně. Weleda jsem měla dvakrát olejíček a taky v pohodě, jen myslím, že je dražší.. ale olej od sebamed je výborný a krásně voní. Myslím, že obě značky jsou dobré.

vertunka
Závislačka 4143 příspěvků 08.05.18 19:22

Me se ted nejvic osvedcila Mixa. Ten sebamed mi prijde uplne obyc jako nivea.

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2433 příspěvků 386 inzerátů 08.05.18 19:28

Mě se osvědčila modrá indulona+ rybilka, klasické tuhé dětské mýdlo a víc jsme nepoužívali!-) dokonce mi lékařka doporučovala i sádlo, obecně je lepší co nejméně kosmetiky pro miminka

AlenaSu
Kecalka 303 příspěvků 1 inzerát 08.05.18 19:45

Za mě ani jedna. Používám 100% mandlovy olej a koupu v čisté vodě. Nemám ráda ta prevonena miminka. :palec:

Helileli
Ukecaná baba ;) 2497 příspěvků 08.05.18 19:52

Brala bych sebamed mycí gel, protože přeci jen pokakaný zadeček je potřeba umýt, ale vydrželo mi 400ml na rok. K tomu něco na mazání, modrou indulonu či nějaký olejicek, bambucke máslo. Víc nepotřebuješ. Určitě žádné pěny do koupele, tělová mléka a já nevím co ještě, čím míň toho použijes, tím líp pro dítě.

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 08.05.18 20:08

Já jsem teda dlouho koupala jen ve vodě :nevim:
Jinak kup si jen jednu lahvičku, ne nějakou zásobu, může se stát, že to prckovi vůbec nesedne…
Já používám Weledu, jsem s ní spokojená, používám i na sebe, měla jsem jí i proti striím a super.

Maneki
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 08.05.18 20:14
@Novalena píše:
Maminky, máte prosím zkušenost s kosmetikou Sebamed nebo Welleda pro novorozence? Jakou byste doporučili a proč? Díky za Vaše zkušenosti. :mavam:

Oboji :palec:

Deňulec
Kecalka 384 příspěvků 08.05.18 20:15

Já používala do vany Linolu. Je to olej. Vydržela tak 4 měsíce určitě. Pak už nic. Max. jsem měla doma nějaký SOS krém od Nivey. A na opruzeniny Sudocrem.

Dandinkaaa
Kecalka 164 příspěvků 08.05.18 20:23

Mam weledu na opruzeniny, myci gel a olejicek. Olejicek jsem skoro nevyuzila. Na dupku jeste sudocream a bephanten.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1833 příspěvků 08.05.18 20:25

Nemam zkusenost ani s jednim, ale kamaradce se mala po Sebamedu osypala jak blazen :nevim: jinak ja mam od Tarani - prirodni kosmetika, tak uvidime…verim, ze sedne ;) a s Weledou mam zkusenosti jen sama s olejem na strie a super :palec:

Novalena
Povídálka 16 příspěvků 09.05.18 08:51

Moc všem děkuju za rady a zkušenosti! Právě se mi takdy nechce používat toho nějak moc, ale máme tvrdší vodu a bojím se tak vysušování kůže u tak malého prcka. Děkuju mooooc :potlesk: :palec:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Bosák v ofsajdu: Vyhrožuje kritikům, že z nich udělá blbce, přitom sám dělá hrubky

On si prostě nedá pokoj! Jaromír Bosák, hvězdný sporťák z České televize, na... číst dále >

Feťačka Katka se objevila v nové reality show. Její vzhled opět děsí

Nejslavnější pražská narkomanka Kateřina Bradáčová (41), která se proslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama