Kosmetika skeyndor - péče o problematickou pleť

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
daaty
Nováček 10 příspěvků 23.12.16 13:04
Kosmetika skeyndor - péče o problematickou pleť

Dobrý den, chtěla bych se optat, jestli někdo z vás používal tuto kosmetiku během těhotenství…ptám se proto, že na některých přípravcích na problematickou pleť je psáno, že v těhotenství by se neměla používat…Děkuji..

Reakce:
Ostružka
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 1 inzerát 23.12.16 20:33

@daaty no, obsahuje přírodní složky, já myslím, že dítěti to aplikací na obličej v téhle koncentraci neublíží, ale já měla nevypočitatelné reakce na rostlinné výtažky a kyselinu salicylovou (častá ingredience v péči o problem. pleť). Jsem zrudla a pálilo to, doporučuju vyzkoušet na malém kousku kůže. Pokud je na tom přímo napsáno, že v těhot. ne, tak pak bych neužívala.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >