Kosmetika - tuhé mýdlo, které se "nepatlá"

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sasanecka
Kecalka 323 příspěvků 30.03.19 17:36
Kosmetika - tuhé mýdlo, které se "nepatlá"

Ahoj všem, chtěla bych se zeptat všech, jaká tuhá mýdla na umývání rukou, příp. těla používáte.
Když to bude mýdlo bez chemie, tak to určitě uvítám (alergie na parabeny).
Potřebuji ale mýdlo, které se hlavně nepatlá, vydrží a nebude extrémně předražené.
Děkuji moc za zkušenosti.

Reakce:
anupati
Kelišová 7002 příspěvků 30.03.19 17:42

Moje top je sandalove mýdlo,zn. Mysore.Je to výroba Indie, ale jde tady najít v dost eshopech. Pak mám ráda růžové mýdlo, ta Bulharská růže kosmetika. A Weleda měsíčková mi mega voní,dlouho vydrží,ale je teda dražší.

Klopotkova
Extra třída :D 11129 příspěvků 30.03.19 18:06

Fenjal

Uživatel je onlinefree333
Generální žvanilka 24539 příspěvků 30.03.19 18:10

@Sasanecka

Mám ráda mýdlo s limetkou od Alverde z DM, stojí dvacku.

Klopotkova
Extra třída :D 11129 příspěvků 30.03.19 18:12
@free333 píše:
@SasaneckaMám ráda mýdlo s limetkou od Alverde z DM, stojí dvacku.

Většinou dáváme mýdla mezi čisté prádlo kvůli vůni, Ty používáš na tělo i na ruce?

Uživatel je onlinefree333
Generální žvanilka 24539 příspěvků 30.03.19 18:14
@Klopotkova píše:
Většinou dáváme mýdla mezi čisté prádlo kvůli vůni, Ty používáš na tělo i na ruce?

Na ruce, na tělo mám sprchový olej grepový a sprcháč z Manufaktury, co jsem dostala k Vánocům… 8)

velbloudice
Kecalka 358 příspěvků 30.03.19 19:00

Na ruce používáme Dove, vydrží tvrdé a nerozpatlá se . Na tělo mám sprcháče buď Dove nebo Nivea.

klamonožka
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 31.03.19 22:49

Já používám na tělo i na ruce mýdlo, které si vyrábím, takže ti to asi moc nepomůže, ale málo se patlá takové, ve kterém je vysoký podíl kokosového tuku (pro jistotu dodávám, že mýdlo se vyrábí z tuků a louhu, ne že by tam byl v mýdle zamíchaný kokosový olej).

Ale hlavně na něj musíš mít dobrý držáček - ne takový, ve kterém se bude jakkoliv držet voda, my máme drátěný přidělaný na stěně, takže mýdlo vždycky po použití oschne ze všech stran a žádná voda se tam pochopitelně držet nemůže, a od té doby se nepatlají ani mýdla, která se dřív rozpatlávala.

Váš příspěvek
Reklama