Kosmetika v Praze. Kam rády chodíte a proč?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sun.from.ibiza
Nováček 7 příspěvků 10.07.19 12:26
Kosmetika v Praze. Kam rády chodíte a proč? :)

Ahoj holky,

zajímalo by mě, kam chodíte rády na kosmetiku v Praze a proč. Já tedy už mám oblíbený salon a nový asi zkoušet ani nebudu (moje pleť vypadá poprvé úžasně a nehodlám to ztratit zkoušením někoho jiného :D), ale s kamarádkou jsme samy komsetičky a zajímá nás, co je pro vás důležité.

Díky :)

Reakce:
Bábrdl
Generální žvanilka 24099 příspěvků 10.07.19 12:34

Nemám ráda, když je v salóně zima. Pokud tam člověk leží, potřebuje prostě tepelnou pohodu.

Naopak mi vyhovuje, když je na webu objednávací kalendář a vyhnu se dvacetiminutové debatě „to nemůžu, a nemůže vy tehdy a tehdy, ne? a co tehdy a tehdy? ne?“ :zed: :zed: :zed: :zed:

sun.from.ibiza
Nováček 7 příspěvků 10.07.19 12:36

@Bábrdl Moc díky. Rozhodně souhlasíme, líbí se mi, že když je tam trochu chladno, nabídnou mi deku :))).
S tím kalendářem je to super nápad! Moc děkuji.

J_Doe
Závislačka 3376 příspěvků 10.07.19 12:55

@sun.from.ibiza

Mám svou oblíbenou kosmetičku, je skvělá. Překáží mi jenom jediná věc - má hodně dlouhé nehty, a to mi u masáže dekoltu trochu vadí… :oops:
Ale jinak je úžasná, a kvůli tomuto ji měnit nehodlám… jen bych kratší nehty uvítala… :oops:

sakota
Kelišová 5875 příspěvků 10.07.19 13:26

Muzete mi prosim hodit do zprav, kde jste spokojene? Ja jsem na kosmetice nikdy nebyla, a le jsem fakt hnusna, takze bych s tim rada zacala. :D Ale mam trochu problem vzdycky s necim novym, rpipadam si jak trubka, ze nevim, co se bdue dit, co se ode me ocekava a tak, takze ocenim doporuceni na fakt milou a profesionalni kosmeticku, co tohle zvladne, aniz bych se citila jak povl.

J_Doe
Závislačka 3376 příspěvků 10.07.19 14:23

@sakota zalezi v jake casti Prahy hledas… nema cenu jezdit na kosmetiku hodinu a vic :)

sun.from.ibiza
Nováček 7 příspěvků 10.07.19 14:24

@J_Doe A řekla jsi jí to? :D… ono je to tak nějak trochu daný, že by kosmetička měla mít nehty v délce, aby to nepřekáželo :)))

J_Doe
Závislačka 3376 příspěvků 10.07.19 14:31
@sun.from.ibiza píše:
@J_Doe A řekla jsi jí to? :D… ono je to tak nějak trochu daný, že by kosmetička měla mít nehty v délce, aby to nepřekáželo :)))

Nerekla… :oops: A ani nereknu… :oops: Nehty ma krasne, je videt, ze si na nich zaklada, a je mi jasne, ze kvuli mne je nezkrati… Vychazim z toho, ze jak pises, kosmeticka ma mit nehty v delce, aby to neprekazelo. Takze ji to ocividne nevadi, a predpoklada, ze to nemelo nevadit ani ostatnim. Je dost mozne, ze to vadi pouze mne…

Jak jsem psala, jinak jsem u ni moc spokojena, a nechci ji menit.

Váš příspěvek
Reklama