Reklama

Kosmetika Vichy, nebo Jafra?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlinewdylme
Povídálka 23 příspěvků 06.09.18 22:59
Kosmetika Vichy, nebo Jafra?

Zdravím, omlouvam se za takovy stupidni dotaz, ale treba tomu nekdo rozumite a ja neutratim zbytecne 1000 za kosmetiku:).U­vazuji, ze zacnu pouzivat nejakou drazsi kosmetiku pro peci o plet. Zvazuji nakup neceho na cisteni, tonika a pak kremu. Nekdo mi chvalil znacku Jafra a ja mam zase nejak zafixovano, ze Vichy je dobra…Poradite? Dekuji:)

Reklama

Reakce:

Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 06.09.18 23:48

@wdylme Doporučuji Ti zkusit RYOR, poměr kvalita / cena = fenomenální ! Já si zrovna potrpím na luxusní kosmetiku , včetně Dior,Este Lauder,Marc Jacobs. Vždy používám celou řadu . Většinou za jednu adu nechám 2-7 tisíc. Ovšem z RYORU jsem nadšena , používám ho 2-3 měsíce, působí vážně kvalitně a je přírodní , což beru jako plus a celou řadu jsem nakoupila za nějakých 800,– :mrgreen:

kocicka18
Kecalka 287 příspěvků 07.09.18 00:29

No tak tady jedině co poradit zkoušet, zkoušet, zkoušet. Mě třeba vyhovuje i česká kosmetika Syncare která je cenově docel prijatelna, aktuálně používám Nuance od Dr. Max a nedám dopustit na Vichy mineral 89. Ale třeba micelární voda nejlepší od Biodermy. Zkus si zajít do nějaké větší lékárny a poradit se a poprosit o vzorky. Stejně tak jako v parfumerii. Taky záleží jaký mas typ pleti. Já mám citlivou až místy s exemem tak si musím dávat velký bacha. A kompletně na péči o pleť používám aktuálně 3 značky. A make up zase jediné od La roche. To chce opravdu si to proste vyzkoušet.

Ijen
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 07.09.18 05:08

To je tak individualni, ze ti tady stejne kazdy napise neco jineho. Ja toho pouzivam cim dal min. Osvedcene mam cervenou micelarku od Biodermy a La Roche, BB krem Sensibio od Biodermy, od Vichy radu Slow Age a serum s kyselinou hyaluronovou Mineral 89. Driv jsem hodne pouzivala Avene. Vubec mi treba nevyhovuje Eucerin. Dojdi se nekam poradit a vyzkouset vzorky.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1692 příspěvků 07.09.18 06:03

Fakt záleží na typu pleti. Já jsem atopik,jen tak na sobě nic nesnesu. Takže v zimě krém Bioderma Atoderm,přes léto většinou mandlový od Astridu. Jakýkoliv dražší krém proti vráskám jsem koupila,okamžitě jsem měla fleky. Pro mě je důležité,abych obličej neměla suchý a flekatý. Vrásky holt neřeším. Ještě byla perfektní kosmetika Ryor,cena úžasná! Měla jsem tu řadu s arganovým olejem

admin
Extra třída :D 11005 příspěvků 08.09.18 11:11

Doporučuju si vyžádat vzorečky - zrovna u lékárenských jsou určitě k dispozici, často taky přírodní kosmetika mívá v prodejnách testovací balení. Jinak osobně koukám vždy na hodnocení konkrétního výrobku, mně třeba od jedné značky sedne jeden výrobek a zbytek vůbec.

Jinak pokud vás baví kosmetika nebo byste chtěli pomoct i dalším, ohodnoťte kosmetiku na Arome.cz - jsou tam stejné přihlašovací údaje jako na eMimino.cz

Monika :mavam:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >