Kosmetika Vichy, nebo Jafra?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
wdylme
Povídálka 26 příspěvků 06.09.18 22:59
Kosmetika Vichy, nebo Jafra?

Zdravím, omlouvam se za takovy stupidni dotaz, ale treba tomu nekdo rozumite a ja neutratim zbytecne 1000 za kosmetiku:).U­vazuji, ze zacnu pouzivat nejakou drazsi kosmetiku pro peci o plet. Zvazuji nakup neceho na cisteni, tonika a pak kremu. Nekdo mi chvalil znacku Jafra a ja mam zase nejak zafixovano, ze Vichy je dobra…Poradite? Dekuji:)

Reakce:
Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 1 inzerát 06.09.18 23:48

@wdylme Doporučuji Ti zkusit RYOR, poměr kvalita / cena = fenomenální ! Já si zrovna potrpím na luxusní kosmetiku , včetně Dior,Este Lauder,Marc Jacobs. Vždy používám celou řadu . Většinou za jednu adu nechám 2-7 tisíc. Ovšem z RYORU jsem nadšena , používám ho 2-3 měsíce, působí vážně kvalitně a je přírodní , což beru jako plus a celou řadu jsem nakoupila za nějakých 800,– :mrgreen:

kocicka18
Kecalka 287 příspěvků 07.09.18 00:29

No tak tady jedině co poradit zkoušet, zkoušet, zkoušet. Mě třeba vyhovuje i česká kosmetika Syncare která je cenově docel prijatelna, aktuálně používám Nuance od Dr. Max a nedám dopustit na Vichy mineral 89. Ale třeba micelární voda nejlepší od Biodermy. Zkus si zajít do nějaké větší lékárny a poradit se a poprosit o vzorky. Stejně tak jako v parfumerii. Taky záleží jaký mas typ pleti. Já mám citlivou až místy s exemem tak si musím dávat velký bacha. A kompletně na péči o pleť používám aktuálně 3 značky. A make up zase jediné od La roche. To chce opravdu si to proste vyzkoušet.

Uživatel je onlineIjen
Ukecaná baba ;) 1082 příspěvků 07.09.18 05:08

To je tak individualni, ze ti tady stejne kazdy napise neco jineho. Ja toho pouzivam cim dal min. Osvedcene mam cervenou micelarku od Biodermy a La Roche, BB krem Sensibio od Biodermy, od Vichy radu Slow Age a serum s kyselinou hyaluronovou Mineral 89. Driv jsem hodne pouzivala Avene. Vubec mi treba nevyhovuje Eucerin. Dojdi se nekam poradit a vyzkouset vzorky.

Uživatel je onlineAduš8
Ukecaná baba ;) 2363 příspěvků 07.09.18 06:03

Fakt záleží na typu pleti. Já jsem atopik,jen tak na sobě nic nesnesu. Takže v zimě krém Bioderma Atoderm,přes léto většinou mandlový od Astridu. Jakýkoliv dražší krém proti vráskám jsem koupila,okamžitě jsem měla fleky. Pro mě je důležité,abych obličej neměla suchý a flekatý. Vrásky holt neřeším. Ještě byla perfektní kosmetika Ryor,cena úžasná! Měla jsem tu řadu s arganovým olejem

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11318 příspěvků 08.09.18 11:11

Doporučuju si vyžádat vzorečky - zrovna u lékárenských jsou určitě k dispozici, často taky přírodní kosmetika mívá v prodejnách testovací balení. Jinak osobně koukám vždy na hodnocení konkrétního výrobku, mně třeba od jedné značky sedne jeden výrobek a zbytek vůbec.

Jinak pokud vás baví kosmetika nebo byste chtěli pomoct i dalším, ohodnoťte kosmetiku na Arome.cz - jsou tam stejné přihlašovací údaje jako na eMimino.cz

Monika :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >