Kosmetika Vichy, nebo Jafra?

40
6.9.18 22:59

Kosmetika Vichy, nebo Jafra?

Zdravím, omlouvam se za takovy stupidni dotaz, ale treba tomu nekdo rozumite a ja neutratim zbytecne 1000 za kosmetiku:).Uvazuji, ze zacnu pouzivat nejakou drazsi kosmetiku pro peci o plet. Zvazuji nakup neceho na cisteni, tonika a pak kremu. Nekdo mi chvalil znacku Jafra a ja mam zase nejak zafixovano, ze Vichy je dobra…Poradite? Dekuji:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6.9.18 23:48

@wdylme Doporučuji Ti zkusit RYOR, poměr kvalita / cena = fenomenální ! Já si zrovna potrpím na luxusní kosmetiku , včetně Dior,Este Lauder,Marc Jacobs. Vždy používám celou řadu . Většinou za jednu adu nechám 2-7 tisíc. Ovšem z RYORU jsem nadšena , používám ho 2-3 měsíce, působí vážně kvalitně a je přírodní , což beru jako plus a celou řadu jsem nakoupila za nějakých 800,– :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
288
7.9.18 00:29

No tak tady jedině co poradit zkoušet, zkoušet, zkoušet. Mě třeba vyhovuje i česká kosmetika Syncare která je cenově docel prijatelna, aktuálně používám Nuance od Dr. Max a nedám dopustit na Vichy mineral 89. Ale třeba micelární voda nejlepší od Biodermy. Zkus si zajít do nějaké větší lékárny a poradit se a poprosit o vzorky. Stejně tak jako v parfumerii. Taky záleží jaký mas typ pleti. Já mám citlivou až místy s exemem tak si musím dávat velký bacha. A kompletně na péči o pleť používám aktuálně 3 značky. A make up zase jediné od La roche. To chce opravdu si to proste vyzkoušet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4045
7.9.18 05:08

To je tak individualni, ze ti tady stejne kazdy napise neco jineho. Ja toho pouzivam cim dal min. Osvedcene mam cervenou micelarku od Biodermy a La Roche, BB krem Sensibio od Biodermy, od Vichy radu Slow Age a serum s kyselinou hyaluronovou Mineral 89. Driv jsem hodne pouzivala Avene. Vubec mi treba nevyhovuje Eucerin. Dojdi se nekam poradit a vyzkouset vzorky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10115
7.9.18 06:03

Fakt záleží na typu pleti. Já jsem atopik,jen tak na sobě nic nesnesu. Takže v zimě krém Bioderma Atoderm,přes léto většinou mandlový od Astridu. Jakýkoliv dražší krém proti vráskám jsem koupila,okamžitě jsem měla fleky. Pro mě je důležité,abych obličej neměla suchý a flekatý. Vrásky holt neřeším. Ještě byla perfektní kosmetika Ryor,cena úžasná! Měla jsem tu řadu s arganovým olejem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14145
8.9.18 11:11

Doporučuju si vyžádat vzorečky - zrovna u lékárenských jsou určitě k dispozici, často taky přírodní kosmetika mívá v prodejnách testovací balení. Jinak osobně koukám vždy na hodnocení konkrétního výrobku, mně třeba od jedné značky sedne jeden výrobek a zbytek vůbec.

Jinak pokud vás baví kosmetika nebo byste chtěli pomoct i dalším, ohodnoťte kosmetiku na Arome.cz - jsou tam stejné přihlašovací údaje jako na eMimino.cz

Monika :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7295
17.1.19 14:38
@Šťastná.máma.4 píše:
@wdylme Doporučuji Ti zkusit RYOR, poměr kvalita / cena = fenomenální ! Já si zrovna potrpím na luxusní kosmetiku , včetně Dior,Este Lauder,Marc Jacobs. Vždy používám celou řadu . Většinou za jednu adu nechám 2-7 tisíc. Ovšem z RYORU jsem nadšena , používám ho 2-3 měsíce, působí vážně kvalitně a je přírodní , což beru jako plus a celou řadu jsem nakoupila za nějakých 800,– :mrgreen:

Ryor v žádným z,je preparfemovany,jsou na něj alergie, doporučuji Vichy,je dražší ale kvalitní, nebo navštívit kosmetické služby a zakoupit tam.jako kosmetička jsem se živila dlouho, mohu doporučit spoustu značek, zkus kouknout i na Karl hádek cosmetic, je to přírodní, určitou si vybereš, je to cenově dostupné, záleží na tom kolik chceš investovat,,rozhodně nekupuji krémy značky cien v Lidlu a tak podobně. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat