Kostky jídla ve stolici - špatně tráví?

139
23.2.16 18:16

kostky jídla ve stolici - špatně tráví?

Dobrý den, potřebovala bych se vás zkušenějších zeptat, než začnu plašit u doktora. Malá (17 měsíců) měla v lednu antibiotika a připadá mi, že od té doby špatně tráví. Pravidelně mívá stolici až 2× - 3× denně a velmi často je dost tekutá a jsou v ní vyloženě kostky toho, co snědla (mrkev, brambory a tak). Může to být důsledek těch antibiotik? Mám s tím jít za doktorkou, nebo to je normální? Díky za odpovědi A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6177
23.2.16 18:38

Deti do dvou az tri let netravi spostu jidla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
23.2.16 18:43

Mě to prcci měli ve stolici běžně, ta mrkev nepřehlídnutelná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
23.2.16 18:49

Takže to nemám nějak řešit jo? Občas to vypadá, že jak jsem to jídlo do ní dala, tak taky vylezlo :D (pardon za naturalistický popis)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1136
23.2.16 18:50

Syn má 2,5 roku a běžně vykadí celý zrníčka kukuřice. Spíš bych řešila, že je ta stolice řídká. Asi bych Dr. zavolala a zeptala se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26376
23.2.16 19:25

@AninkaCV dáváš probiotika? Syn má po atb běžně delší problémy. Dostává probiotika, kefír a tak podobně. Vždycky trvá poměrně dlouhu, než se srovná (je mu 1,5 roku, atb měl už 6×…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lutonka
23.2.16 19:31

Obe moje deti jak si daji kukurici, tak z nich druhy den jde v nezmenem stavu :mrgreen: 10m dcerka miva taky kousky ve stolici, mrkev, testoviny atd. Konzistence stolice jak kdy.
Urcite nic nezkazis probiotiky a muzes par dnu davat vic bananu, ryze, mrkve (proti prujmu).

• Nahlásit
  • Citovat
1296
23.2.16 20:23

Ja se vždycky musim smat, kdyz vidim v bobku treba kukuřici nebo hrasek, dokonce i boruvku celou nenatravenou :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26376
23.2.16 20:28

Syn, když měl 3. atb po sobě, tak opravdu netrávil, to procházelo jídlo nezměněné a to včetně vůně. Ale jak jsem nasadila probiotika a další, tak od té doby nebyl problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama