Kostní výrůstek na dlani u prstu

Anonymní
26.3.21 21:44

Kostní výrůstek na dlani u prstu

Ahoj, dnes jsem si všimla, ze ma roční dcera na dlani u prstiku takový kostní výrůstek. Není to boule. Jeli byste s tím na pohotovost nebo počkali do pondělí na pediatrii? Já bych se nejradši hned sebrala a jela ale nechci zbytečně panikarit :( Není tu někdo, kdo mel to samé? Ještě mě napadlo jestli třeba na tu dlaň nespadla, protože porad běhá a je k nezastavení, ale tohle by se asi pádem neudělalo co? :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4383
26.3.21 22:03

Krvácí?
Je ohrožena na životě?
Ne? Tak na pohotovost určitě NEJEZDI!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2828
26.3.21 23:09

Ja bych ji vzala spis nez k pediatrovi na ortopedii/chirurgii. Stejne vas tam pediatr pripadne posle. Na pohotovost to 100% neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
957
27.3.21 00:24

Nemôže to byť ganglion? Syn mal taký tvrdý „výrastok“ - na dlani pri zápästí, nebolelo ho to. Zmizlo to samo. Vraj to býva častejšie u dospelých, syn mal vtedy asi 3 roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 09:34
@jasietka píše:
Nemôže to byť ganglion? Syn mal taký tvrdý „výrastok“ - na dlani pri zápästí, nebolelo ho to. Zmizlo to samo. Vraj to býva častejšie u dospelých, syn mal vtedy asi 3 roky.

Napadlo mě to, ale na první pohled to není vůbec vidět, jen když po tom přejedu rukou :( tak prave nevim.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 09:35
@luci.no píše:
Ja bych ji vzala spis nez k pediatrovi na ortopedii/chirurgii. Stejne vas tam pediatr pripadne posle. Na pohotovost to 100% neni.

Počkám tedy do pondělí, pak zavolám na pediatrii a budeme to řešit. Já jsem tohle nikdy neviděla, tak mě to vyděsilo.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat