Kostým na karneval pro chlapečka 18 měsíců

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KristýnMárty
Povídálka 32 příspěvků 10.01.19 11:35
Kostým na karneval pro chlapečka 18 měsíců

Ahoj maminky blíží se doba Dětských karnevalů a já nevím za co půjde náš syn za co chodí nebo půjdou vaši chlapečci…? :D ;)

Reakce:
majdulacek
Ukecaná baba ;) 1232 příspěvků 10.01.19 11:47

Ahojky, líbil by se mi jako brouček :D tykadýlka.. A nebo klidně i pirát nebo loupežník, ale na to je moc sladkej :mrgreen:

beruska9
Extra třída :D 10856 příspěvků 10.01.19 11:55

Ta nahata fotka nam ma pomoct neco vymyslet?

Namornik, bude mu to ladit k ocim :roll:

Ornwen
Závislačka 4810 příspěvků 1 inzerát 10.01.19 11:56

Myš a jednou byl trilobit :)

stinga
Závislačka 4804 příspěvků 5 inzerátů 10.01.19 12:26

@KristýnMárty tyto malé děti se mi nejvíc líbí v kostýmech zvířátek, je to takové roztomilé

KristýnMárty
Povídálka 32 příspěvků 10.01.19 13:04

Ženský jste skvělé taky jsem myslela že by mohl jít za včeličku nebo broučka a také mě napadlo kuřátko ale přítel se to nelíbí :-/ tak nevím no a pirát nebo loupežník to bude mít myslím skoro každý :? jsem z toho docela zoufala

KristýnMárty
Povídálka 32 příspěvků 10.01.19 13:05

@beruska9 nn určitě né jen jsem chtěla ukázat jak vypadá :-)

pocker
Kecalka 243 příspěvků 10.01.19 13:42

Sedět mu bude jakákoliv dětská maska :D Mám dva malé raubíře a chcou jít za masku mat a pat, to oba milují..ale nevím, jak na ty jejich čepice. Na fleru jsou neskutečně drahý a bez čepic to není ono..tak taky nevím.

stinga
Závislačka 4804 příspěvků 5 inzerátů 11.01.19 09:24

@KristýnMárty tak toho broučka, za piráta a loupežníka může i v 7 letech, ale za broučka už ne

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >