Kostým piráta homemade II. :-))

2929
9.5.16 10:14

Kostým piráta homemade II. :-))

Dobrý den,
syn na ukončení školního roku potřebuje kostým piráta. Hledám inspiraci na vytvoření, nechci kupovat prefabriákát, moc jich na netu není a nerada bych, aby tam byly třeba tři děti ve stejném kostýmu…

Klobouk koupím, ale co na tělo? Pruhované kalhoty, halena? Pruhované triko? Nenapadá vás něco, prosím?

Děkuji za každou radu :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1834
9.5.16 10:21

Napadl me ted hak na ruku. Mohlo by to byt z nějakého vhodného kalisku, to by mel nasazené na ruce (ruka v pest) a na to nejak pripevnit hak? Zas aby si ale nevypichli oko :roll:
Dala bych mu jinak asi pruhovaný triko, kalhoty normalni, na hlavu šátek s lebkou, pásku pres oko, sem tam jizva, nebo tetovani, tužkou na oci namalovat strniste ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8944
9.5.16 10:22

Ja bych dala na hlavu cepici „piratku“, pruhovane triko, hnede/sede/jakekoli jednobarevne pumpky, pres oko pasku a na rameno plysoveho papouska ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25022
9.5.16 10:29

@Loll náš mladej byl za piráta ve školce na maškarní. Měl kupovaný klobouk, normálně nošené pruhované triko, staré tepláky od pyžama červené, ustřižené do špiček pod kolenama a mojí koženou vestičku :mrgreen: Jo a na rameno sem mu přišila plyšovou „potvoru“. Ta měla ve školce největší úspěch :palec: :palec:
Zkusím najít fotku.

Příspěvek upraven 09.05.16 v 10:37

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
223
9.5.16 10:36

Ještě nějakou klip náušnici do ucha plus to, co psaly holky, to s tím kelímkem na ruku je fajn, hák by stačil z kartonu a nabarvit, nebo z nějakého lehkého materiálu, aby nehrozilo zranění

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25022
9.5.16 10:39

@Misheli spíš než hák bych mu z kartonu udělala šavli-my hák nakonec zrušili, nebylo nic, co by bylo dost jednoduché a přitom pohodlně nositelné :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2048
9.5.16 10:44

@Loll náš malej byl letos dvakrát za piráta, klobouk jsme koupili, dala jsem mu černý tepláky, světlou košili,, rukávy jsem ohrnula, přes ni jsem spichla červenou vesticku ze staryho trika, že zbytku jsem ještě udělala šátek a stuhu, tu jsem mu uvázala nad koleno, přes vesticku jsem ještě uvázala šátek s lebkama, ten nám půjčil děda motorkar :lol: a na krk přívěsek s lebkou, taky od dedy :D můžu poslat foto do SZ pro inspiraci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
9.5.16 11:54

Ustřihla jsem cik-cak staré tepláky a pruhované triko jsem měla. Plus pirátský šátek, který nosil na léto. Ten byl normálně kupovaný v obchodě jako čepice na léto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat