Kouká se po cizích ženách a přidává si je

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.1.22 11:04

Kouká se po cizích ženách a přidává si je

Hezky den,

našla jsem tu par diskuzi, no radši to napíšu sem.
S přítelem jsem dva roky. Nikdy jsem to neřešila, nenapadlo by me to, ale v poslední době si přidává do přátel a na instagramu sleduje holky z okolí našeho města, které nezná. Většinou prsaté, takové napózované, namalované. Já mám prsa malá, jsem spíše nevýrazná, no i tak se do mě zamiloval. On má nadváhu, je spíše introvert …
Jak říkám, nikdy jsem to neřešila, nevadí mi když se kouká na modelky, známé holky i ty co fotí spodní prádlo … ale on si jen tak přidává holky z našeho okolí, které vůbec nezná. Přišla jsem na to náhodou, vyskočila mi “v lidé, které možná znáte” a divila jsem se odkud ji zná. No jeho známý byl prý s partou lidí na horách a ona se objevila na nějakých fotkách, tak si ji přidal. Nechápu to, má to nějaký racionální vysvětlení? Já používám sociální sítě striktně jen pro přátele, které znám + nějaká informační média

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1377
13.1.22 11:07

Přidávání cizích ženských je jen kousek od toho, aby si s nima psal. Zřejmě mu žádná nedá, ale chová se jak nevyspělý jedinec. Se ho na to zeptej, proč se chová jak ko*ot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.22 11:10

Už jsme se o tom bavili, on i uzna, ze se chová nevyspěle…
No, ale vidím to znovu. A jo, podruhé jsem se mu do přátel podívala, protože jsem se chtěla ujistit, abych mu mohla 100% věřit … a znova.

• Citovat
  • Nahlásit
1377
13.1.22 11:12

Tak taky záleží, co si od toho vztahu slibuješ. Já bych s takovým chodit nechtěla. Je rozdíl podívat se a přidávat kdekoho. Přijde mi to neslušné vůči partnerovi.
Určitě si tím něco kompenzuje. Já bych to rozhodně netolerovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.22 11:25

Já taky nechci, ale mám ho moc rada … no trápí me to, cely pošahaný socka sítě.

• Citovat
  • Nahlásit
5970
13.1.22 11:27
@Anonymní píše:
Hezky den,našla jsem tu par diskuzi, no radši to napíšu sem.
S přítelem jsem dva roky. Nikdy jsem to neřešila, nenapadlo by me to, ale v poslední době si přidává do přátel a na instagramu sleduje holky z okolí našeho města, které nezná. Většinou prsaté, takové napózované, namalované. Já mám prsa malá, jsem spíše nevýrazná, no i tak se do mě zamiloval. On má nadváhu, je spíše introvert …
Jak říkám, nikdy jsem to neřešila, nevadí mi když se kouká na modelky, známé holky i ty co fotí spodní prádlo … ale on si jen tak přidává holky z našeho okolí, které vůbec nezná. Přišla jsem na to náhodou, vyskočila mi “v lidé, které možná znáte” a divila jsem se odkud ji zná. No jeho známý byl prý s partou lidí na horách a ona se objevila na nějakých fotkách, tak si ji přidal. Nechápu to, má to nějaký racionální vysvětlení? Já používám sociální sítě striktně jen pro přátele, které znám + nějaká informační média

Možná to napíšu tvrdě, ale holt introvert s nadváhou ví, že na instagramové prsatice nemá, tak se spokojil s Tebou, ale pokukovat samozřejmne bude :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1116
13.1.22 11:28
@Anonymní píše:
Já taky nechci, ale mám ho moc rada … no trápí me to, cely pošahaný socka sítě.

Ta síť nemůže za to, že ji používá pitomec :lol:

Osobně bych to neřešila, každý má nějaké vlhké sny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.22 11:36
@TO_IT píše:
Ta síť nemůže za to, že ji používá pitomec :lol:Osobně bych to neřešila, každý má nějaké vlhké sny.

Proto jsem psala, že mi nevadi, když kouká na modelky, známé ženy, co fotí akty apod. Ale přidávat si na profil do přátel neznámou holku, která bydlí v našem městě … to mi prostě přijde divné. A asi me to mrzí trochu.

• Citovat
  • Nahlásit
1116
13.1.22 11:41
@Anonymní píše:
Proto jsem psala, že mi nevadi, když kouká na modelky, známé ženy, co fotí akty apod. Ale přidávat si na profil do přátel neznámou holku, která bydlí v našem městě … to mi prostě přijde divné. A asi me to mrzí trochu.

Tak je otázka, jestli z toho něco hrozí, nebo zda od toho odvozujes svoji hodnotu.. že kdybys měla vysokou, dělat to nebude? Pak to že tě to mrzí chápu..

Ale hodnotím to obecně podle toho, zda něco hrozí a to myslím, že ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.22 11:56
@TO_IT píše:
Tak je otázka, jestli z toho něco hrozí, nebo zda od toho odvozujes svoji hodnotu.. že kdybys měla vysokou, dělat to nebude? Pak to že tě to mrzí chápu..Ale hodnotím to obecně podle toho, zda něco hrozí a to myslím, že ne.

Vlastně asi jo, připadám si k ničemu, řekl mi, že od tohohle ale přece instagram je. Je mi to líto.

• Citovat
  • Nahlásit
1116
13.1.22 11:59
@Anonymní píše:
Vlastně asi jo, připadám si k ničemu, řekl mi, že od tohohle ale přece instagram je. Je mi to líto.

Tak máš dvě věci k řešení, že máš chlapa pitomce, který dělá něco co ti vadí a asi to nechce měnit.

A druhá věc je ta, že máš nízké sebevědomí. To, že jsi jiný typ přece neznamená, že jsi méně krásná. Važ si sama sebe a věř si. Na tom makej.

To jestli se tohoto chlapa zbavis nebo ne, je věc druhá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.22 12:20

No já beru i AD, částečně kvůli dětství a částečně kvůli přiteli, všechno má spojitost se sebevědomím. A on to ví a říká, jak mi drží palce a pak vidím tohle a jak jsem napsala, moc mě to mrzí … a bylo to již několikrát.

• Citovat
  • Nahlásit
1116
13.1.22 12:32
@Anonymní píše:
No já beru i AD, částečně kvůli dětství a částečně kvůli přiteli, všechno má spojitost se sebevědomím. A on to ví a říká, jak mi drží palce a pak vidím tohle a jak jsem napsala, moc mě to mrzí … a bylo to již několikrát.

Trošku se budu opakovat, ano on klidně může být pitomec, ale.. tvoje hodnota se nemůže odvozovat od něj a od toho co dělá, on ti opravdu může držet palce, ale… je to jen vztah, když se rozejdete nemůžeš se zhroutit a cítit se jako nula, nejsi nula jsi pětka, nebo čtyřka nebo jednička ;)) Tvoje hodnota a sebevědomí vychází z tebe a právě z tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
13.1.22 12:50
@Anonymní píše:

Ja to říkám furt, ze instagram je zlo :D
Ne, ale vážně, jestli jste se o tom už bavili, on ví, ze te to trápí a stejně v tom pokračuje, pak je to skutečně deb*il.
Možná si tím něco dokazuje, nebo si chce zvednout sebevědomí ale to by neměl byt tvuj problém.
Hlavně si nedělej Prosimte těžkou hlavu z toho, ze nevypadás jako ty holky na netu, oni tak většinou v realitě taky nevypadaj…

Jinak tady bych spis měla strach, ze když to půjde dal, nepůjde jen o blby sledování krasavic na sociálních sítích. Vy se nejspíš neshodnete (časem) i na dalších a mnohem důležitějších věcech, zvlášť jestli ty mas nějaké vlastní psychické problémy a on není tvoje plná podpora. Pak bych asi zapremylela, jestli to je ten,,pravý”

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.22 12:54
@Anonymní píše:
Hezky den,našla jsem tu par diskuzi, no radši to napíšu sem.
Jak říkám, nikdy jsem to neřešila, nevadí mi když se kouká na modelky, známé holky i ty co fotí spodní prádlo … ale on si jen tak přidává holky z našeho okolí, které vůbec nezná. Přišla jsem na to náhodou, vyskočila mi “v lidé, které možná znáte” a divila jsem se odkud ji zná. No jeho známý byl prý s partou lidí na horách a ona se objevila na nějakých fotkách, tak si ji přidal. Nechápu to, má to nějaký racionální vysvětlení? Já používám sociální sítě striktně jen pro přátele, které znám + nějaká informační média

Asi bych mu dala najevo, že o mě lehce může přijít a on už by si rozmyslel zda bude mít reálnou holku nebo jen nějaké na Instagramu, hlavně se nepodcenuj a pokud tě má rád tak si je vymaže, nenech se sebou zametat…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat