Koukáte na vysoké ženy?zaujmou vás?

Anonymní
29.4.17 21:48

Koukáte na vysoké ženy?zaujmou vás?

Asi mi někdo napiše, že je to diskuze o ničem, ale stejně se zeptam. Měřim 178 cm, tedy jsem vysoká. Vážim 63 kg. Ať jdu po ulici, nebo jsem v obchodě, na dětském hřišti, většina lidí zaujmu. Teď to nemyslim, že mám tak skvělou postavu :) Už tolikrát jsem nad tim uvažovala. Třeba na dětském hřišti maminky se na mě podívají mnohem delším pohledem než na mamky „běžného vzrůstu“.Vždycky si říkám, co si zrovna myslí :think: Ptám se: když potkáte ženu měřící cca 180 cm, zaujme vás nějak? nebo ji přehlídnete? hodnotíte třeba její postavu ( samozřejmě v duchu)?Jsem hodně zvědavá, co mi na to odpovíte :D. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21810
29.4.17 21:52

Tak to je logické, že vysoký člověk upoutá pozornost. Zrovna tak člověk, který vybočuje něčím jiným - je mimořádně štíhlý, tlustý, vlasatý, extravagantně oblečený či upravený :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26162
29.4.17 21:52

Koukám a říkám si, že bych chtěla jejich dlouhé nohy ;)…jinak samozřejmě mnohem větší pozornost věnuju vysokým mužům…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
29.4.17 21:53

Upřímně si myslím, že až tak vysoká nejsi. Nebo mi aspoň nepřijde ta výška tak veliká, že bych si tě musela prohlížet jako nějakou anomálii :D Jestli si štíhlá, což podle kilo vypadá, že jsi, možná na tebe koukají, protože vypadáš jak modelka ;)
Asi bych se déle zadívala na ženu mající třeba 2 metry, ale ty mi přijdeš ještě v pohodě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1389
29.4.17 21:58

Myslí na to, co koupit k večeři, kdy vyzvednout dítě ze školky, kdy zajet za maminkou do nemocnice, jak vyjít s penězi, kde sehnat práci, jak splatit dluhy, že je večer rodičák ve škole nebo co si nachystat na zítřejší služebku :nevim:

Denně po městě projdu kolem stovek lidí… to vážně myslíš, že každého z nich mám sledovat a přemýšlet o nich? :nevim: Jo, jsi vysoká, ale to z tebe prostě nedělá žádný speciální objekt či nadčlověka hodného zamyšlení, aspoň ne pro mě, promiň :nevim:

Ještě dodám… já jsem prcek, ale svojí výšku miluju, byť o ladnosti postavy nemůže být řeč ;) A naopak mám v blízkém okolí lidi ještě vyšší, než jsi ty…
Jako… pardon, ale pro mě výška fakt není důvod padat před někým na p**el. :lol:

Příspěvek upraven 29.04.17 v 22:00

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2231
29.4.17 22:00

Tak to nevim, merim 187cm a niceho takoveho si nevsimam :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
29.4.17 22:01

Osobně si také myslím, že spíše než výška 178 zaujme typ postavy, vlasy, způsob chůze a vyzařování. Sama měřím 180, kil trochu víc a ano, myslím, že muže třeba zaujmu, zejména, když stojím blízko nich a oni si uvědomí mé centimetry. :D

• Citovat
  • Upravit
Pandulka
29.4.17 22:04

Výška cca 180 cm se mnou nic neudělá. Tvých 178 mi přijde takový normál. Pokud ale potkám nějakou fakt vysokou- cca 190 cm, tak samozřejmě pohled zaujme. Jako u jiného extrému. Nic si u toho neříkám, max si řeknu líbí se mi/nelíbí. Řekla bych, že pokud se opravdu déle dívají, tak to bude něčím jiným. Třeba vlasy, oči, nebo oděv (jestli se třeba hodně vymyká v porovnání s ostatními) apod

• Nahlásit
  • Citovat
1869
29.4.17 22:07

Mam 180 cm a 66 kg a neprijde mi, ze by na me nekdo koukal ;) Ale kdyz na to prijde rec, tak lidi rikaji, ze jsem vysoka… No co, vim to. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
29.4.17 22:09
@Anonymní píše:
Asi mi někdo napiše, že je to diskuze o ničem, ale stejně se zeptam. Měřim 178 cm, tedy jsem vysoká. Vážim 63 kg. Ať jdu po ulici, nebo jsem v obchodě, na dětském hřišti, většina lidí zaujmu. Teď to nemyslim, že mám tak skvělou postavu :) Už tolikrát jsem nad tim uvažovala. Třeba na dětském hřišti maminky se na mě podívají mnohem delším pohledem než na mamky „běžného vzrůstu“.Vždycky si říkám, co si zrovna myslí :think: Ptám se: když potkáte ženu měřící cca 180 cm, zaujme vás nějak? nebo ji přehlídnete? hodnotíte třeba její postavu ( samozřejmě v duchu)?Jsem hodně zvědavá, co mi na to odpovíte :D. Díky

zas tak vysoká nejsi… já mám o pět cm méně, dcera má taky 178 cm… co je podle tebe maminka běžného vzrůstu? Nějaká prťavá, co má s bídou metr šedesát?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
29.4.17 22:11
@Malaga píše:
Koukám a říkám si, že bych chtěla jejich dlouhé nohy ;)…jinak samozřejmě mnohem větší pozornost věnuju vysokým mužům…
:mrgreen: jo, mám to podobně… líbí se mi chlapi, co mají tak nejméně 190 cm… ;)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1284
29.4.17 22:14

No, přijdeš mi výškou jako dneska skoro prumerna žena :lol: Já jsem pravý opak. Mám sotva 160cm, a 60kg :mrgreen: Jsem všude nejmenší a připadám si všude, jako dítě. A i když nejsem buhvi jak hubená, všichni říkají, jak jsem drobná :think: Nicméně už mi mnoho mužů řeklo, ze se jim právě malé zeny líbí. A ti co se jim líbí vysoké, tak ti si to nechali pro sebe :mrgreen: Co já bych dala za pár cm :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12037
29.4.17 22:14

Vetsinou si reknu, ze jim to nezavidim. Jsem rada mala a casto jsem narazela na chlapy, kteri vylozene vyhledavali prtave holky i kdyz sami meli 180 a vic. Jediny co zavidim, tak treba nakup vecernich satu, tam je vyska u zen super. Celkove se mi vice na pohled libi zeny drobnejsiho typu Tana Vilhelmova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12037
29.4.17 22:16
@mamina89 píše:
No, přijdeš mi výškou jako dneska skoro prumerna žena :lol: Já jsem pravý opak. Mám sotva 160cm, a 60kg :mrgreen: Jsem všude nejmenší a připadám si všude, jako dítě. A i když nejsem buhvi jak hubená, všichni říkají, jak jsem drobná :think: Nicméně už mi mnoho mužů řeklo, ze se jim právě malé zeny líbí. A ti co se jim líbí vysoké, tak ti si to nechali pro sebe :mrgreen: Co já bych dala za pár cm :pankac:

Ja mam
160 vim, ze jsem spise mensi, ale je to stale normalni vyska a jako handicap to nevidim ani zdaleka. Treba vubec nevidim prach na digestori :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
606
29.4.17 22:20

Mám 183 cm a vážím 58 kg - ženské na mě nekoukají- jen říkají, že mi závidí, jak jsem štíhlá a vysoká, od menších chlapů jsem se dozvěděla, že je znervózňuji - prostě závidí :lol: A děti ve škole mi říkají, že jsem krásně vysoká. Byly doby, kdy jsem z toho měla depku a styděla se za výšku. V tanečních jsem měla menší tanečníky. No, manžel má 180 a svět se nezbořil. Na výšku jsem pyšná a nebojím se ani už podpatků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama