Koupací čepice pro dospělé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Taka
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 19.08.18 12:54
Koupací čepice pro dospělé

Ahoj ženy, chystám se začít chodit plavat do krytého bazénu. Časově mi to ale vychází tak, že po plavání prostě musím mít suché vlasy, nebude čas na mytí, sušení a česání. Napadla mě tedy koupací čepice… A mám k ní pár dotazů:
Nosí se to ještě vůbec? :mrgreen: Nebudu v ní vypadat jak blázen, co je sto let za opicema?
Jak se používá? Nejsem si jistá, jestli se nedává na mokré vlasy, už jsem to někde slyšela… To by můj problém moc neřešilo :think:
Pokud se dává na suché, opravdu suchými zůstanou? Asi ano, že? Jinak by ztrácela smysl :mrgreen:
Nějaké tipy na dobrou čepici pro delší vlasy a za rozumné peníze?

Předem děkuji :srdce:

Reakce:

meduzza
Echt Kelišová 8724 příspěvků 19.08.18 13:07
@Taka píše:
Ahoj ženy, chystám se začít chodit plavat do krytého bazénu. Časově mi to ale vychází tak, že po plavání prostě musím mít suché vlasy, nebude čas na mytí, sušení a česání. Napadla mě tedy koupací čepice… A mám k ní pár dotazů:
Nosí se to ještě vůbec? :mrgreen: Nebudu v ní vypadat jak blázen, co je sto let za opicema?
Jak se používá? Nejsem si jistá, jestli se nedává na mokré vlasy, už jsem to někde slyšela… To by můj problém moc neřešilo :think:
Pokud se dává na suché, opravdu suchými zůstanou? Asi ano, že? Jinak by ztrácela smysl :mrgreen:
Nějaké tipy na dobrou čepici pro delší vlasy a za rozumné peníze?Předem děkuji :srdce:

Jo nosí se, vídám jí i u plavců pánů, kteří plavou rychle. Záleží jak máš velkou hlavu, bývá těsnější, pokud máš vlasů hodně, mají speciální plavecké čepice pro dlouhé vlasy. Ty běžné mají snad v každém sportu, kde prodávají plavecké brýle.
Ty pro dlouhé vlasy asi jen někde. Vlasy jsem z ní měla suché :D .

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 1 inzerát 19.08.18 13:30

Páni, to musí být našlapaný program, když nemáš deset minut na usušení vlasů :D Jinak kamarádka plave závodně a má čepici. A rozhodně nemá suché vlasy. Nejsou promáčené, ale sušit a česat je musí beztak. Blbě a out vypadat nebudeš, ale moc ti to nepomůže. Zkrať o těch deset minut plavání, abys na vlasy měla čas. Nebo pokud máš vlasy po prdel, tak si najdi jiný termín, nebo jiný sport. Čepice ti podle mě s úsporou času nepomůže.

Taka
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 19.08.18 13:54

@meduzza paráda, to jsem chtěla slyšet :D děkuji :kytka:
@Čičorečka no mám to v plánu mezi 2 přednáškami ve škole, kdy mám slušnou pauzu, pak bych kvůli škole/práci/jiným zájmům musela až nějak o víkendu. Což je řešení, ale bývá tam narváno, čemuž bych se ráda vyhla, tak hledám jakákoli jiná řešení. Vlasy mám cca do půlky zad a docela husté, ale žádný extrém. Každopádně díky za postřeh s i tak mokrými vlasy, nějak to promyslím :kytka:

Aliik
Echt Kelišová 8314 příspěvků 19.08.18 14:57

Plavecké čepice nosí spousta plavců. Silikonové více trhají vlasy a svírají hlavu, ale vlasy z pod nich jsou sušší (ne suché, ale ne úplně durch mokré). Takové ty elastické, ať už se zátěrem nebo bez, suché vlasy neudrží (testováno na dceři, má dlouhé vlasy a plave závodně) ;) Dcera má Arena smart cap ;)

Taka
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 20.08.18 09:36

@Aliik takže půjdu do silikonové, já ty vlasy potřebuju fakt co nejsušší :andel: a děkuji za tip.

Stargust
Kecalka 168 příspěvků 23.10.18 10:32

@meduzza @Aliik Takže myslíte.. :think: že by i klidně stačila třeba TATO?

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 23.10.18 11:54

Nedávno jsem kupovala obyčejnou silikonovou v Decathlonu a stála mě jen 19,– ;)

smudlinky
Závislačka 2548 příspěvků 347 inzerátů 23.10.18 12:01

@Stargust vzhledem k tomu, že je vhodná pro děti od 8 let bych bez zkoušení nekupovala. Nejlepší je vyzkoušet a umět správně nasadit. Dcera má někdy vlasy skoro suché, jindy má suchy jen vršek hlavy !-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >