Koupací plenky na první plavání

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Mischae
30.12.21 17:17

Koupací plenky na první plavání

Maminky, doporučíte prosím koupací plenky a hlavně kde je koupit? Já je našla jen v drogerii tu jejich privátní značku Babylove. Jsou fajn? Kde ještě případně koupit i jiné?
Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2764
30.12.21 17:19

Raději bych volila plavky. Ty plenky se nacucají a dítě má na zadku těžkou guli. Moč nezachytí nic, na stolici stačí plavky, ale děti stejně v bazénu kadí málokdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56491
30.12.21 17:26

Babylove jsou normální plavací plíny. cenově dostupné, normálně fungující. Ale taky jsem zastánce normálních kojeneckých plavek. Důležitá je síťka zevnitř na zachycení stolice, dobré těsnění kolem nožiček a ideálně rozepínání na boku, aby se nemusely případně pokakané stahovat přes nožičky. mám ráda třeba Bamboolika. Ale pokud se rozhodneš pro jednoráz, Babylove je v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mischae
30.12.21 21:01

Děkuji, malé je půl roku a koupací plenky jsou na kurzu podmínkou. :-)

• Citovat
  • Nahlásit
20905
30.12.21 21:10

@Mischae Opravdu? Pochopila jsi lektorkou dobře? Nechce prostě kojenecké plavky, jak popisuje @ugluk? Ony totiž ty koupací plenky nejsou žádné terno ani pro dítě, ani pro bazén.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6368
30.12.21 21:32
@Mischae píše:
Děkuji, malé je půl roku a koupací plenky jsou na kurzu podmínkou. :-)

Měli jsme Babylove i jiné a nevidím rozdíl. Pak jsem kupovala už jen Babylove, poměr cena/výkon dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56491
30.12.21 21:41

@Mischae podmínkou musí být něco, co a žádných okolností nepustí případné kakání do vody, ověřila bych. Vím, že některé bazény ty koupací plenky nerady, že se z toho může uvolnit cosi, co jim rasí čerpadla či co… O zákazu kojeneckých plavek jsem teda ještě neslyšela, čímž netvrdím, že neexistuje, ale byl by totálně na hlavu. V těch plavečkách jsou děti pohyblivější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6368
30.12.21 22:13
@ugluk píše:
@Mischae podmínkou musí být něco, co a žádných okolností nepustí případné kakání do vody, ověřila bych. Vím, že některé bazény ty koupací plenky nerady, že se z toho může uvolnit cosi, co jim rasí čerpadla či co… O zákazu kojeneckých plavek jsem teda ještě neslyšela, čímž netvrdím, že neexistuje, ale byl by totálně na hlavu. V těch plavečkách jsou děti pohyblivější.

Oni tam budou mít napsané, že chtějí plenky, ale důvodem podle mě je, že nechtějí, aby jim tam děti chodily nahé. Plavky pro miminka budou určitě také ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mischae
30.12.21 22:24

Mockrát děkuji a poradíte prosím, kde bych narychlo koupací plavečky sehnala?
Koukala jsem třeba na tyto z Lindexu, jsou prosím vhodné? :
https://www.lindex.com/…y-skralickem?…

Příspěvek upraven 30.12.21 v 22:30

• Citovat
  • Nahlásit
56491
30.12.21 22:29

@Mischae narychlo je dokdy? Třeba ten Bamboolik (nebo i jiné eshopy) by to měly mít skladem a do druhého dne odeslat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mischae
30.12.21 22:31

@ugluk potřebuji do příštího týdne…
Koukala jsem i na tyto z lindexu, myslíte, že jsou vhodné? Ty mají přímo na prodejně…
https://www.lindex.com/…y-skralickem?…

• Citovat
  • Nahlásit
6368
30.12.21 22:42

@Mischae já bych ty plenky ale nedémonizovala, syn je měl asi do 2.5 let a nevadily mu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56491
30.12.21 22:58

@Mischae já bych do těchhle nešla. Od pohledu nemají právě tu síťku zevnitř. A navíc jsou jen stahovací, nikoliv na patentky na boku, takže jsou hůř dolů. Jako ony je děti pokakají fakt výjimečně, ale když už, tak to stahovat přes nohy až dolů nic moc. V tom už zas mají výhodu ty jednorázové, ty pak můžeš jednoduše roztrhnout a sundat. Jinak když teď objednáš, zítra odešlou, po-út je máš doma. Ale jestli se ti s tím nechce crcat a DM máš za rohem… no uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Mischae
30.12.21 23:12

@ugluk
Děkuji moc! :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
1.1.22 21:47

Taky chodíme na plavání a též tam mají vysloveně podmínku koupací jednorázové plenky :nevim: Koupila jsem v Tetě Huggies, 12 kusů 150,– a za mě dobrý. Krásně sedí, malá (8m,8kg :) ) ani neví, že je má. Dobře se nandavaji i svlékají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat