Koupaliště Brno Zabrdovice

24324
25.7.13 10:26

Koupaliste Brno Zabrdovice

Prosim o letosni zkusenost s koupalistem v Zabrdovicich. Zmenil se vlastnik ma to tedkom Starez.Tak zjistuju jak na tom koupaliste je. Nema moc dobrou povest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1521
26.7.13 19:14

Ahoj, tak já zkušenost mám, byli jsme dnes a musím teda říct že jsem marně hledala nějakou výtku. Pověst dobrou nemá a nikdy nemělo, mně to nevadí dokud se chovají slušně…pro dcerku (skoro 2) to bylo první venkovní koupání a byla nadšená. byli jsme i ve vlnách, plavat, i v brouzdališti. U stánku s občerstvením taky:) je tam malá skluzavková sestava na souši a houpačka pro dva. velký tobogán do vody.
vstupné 100,– na celý den, po 16h za 50,–. děti do 3 let zdarma. rodinné vstupné 220,– ale není tam upřesněno co to znamená. nachystejte si desetikačku na skříňku ať se nevracíte ke vchodu rozměnit. Teplota vody - u vchodu měli psáno 26 stupnů, nu když je fakt vedro tak to snad stačí i pro malochy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
26.7.13 19:47

@smutnalucy : dekuju moc za odpoved.My dneska byli nakonec na Kravi hore.Pac mi nikdo az tedkom nenapsal odpoved. :kytka:.
My loni chodili na Kravi horu akorat, protoze kdyz jsme tam byli dva roky zpet tak zas tam nasi obcane kradli ale budis kde se nekrade. Jenomze pak jako bonus s eto tam zase hadalo… :?.Coz me dite opravdu nemusi slyset vsechno. A jedna zkusenost v bazene byla ta ze mala mela sebou takovej plavaci skutr dela na tom blbinky a jeden mladsi cca 8let uz mi ho zacal brat z ruky jako pani pujcete mi ho ja ho vratim :cert: ale uplne drze. Takze nase zkusenost zkoncila u tohohle. A ted mi prave nekdo rikal ze je to v pohode jenomze ti znamy tohle vidi jinak…Tak jsem hledala i tady zkusenost.Tak to asi zkusime kdyz rikas ze v pohode. Dokud je tam klid tak je mi to jedno… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1521
26.7.13 20:21

Jako tyhle situace nemusí být jen u těch spoluobčanů, kteří svou drzostí prosluli, to je prostě potřeba se nedat, mé dceři včera na pískovišti starší chlapec vyrval její lopatku z rukou a ještě do ní strkal, tak to prostě ne,
mírně zakročím a vysvětluju, takže to není o tom kam člověk chodí.
my jsme na Kraváku letos byli ale jen vevnitř, a bylo to super protože všichni byli venku:) ale tam je to venku prostě malý, malý, malý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
26.7.13 20:34

@smutnalucy : me na tom kravaku vyhovuji venku ty bazeny hlavne ty detske.Ten vetsi detsky ma na nejvys 120cm hloubku :think: jista si nejsem.Ale mala se tam prefektne vyradi. Ja mam prave ty zkusenosti spatne z tech zabrdek.Ale jak pises neni to jen u nich.Ale premyslim jestli jsem nekdy zasahovala nebo ne myslim ze nikde :think: na pisku taky ne.Pac mala se nedala. Takze jsem nikde zasahovat nemusela ale je fakt ze jsme na vesnici a tady to je asi jine nez na klasickych piskovistich. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama