Koupaliště pro 5,5 měsíční mimčo v tomto počasí?

14
24.7.13 13:20

Koupaliště s 5,5m mimčem v tomto počasí?

Ahoj, myslíte, že je dobrý nápad vyrazit na koupaliště s 5,5 měsíční dcerkou ve 30°C horku? Byli bychom celý den ve stínu, ale nevím, jestli jí nebude líp doma. Do vody by nešla, jen bych jí kdyžtak vlhčila ručky a nožky. Jaké máte zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

K-Black
24.7.13 13:22

Nešla bych, doma ji bude lépe. Při těchto vedrech hrozí úžeh.

• Nahlásit
  • Citovat
1157
24.7.13 13:23
@Klobut píše:
Ahoj, myslíte, že je dobrý nápad vyrazit na koupaliště s 5,5 měsíční dcerkou ve 30°C horku? Byli bychom celý den ve stínu, ale nevím, jestli jí nebude líp doma. Do vody by nešla, jen bych jí kdyžtak vlhčila ručky a nožky. Jaké máte zkušenosti?

Záleží, kde bydlíte. jestli v bytě, kde je teď vedro nebo v domku, kde je příjemně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1425
24.7.13 13:23

My máme bazén na zahradě a chodíme ven jen ráno tak do 9 jsme doma a koupat se chodíme až tak ve 4, jinak je tam blbě i mě. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
24.7.13 13:24

Nesla bych :nevim: moc lidi, moc ruchu, horko, prinos pro dite zadny, kdyz nejde do vody.

napustila bych bazenek nebo vanicku na balkone a chladila tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
24.7.13 13:25

@Klobut Ahoj myslím že klidně můžeš. Zrovna před týdnem jsem byla na koupališti s dítkem (17 m ) a kolem byly maminky s dětmi do jednoho roka. A to tam ani nebyl pořádný stín, měli přes kočár plenku a mimča spinkali nebo je cachtali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3302
24.7.13 13:26
@Klobut píše:

Záleží na tom, jak máte doma. Jestli bydlíte v ropařeném dusném panelákovém bytě, tak jí asi bude líp ve stínu u vody. Máte-li starý kamenný dům, zavřela bych všecha okna a nevystrčila nos. :mrgreen:
Jinak na koupaliště bych osobně šla jen v doprovodu alespoň jedné další dospělé osoby, abychom se mohli u dítěte střídat a taky se vykoupat. Sama s dítětem to podle mě nemá smysl, když ho nechceš brát do vody (což bych s ani ne půlročním taky nedělala). Těžko ho necháš na dece a půjdeš se koupat, tak na co platit vstupné na koupaliště? To si můžeš lehnout na deku v parku pod stromem nebo na vlastní zahradě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2281
24.7.13 13:27

@Klobut Já jsem pro opak, synovi je skoro 6 měsíců, miluje vodu a děti, tak jsme v pondělí vyrazili poprvé ven na koupaliště a hrozně se mu to líbilo! Záleží na tvém dítku, jak myslíš, že to bude snášet, my máme společenského tvora ;-) A PS nebyl tam z dětí nejmladší :kytka: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Poison Ivy
24.7.13 13:27

Ne, nešla bych, ale záleží na tom, v čem budete vegetovat jinak. Já beru skoro ročáka ráno na hodinovou procházku, do deseti až půl jedenácté max jsem s ním doma a to jdu prakticky jen stínem. Přes den ho držím bohužel doma, kde je 25 stupňů a chladná dlažba. Ven ho beru zase až po šesté hodinu do stínu na zahradu do bazénku. Na koupaliště bych ho nevzala, venku je prostě hic.

• Nahlásit
  • Citovat
chatwenna
24.7.13 13:28

Ja bych sla… namazat, do stinku, neco na hlavu, hodne pit a klidne i do vody :)

• Nahlásit
  • Citovat
Poison Ivy
24.7.13 13:28

Btw pro dítě do jednoho roku stejně není voda ve veřejném koupališti dvakrát vhodná.

• Nahlásit
  • Citovat
1425
24.7.13 13:33

@Poison Ivy Jojo, ta voda je hnus. Včera jsem jela kolem koupaliště, miliarda lidí, hlava na hlavě a před vchodem tak 10 cikánů a cikáňat a přijela jsem domů a manžel mi zase vyprávěl příhodu s jeho kolegou z práce. On se totiž asi nikdy nekoupe a skončili v práci, oblékl se do civilu a razil na koupaliště :roll: Podotýkám, že manžel pracuje jako svářeč, je celý černý od špón a i když se umyje tak je vana úplně černá. Takže ta voda tam musí být pěknej kekel, i když jsou tam filtry :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2281
24.7.13 13:35
@Ali-Ali píše:
Nesla bych :nevim: moc lidi, moc ruchu, horko, prinos pro dite zadny, kdyz nejde do vody.napustila bych bazenek nebo vanicku na balkone a chladila tam.

Tak to musím reagovat. Přínos žádný? :mrgreen: Asi ti půjčím syna :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Poison Ivy
24.7.13 13:35

@soleile To ano, plus je voda silně chlorovaná a pro takhle malé děti z toho důvodu nevhodná.

• Nahlásit
  • Citovat
1265
24.7.13 13:36

Nevím. V televizi doporučovali aby malý děti nevylézali. I ve stínu je to opruz. Já bych nešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama