Koupaliště Zabrdovice Brno a vše kolem něj

6955
12.8.13 12:14

koupaliště zabrdovice brno a vše kolem něj

Ahoj holky chystané se na koupaliště do zabrdovic. Vlze je laně že potřebují nějaké informace zjistit. Kolik stojí tobogán a zda tam mohou malé děti? Líbilo se tam to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28881
12.8.13 12:17

:lol: tam co? Já tam nechodím, přijde mi, že je tam moc černo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
12.8.13 12:21
@berry4 píše: :lol: tam co? Já tam nechodím, přijde mi, že je tam moc černo :think:

Pry uz moc ne. Respektive co to prevzal Starez tak se tam dodrzuje rad.

Par tydnu jsem zalozila obdobnou diskuzi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28881
12.8.13 12:23

@kattkka aha, stejně tam nechodim. Ale koukám. že @tumpach si asi dala před diskuí něco na kuráž, než ji založila, páč jsem z jejího příspěvku celá tumpachová ;)
Apropos jezdívám na Rivieru, přijde mi pro malý děti gut. Voda teplá. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5795
12.8.13 12:32

My teda do Zábrdek chodili loni a přišlo mi to tam dobré. Zvlášť dopoledne tam bylo málo lidí. Tobogán byl v ceně vstupného, stejně tak umělé vlny. Malé děti mohly na tobogán s doprovodem dospělé osoby, naše loni čtyřleťačka jezdila s manželem, dojezd je dost hluboký, takže ji musel zvedat, ale jinak dobrý.
Letos jsme tam ještě nebyli, tak nevím, jestli nejsou nějaké změny. Pro menší děti je ještě fajn koupaliště v Juliánově. Riviéra taky není špatná. :)

Příspěvek upraven 12.08.13 v 12:35

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
12.8.13 12:33
@berry4 píše:
@kattkka aha, stejně tam nechodim. Ale koukám. že @tumpach si asi dala před diskuí něco na kuráž, než ji založila, páč jsem z jejího příspěvku celá tumpachová ;)
Apropos jezdívám na Rivieru, přijde mi pro malý děti gut. Voda teplá. :palec:

no tak Prominte píšu z mobilu. Spala jsem vám zdá se vám to Tam libilo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
12.8.13 12:34
@berry4 píše:
Apropos jezdívám na Rivieru, přijde mi pro malý děti gut. Voda teplá. :palec:

My zas chodime na Kravi horu. Na Riviere jsem nebyla spoustu let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3115
12.8.13 18:54

Chodíme na Kravák a spokojenost :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Alay88
12.8.13 18:58

Tak černo je tam pořád dost hodně, my tam chodili v těch vedrech, ale až odpoledne, ale je tam dost místa kam si dát deku, takže si jich nevšímáte a u bazénu je hodně plavčíků tak si moc nedovolí. Zase tam ale není takovej nátřesk jak třeba na riviéře.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama