Koupání miminek v moři

215
24.7.13 09:17

koupání miminek v moři

Maminky, měla bych další dotaz. když jste byli s prckama u moře, jak jste to dělali s koupáním? Myslím v moři. Dávali jste miminku plínku? a jakou? normální pampers nebo ty do vody? Nebo jste je nechali jen tak?
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7293
24.7.13 09:23

@Janca.Nikca Dávala jsem plavky - tyto http://www.slune.eu/…ne-s-puntiky - na dece byla nahatá. Byli jsme s malou měla 10m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
24.7.13 09:25

Náš tenkrát desetiměsíční byl naháček. Ale kolem nás bylo i pár mimin v těch plínkách do vody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
953
24.7.13 09:30

9měsíční - nahatá nebo v plavkách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2176
24.7.13 09:31

My jedeme s rocni a budu davat spodek plavecek a tricko s dlouhym rukavecm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10032
24.7.13 09:41

Dávali jsme buď plavečky nebo nahaté :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31104
24.7.13 09:42

@Janca.Nikca díky za téma, taky řeším :)

@danali to mi je drahé, do bazénu nechodíme (kokala jsem, že TotsBots mají) a za rok už mu to zase nebude. mám z Lidlu normoš plavky, ale ty jsou mu velké.

@Janca.Nikca zatím mi bylo porazeno, že plenky do vody nikdo nepoužil - paří se v nich zadeček a musí se často měnit. Že buď nahatí nebo v plavečkách (normálních). A že třeba když se pokákli na pláži, že se to prostě nechá nějak uklidit.

Já jsem vymyslela, že rozhodně s sebou beru krátké overalky, možná bude v tom - prvorepublikové plavky ;), ale od nehody by to vodu stejně neuchránilo, plandá mu to. Ale aspoň se neodře o písek - zatím je to plazivec. Navíc uvidím jak se budu cítit, já asi ty nahá mimina úplně nemusím, na veřejnosti.

Navíc on se toho moře bude asi bát, takže mu vezmu nafukovací bazenék, sice naplnit ho petkama bude chalange, ale tam pak teda problém nebude, kdyžtak si kontaminuje svoje :)

Tolik můj výzkum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7293
24.7.13 09:47

@Myrha No tak já holce o 9kg koupila velikost od 13 do 18kg a světe div se vše udrží (otestováno průjmem od zubů :mrgreen: ). Ale je fakt že my s holkama chodíme plavat od půl roku, takže u nás plavky jsou základní výbava :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20157
24.7.13 09:57

Danali: Prosím vás, jak se používají ty plavky? Mám do nich dávat plínu, a jakou? Hledala jsem k tomu vysvětlení na internetu, ale nikde to nemohu najít, tak promiňte, že se ptám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
868
24.7.13 10:03

@danali Tyhle plavečky jsou asi jen na zachycení bobíka a dítě stejně přes ně čůrá do vody, ne? (neznám je, díky za objasnění :kytka: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7293
24.7.13 10:14

@Damael @knizko Všechny plavky propustí moč, a to i ty papírové plavací (dělá třeba Huggies), takže i tyto látkové propustí moč. Zadrží hovňouse (u nás teda i průjem a to i přesto že má velikostně neodpovídající plavky).

@Damael Nic se do nich nedává, nasadí se to jen tak :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13802
24.7.13 10:17

Nahatá nebo jen spodní díl plavek - to, když ještě nekakala, tak aby to neplavalo ve vodě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20157
24.7.13 10:19

Děkuji, uvažovala jsem, že je koupím, tak je půjdu rovnou objednat.
Ještě jsem se chtěla zeptat - jaké plavací pomůcky používáte u dětí, než se naučí plavat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
24.7.13 10:21

@Myrha ano také přemýšlím o bazénku. No také nahé mimčo na veřejnosti úplně nevidím ok. jasně jsou maličké ale víme jaká je doba..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7293
24.7.13 10:32

@Damael Kruh, desku, plavacího ježka, křidýlka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama