Koupání miminka v bazénu

126
5.8.13 22:06

Koupání miminka v bazénu

Ahoj hoky,
můžeme vykoupat 5-ti měsíční miminko v domácím bazénu s chlórovanou vodou? Mělo by se něčím namazat? Pojedu ke kamarádce na návštěvu a nabídla mi, že bychom se u nich mohli vykoupat, že kdysi svoji dcerku v tomhle věku také koupala, ale nevím, nemůže mu to nějak uškodit? Kvůli pokožce, nebo aby nenastydlo atd.? (voda má prý 30oC).

Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22512
5.8.13 22:11

@Chelsa na chvillku bych kllidně vykoupala… pak by asi bylo dobré opláchnout prcka čistou vodou a namazat.. ale my jsme dvceru koupali v domácím bazénu od 7m a nikdy jsme nemazali a vše OK

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teresa20
5.8.13 22:13

@Chelsa my jsme zatím sedmiměsíční cachtali jenom nožičky, celou jsme ji nekoupali. I když máme taky kolem těch 30st., na ní je to pořád studený. :)

• Nahlásit
  • Citovat
6061
5.8.13 22:14

Já teď koupala syna taky v bazénu, ale myslím že tam nebyl přímo chlor ale nějaká sůl či co, moc té bazénové chemii nerozumím :lol: no a byla jsem s ním ve vodě chviličku (voda teda jako kafe) a pak jsem ho vždycky ošplouchla čistou vodou ve sprše a večer namazala olejíčkem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1714

Malýmu jsou 3 měsíce a v bazénu u tchánovců ho koupeme normálně, jen teda na chvíli, ale žádná vyrážka ani nic podobného se neobjevilo a navíc se mu to dost líbí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12929

@Chelsa Dítě jsem koupala v rybníce a nic se nestalo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41882
5.8.13 22:15

Klidně bych ji vykoupala, jen bych dávala pozor aby se nenapila a tak, ale to je asi jasný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.8.13 22:19

Jak byla ta šílená vedra, koupali jsme čtyř měsíční dcerku v bazénu a v pohodě:) Začali jsme pomalu nožkama a podle reakce dcerky jsme namáčeli víc a víc. Během jednoho dne se pak koupala úplně celá, i když vždy jen na chvilku - bazén měl 29 stupňů a dcera byla i tak spokojená. Večer jsme pak dcerku jen pořádně promazali, byla z toho chloru trošku sušší než normálně. Každé mimčo je ale unikát:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
529
5.8.13 22:22

Když to není každý den, tak proč ne, na chvilku když je teplo. My máme skoro 9 měs. a párkrát přes ty vedra s námi byla v bazénu na chvíli, ta voda přece jen není tak teplá. Jinak má dva svoje bazénky a tam ji nechám si vyhrát s hračkama, ale taky tam není dlouho, tak 5 min. a pak zas ven.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3838
5.8.13 22:24

Cim teplejší voda, tim víc chemie se do bazénu musí přidávat. Kluka koupu v bazénu cca od roka, po vylezeni z bazénu jde hned pod sprchu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Niou
5.8.13 22:24

Burdicka, :D :D :D my to delali uplne stejne, malej 4mesice a pohoda.

• Nahlásit
  • Citovat
12127
5.8.13 22:55

Jestli netrpí na nějaký ekzémy tak bych klidně vykoupala. Kluk byl poprvý v bazénu teda až v půl roce, ale to spíš proto, že je zimní, jinak by šel dřív. Teď už zaplul i do řeky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
5.8.13 22:59

V posledním týdnu jsme koupali 7m synka u tchánů 2×, voda měla taky min. 30 stupňů, venku vedro jak blázen, on totálně spařený, protože je furt v kliku (na břiše, staví se na nohy opřený o ruce). Hrozně se mu tam líbilo, broukal si u toho, kopal nožičkama, prostě spokojený jak blázen, byl tam docela dlouho, za odpoledne 2×. A přiznám se, že jsem ho hned po tom nesprchovala, koupal se až večer doma, ničím jsem nemazala (teda večer jsem nemazala, venku samo krémem na opalování :mrgreen: ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.8.13 23:26

Aho, mám skoro 9 měsíční a koupeme se od 8 měsíců v bazéně u našich - je tam chlor a jezdíme i po koupákách :-) Ve vodě je klidně i 20 min. I dr. nám to schválila, včetně termálek do 36 st. Vyrážky - až na potničky nemá, tak co :) :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.8.13 08:14

Naše 4měsíční se koupe v bazéně a v pohodě, ale po bazéně vždy sprcha. Naopak se jí to náramně líbilo, asi bude vodní živel :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama