Koupání po nezdařeném KET?

20
24.7.15 10:43

koupani po nezdařeném KET

Aholky holky, chtěla bych se zeptat, jsem dnes 12 den po KET. Na krev jdu až v pondělí, ale jsem si jistá, že nám pokus nevyšel. Můžu se o víkendu koupat??? Jedeme na chatu a já bych se ráda aspon osvěžila. nemáte náhodou zkušenosti :nevim:??? děkuji moooc :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13124
24.7.15 11:55

Ač jsem si tím nikdy neprošla, tak pokud nemáš nařízený klid na lůžku, nevidím jediný důvod proč by ses nemohla koupat ať by to vyšlo nebo ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
riana12
24.7.15 12:18

@szkipet ak sa obavas niecoho, existuju na kupanie specialne tampony. a preco nespravis tehu test? budes si istejsia ;)

• Nahlásit
  • Citovat
69025
24.7.15 12:29

@ynax Tak sice nevím jak přesně se KET provádí, ale tipuju, že se umisťuje přímo do dělohy, takže tam dochází k narušení čípku :think: je tedy otázkou jak velkém…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13124
24.7.15 14:35

@j.a.n.i1 to jsem netušila. V tom případě bych doporučila, aby zakladatelka zavolala svému doktorovi, ten poradí nejlépe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
24.7.15 14:41

@riana12 ja si test samozrejme delala a je negativní. Krev v pondeli uz je jenom jistota. tehotna jsem byls uz nekolikrat a pokazde mi bylo spatne. proste jsem to vedela… @j.a.n.i1 jj.implantuje se do dělohy. Ale určité se mi neuchytilo.
@ynax volani jsem se chtěla prave vyhnout. :mrgreen: at nejsem za blbce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69025
24.7.15 14:54

@szkipet Nemám představu, jak velké narušení čípku to je (= jak tlustým nástrojem se to dělá), ale zas po 14 dnech bych se ve vlastním bazénu vykoupala, v nějakém rybníku raději ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
24.7.15 14:58

@j.a.n.i1 no ja vlezu doma so bazenu. :lol: pred ksem nemohla. Tak so rikam, ze uz aspon ted na chvilku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama