Koupání po odpadnutí pupečního pahýlu

28
13.3.16 20:57

Koupání po odpadnutí pupečního pahýlu

Ahoj Holky!
Dneska mým klukům upadl pupeční pahýl a já je okoupala! Uplně jsem zapomněla, že je v den upadnutí pahýlu nemám koupat :( myslíte, že je to veliký problém?
Ted jsem jim na pupíky koukala a jeden ho má hezký a druhý měl v pupíky trochu krve.. :( očistila jsem lihem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6528
13.3.16 20:59
@domadomca píše:
Ahoj Holky!
Dneska mým klukům upadl pupeční pahýl a já je okoupala! Uplně jsem zapomněla, že je v den upadnutí pahýlu nemám koupat :( myslíte, že je to veliký problém?
Ted jsem jim na pupíky koukala a jeden ho má hezký a druhý měl v pupíky trochu krve.. :( očistila jsem lihem.

problém v tom nevidím. Klid. Já ani nevěděla, že se nemají v den odpadnutí koupat a s klidem jsem koupala všechny své 3 děti ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
13.3.16 21:02

@domadomca taky jsem je koupala s pahýlem i bez nej neresila jsem to vůbec a nic se nestalo vždy jsem to jen po koupani nastrikala cutasepthem dle doporuceni z nemocnice ;)

• Citovat
  • Upravit
24840
13.3.16 21:03

@domadomca Já jsem děti vždycky koupala, i když upadl pupík. Nikdy jsem nic takového neslyšela. Tam jde hlavně o to, že jsi to po koupání vyčistila lihem a jinak bych z toho vědu nedělala ;) Poslední syn měl pupík takový nic moc a MUDr. mi říkala, že mám koupat a nemusím nějak úzkostlivě chránit před vodou, že je jen potřeba potom vyčistit lihem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19079
13.3.16 21:15

Já jsem dceru taky koupala i v den, co jí ten pahýlek odpadl. Mě tedy v porodnici nikdo neříkal, že bych neměla koupat. :think: Myslím, že to není problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22692
13.3.16 21:37

@domadomca To slyším poprvé, takže buď klidná, asi to zásadní nebude :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.16 21:58

To jsem taky neslyšela… hlavně dobře vysušit, případně otřít tim alkoholem, kdyby to trochu hnisalo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
13.3.16 22:10

No, já nekoupala-v porodnici nám to říkali. (Šternberk)
Jako pokud si to nenamáčela a pak vytřela lihem a nechala chvilku na vzduchu, tak se nic neděje :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
14.3.16 18:21

Nic se neděje, koupala jsem maličkou taky v den opadnutí pahylku, a v pohodě :) hlavně pořádně vyčistit lihem a pohoda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
15.3.16 21:39

Tak to se nám taky povedlo a Mudr. nás chválili jak máme pěkný pupík :D
To jde asi jen o to aby když se bude hodně často námáčet tak by mohl začít mokvat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
15.3.16 21:49

A tu krev jsme taky trochu měli, hlavně to vykapávat jinak to není nic hrozného. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
16.3.16 07:59

Tak zdá se to být v pohodě :) opožděně všem děkuji:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama