Koupání s mykózou?

291
29.7.13 09:17

Koupani s mykozou?

Chci se zeptat jestli je pravda, jestli se muze koupat s mykozou a ostatnim co by do vody vlezly, nic nehrozi? Mame maly bazenek a v tech vedrech bych se opravdu rada trochu schladila.Tak premyslim jestli muzu nebo musim zustat pri sprchovani.Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6809
29.7.13 09:25

Ty bys vlezla do vody po cloveku s mykosou? Plisne se prenasi a pokud jde o vaginalni mykosu, tak te koupanim urcite prospejes. Nicmene predpokladam, ze se ji chces spis zbavit. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
CokeLady
29.7.13 09:28

Fujtajksl… určitě se nikde nemáchej, je to plíseň, který z vody chytěj další.

• Citovat
  • Upravit
9552
29.7.13 09:33

Jen by me zajímalo, jestli jsou takto uvedomele i zeny na veřejných koupalištích, bazenech :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6809
29.7.13 09:35
@Hanulka82 píše:
Jen by me zajímalo, jestli jsou takto uvedomele i zeny na veřejných koupalištích, bazenech :think:

Proto tam nechodim :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9552
29.7.13 09:38

@TalinkaR jinak teda si kup candibene tablety, mela jsem z lekarny 3 tablety a bylo po mykoze…cena kolem 50,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ve-ru
29.7.13 09:39

8o Rozhodně ne

• Nahlásit
  • Citovat
5164
29.7.13 09:50

@TalinkaR vlhko a teplo je to co mykoza pro svůj růst potřebuje. Mám bohužel bohaté zkušensti s mykozou a nedoporučuji to a rozhodně ne v bazénu kde se koupe někdo jiný. Zkus spíš studenou sprchu a pak hned pečlivě dosucha utřít a bavlněný spoďáry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5164
29.7.13 09:52

@Hanulka82 nejsou, teda dle mé gynekoložky - v těhotenství jsme chytla dost škaredou mykozu, když jsem řekla na gyndě, že chodím do veřejného bazénu, tak mudru málem kleplo, prej z veřejných bazénu jsme mykozy nejčastější protože nee všechny ženský jsem normální a do bazénu s mykozou jdou, pak ale přemýšlím nad tím jak se dlouho léčí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
291
29.7.13 10:04

Cetla jsem tu na miminu prispevek, ze pry to ma zjistene od mudr.,ze kdyz ma mykozu, ze muze jit na bazen a pry to nevadi, ze nemuze ohrozit nikoho dalsiho.Tak proto se ptam.Ja samozrejme na verejny jit nechci, to by me ani nenapadlo, bavim se tu o malem bazenku na zahrade, kam mala neleze, ma svuj mensi, jde mi treba o manzela, kdyby tam nahodou chtel.
Jasne vim vlhko, teplo ideal pro kvasinky.Ale kdyz se shchladim a pak prevlecu spodek do sucha, tak snad by to nemelo az tak vadit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5164
29.7.13 10:12

@TalinkaR chápu tě v tomhle vedru je to strašnej opruz, ale vydž to ten týden. Když půjdeš s mykozou do vody tak jí třeba vyléčíš, ale jen na oko a zase se ti vrátí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27215
29.7.13 10:16

Nechoď. Nakazíš ostatní - já takhle chytla prima mykózu od kamarádky ve vířivce (málo vody, teplá - pro houbu ideál. Kamarádka si to neuvědomila, pak jí to bylo líto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5164
29.7.13 10:18

@TalinkaR ono v některých případech se musí přeléčit i partner, takže třeba může něco chytit i chlap ve vodě :nevim:,ale to si nejsem fakt jistá. jestli chlap jen při pohlavním styku nebo i v bazénu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30420
29.7.13 10:28

To teda není moc dobrý nápad, i na gyndě dr říkal, že se jen sprchovat, takže jestli někomu mudra řekla, že s mykozou může tak to je teda dobrý kec. Kvůli tomuhle už jsme i dlouho nebyli na bazéně, protože jsou ženské i hovádka a je jim jedno s čím do té vody lezou a mě se dycky podařilo si tu potvoru donést dom :-/

Radím, vydržet to a raději si častěji sprchovat než lézt do bazéna. Mě pokaždé zabraly tbl Candibene na 3 dny a byl klid

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
291
29.7.13 10:50

Zrovna jsem dobrala cipky na zavadeni.No budu to muset radeji vydrzet, at se toho uz konecne zbavim, ale je to des teda, hruza v tech vedrech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama