Koupání v těhotenství v bazénu

Anonymní
20.6.21 18:55

Koupání v těhotenství v bazénu

Ahoj. Zájímal by mě váš názor na koupání v těhotenství v bazénu.
Dnes začínám 11 týden… byla jsem u své babičky, která měla krásně osvěžující bazén. Nedalo mi to a musela jsem se jít vykoupat. Bohužel teď se začínám strachovat aby to mimi nějak neuškodilo a bylo vše v pořádku.
Co si o tom myslíte?
(Voda je chlorovana)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
821
20.6.21 18:57

Co přesně by mu mělo ublížit? Pokud se nekoupeš někde v sinicích a pak si sundáš mokré plavky, není důvod se bát. Doporučuju vše tak neřešit, jinak se zblázníš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
830
20.6.21 18:59

Pro tvuj klid si priste vezmi vazelinovy tampon, ale rozhodne bych se toho nebala a zbytecne se nestresovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1897
20.6.21 19:12
@Anonymní píše:
Dnes začínám 11 týden… byla jsem u své babičky, která měla krásně osvěžující bazén. Nedalo mi to a musela jsem se jít vykoupat. Bohužel teď se začínám strachovat aby to mimi nějak neuškodilo a bylo vše v pořádku.
Co si o tom myslíte?
(Voda je chlorovana)
Že některé těhotné by měly mít zákaz na epipi a všude. Ježkovi oči, co by se asi stalo?! :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
20.6.21 19:15

Coto… Koupání v bazénu, jak by to mohlo uškodit? :think: Já byla včera u bazénu celej boží den a vůbec by mě tohle nenapadlo řešit :think:
Taky doporučuji to tak nehrotit, nebo budete mít problémy spíše ze stresu než z bazénu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16139
20.6.21 19:16

Termin jsem mela na konci srpna, cele leto jsem prosedela v bazenu :lol: Jinak bych vedrem umrela :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1233
20.6.21 19:30

Jsem v 10tt a dnes jsem byla ve vodní nádrži :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18133
20.6.21 19:40
@Anonymní píše:
Co si o tom myslíte?
(Voda je chlorovana)

A co by se jako mělo stát?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54212
20.6.21 20:03

Pokud tam není infikovaná, špinavá voda, tak nevidím problém. Babička má určitě udržovanou vodu v bazénu. Raději se osvěžit v bazénu a být spokojená. Než se přehrát. Takže se klidně osvěžuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3562
20.6.21 20:04

Já se v prvnim těhotenství koupala všude, kde to vypadalo že mě ta voda nesežere, teď v druhém taky :mrgreen: první dítě zdárně prospívá, dám vědět kdyby se druhé narodilo s plovacíma blánama :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
326
20.6.21 21:48
@Markéta188 píše:
Jsem v 10tt a dnes jsem byla ve vodní nádrži :think:

Doporucuju zkontrolovat na pristim UZ, zda nahodou nema dite dve hlavy po tom :kytka:

Jinak ja se loni v lete (cca 10-20tt) normalne koupala (bazeny, rybniky - tam jen bacha na sinice, ale do tech nelezu ani netehotna) a mam prospivajici zdravy dite :palec: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11718
21.6.21 13:25
@EvieK píše: Že některé těhotné by měly mít zákaz na epipi a všude. Ježkovi oči, co by se asi stalo?! :mrgreen:

Ja myslim, ze nektere by mely mit zakaz vubec otehotnet :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1897
21.6.21 16:09
@Lekninka91 píše:
Ja myslim, ze nektere by mely mit zakaz vubec otehotnet :think:

Nebo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit