Koupě a výměna WC - cena v Praze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 943 příspěvků 08.05.18 14:45
Koupe a vymena WC-cena v Praze?

Ahoj
Nekdo v nedavne dobe menil komplet wc? Mam takoveto zapustene do podlahy a opakovane proteka a znamej kterej me to menil a opravival jiz asi 3× me rekl ze je lepsi uz koupit komplet novy wc. I z toho duvodu, ze tady to mame po puvodnich majitelych a vypada hnusne…bohuzel znamej uz tady nebydli tak neporadi.

Kolik stoji uplne obyc wc a na kolik vyjde vymena? Kdyby to ten instalater zajel i koupit a konplet se postaral? Poptavam nejlevnejsi cenu. Neni to do meho bytu.
Volala jsem par instalaterum z okoli a nikdo me nerekl bic konkretniho same reci typu musim se prijet podivat a zhodnotit atd…ale to podivani si uctuji jako vyjezd a chcou trebas 2000kc atd…

Reklama

Reakce:

Prof. Farnsworth
Kecalka 242 příspěvků 08.05.18 15:30
@Zahradnice Roku píše:
Ahoj
Nekdo v nedavne dobe menil komplet wc? Mam takoveto zapustene do podlahy a opakovane proteka a znamej kterej me to menil a opravival jiz asi 3× me rekl ze je lepsi uz koupit komplet novy wc. I z toho duvodu, ze tady to mame po puvodnich majitelych a vypada hnusne…bohuzel znamej uz tady nebydli tak neporadi.Kolik stoji uplne obyc wc a na kolik vyjde vymena? Kdyby to ten instalater zajel i koupit a konplet se postaral? Poptavam nejlevnejsi cenu. Neni to do meho bytu.
Volala jsem par instalaterum z okoli a nikdo me nerekl bic konkretniho same reci typu musim se prijet podivat a zhodnotit atd…ale to podivani si uctuji jako vyjezd a chcou trebas 2000kc atd…

Nejsem profesionál, ale když jsem měnil WC, tak to trvalo tak do 15 minut. Výměna je jednoduchá, WC je přiděláno na 2 šroubech k podlaze, nasazeno na odpadu a hadičkou přivedena voda do zásobníku.

Cena samotného WC může být od cca tisíce do desítek tisíc, záleží jaké si vybereš.

Stevia
Závislačka 3543 příspěvků 08.05.18 16:12

Je to fakt na dva šrouby, s tím si poradí šikovný amatér…
Muž to měl za chvíli a WC jsme koupili cca 1200;-

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 943 příspěvků 08.05.18 16:15
@Stevia píše:
Je to fakt na dva šrouby, s tím si poradí šikovný amatér…
Muž to měl za chvíli a WC jsme koupili cca 1200;-

Ten muj amater kdyz jsem mu volala ze nemam klice ani penize na zamecnika at ho zavola a zaplati ze nemam kabelku, tak ho poslal omylem otvirat cizi byt do jinyho vchodu…takze u nas toto neprichazi v uvahu…

cell
Echt Kelišová 7953 příspěvků 1 inzerát 08.05.18 16:18

Zkuste se domluvit s nějakým hodinovým manželem v okolí, to by mělo klapnout ;-)

Prof. Farnsworth
Kecalka 242 příspěvků 08.05.18 16:20
@Zahradnice Roku píše:
Ten muj amater kdyz jsem mu volala ze nemam klice ani penize na zamecnika at ho zavola a zaplati ze nemam kabelku, tak ho poslal omylem otvirat cizi byt do jinyho vchodu…takze u nas toto neprichazi v uvahu…

A co, byly aspoň peníze v tom cizím bytě? :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Koptík se před policisty tvářil jako taxikář, vše musela urovnat Gregorová

Ondřej Koptík (34) přistižen při činu! Ve čtvrtek večer kolem 22. hodiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama