koupě Baby beltu

111
19.1.05 09:24

koupě Baby beltu

Ahojky těhulky,
obracím se opět pro radu a názory.
Našla jsem tady někde kontakt na prodejnu TVERET s těhotenským oblečením, dívala jsem se na jejich stránky a tam jsem našla, že mají baby belt (zdravotní podpůrný pás na bříško a páteř), normálně stojí 990 Kč, do konce ledna mají v akci za 690 Kč.
Těch věcí, které potřebujeme v těhotenství na pár týdnů, maximálně měsíců je přece jen víc (a co pak s nima) a nejsou zrovna levné, tak ten baby belt zvažuji. Pokud to půjde a budu v pořádku, chtěla bych tak jednou týdně chodit na nějaké těhotenské cvičení a třeba jednou týdně cvičit doma.
Tak jaké jsou vaše zkušenosti?
Zdravím všechny bříška,
Elli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2304
19.1.05 09:40

Ahoj,
měla jsem pás, občas ho nosila, ale nezdálo se mi, že by mi pomáhal. Spíš mi zabíralo cvičení nebo sezení na gymballu a když jsem měla před sebou den na nohou, chtělo to opravdu dobré boty a lacláky :) .
Stefinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
19.1.05 10:02

Ahoj Elli,

já myslim, že ten pás neni až taková nezbytnost. To už bych si raději koupila ten kojící polštář. Je to takový dlouhý a plněný nejspíš pohankou a dá se s tim různě vypodložit části těla i v době těhotenství, když spaní moc nejde a všechno možný pobolívá. Stojí taky asi kolem 1000kc. Ten pás je asi spíš pro maminu s povoleným svalstvem břicha (a to jsem já, když jsem čekala třetí mimi), ale i tak jsem se bez něj obešla a když mě něco bolelo, tak jsem si odpočinula, nebo nějak protáhla a to taky zabíralo :D .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1403
19.1.05 10:20

Ahoj Eli,
tak ja naopak ten baby belt moc a moc doporucuju. Mela jsem velke bolesti zad, na cviceni jsem chodila 2× tydne, pak jeste na rehabilitace, ale to moc nepomahalo. Brisni svaly jsem mela pred tehotenstvim taky dobre, dost jsem sportovala, takze to neni jen pro nesportovkyne. S tim pasem je to fakt o moc lepsi a ta cena je dobra. Jen pozor, existuji ruzne velikosti, takze vyber tak, a by ti nebyl moc velky.
Kacica + Betynka 5 mes

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
19.1.05 13:23

Hm, tak zatím je poměr názorů 2:1.
Máte s tím ještě někdo zkušenosti?
Nebo máte někdo tento pás a nepotřebujete ho už?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
625
19.1.05 14:01

Ahoj Eli,
já se přikláním k tomu, aby sis pás dopředu nekupovala. Vůbec nevíš, jestli ho budeš potřebovat a když budeš, tak se dá dodatečně vždycky koupit. já vím, že je ted sleva, ale vážně mi to připadá zbytečné. mě v 9 měsíci už pěkně bolelo břicho, když jsem chodila, tak jsem všude jezdila autem-i pro rohlíky :D myslím,že je lepší odpočívat a nedohánět to pásem. ono si tělo řekne.

Jana+Kačka 5t

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.1.05 14:09

Baby Belt jsem používala. Byl super. Mnohem míň mne bolela záda. Moc se mi s ním vždycky ulevilo. Nevím jestli jsi už těhotná nebo ne, ale moc dopředu bych ho nekupovala. Třeba nebudeš mít problémy a taky nevíš jak moc Ti naroste břicho. Jsou různé velikosti. Já ho kupovala až v někdy v šestém měsíci. Nosila jsem ho pak až do porodu. Koupila jsem ho ve Světě mateřství na Palmovce.
Ariana

• Nahlásit
  • Citovat
67
19.1.05 15:49

Babybelt si určitě znovu koupím

Já jsem u prvního těhotenství babybelt používala od cca 6. měs a měla jsem vypozorovaný (hlavně poslední dva měsíce těhotenství), že mě páteř bolela prakticky jenom tehdy, když jsem pás pár hodin nepoužívala. V létě se mi nechtělo navlíkat do pásu pod tričko - zdálo se mi, že mi bude vedro, ale pak jsem ho i přes to vedro používala, protože jsem fakt poznala rozdíl na zádech.
Teď budu těhule zase přes léto a určitě si ho zase koupím. Jenom mě překvapila ta cena - já jsem si ho koupila před dvěma lety nový za cca 700-800 (a to nebyla akce). Tveret měo tyto věci vždy dražší…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67
19.1.05 15:55

Tak jsem koukala, že Laveta (www.laveta.cz) ho prodává standardně za 771,– Kč, tak počkej…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
19.1.05 17:59

Končím třetí měsíc, ale už se snažím přemýšlet trochu dopředu, ono to hrozně utíká :-).
Taky jsem když tak chtěla stihnout tu akci v Tveretu…
Tak já nevím, je to tak půl na půl, asi je to individuelní :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
19.1.05 18:00

Končím třetí měsíc, ale už se snažím přemýšlet trochu dopředu, ono to hrozně utíká :-).
Taky jsem když tak chtěla stihnout tu akci v Tveretu…
Tak já nevím, je to tak půl na půl, asi je to individuelní :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
266
19.1.05 22:13

Já pás používala a byla jsem spokojená.Pěkně držel bříško a nějak mi srovnával i záda.je ale fakt,že sedět se s ním moc nedá(je vyztužený,tlačí),takže jen ve stoje.Já ho měla na zimu a jaro,to mě pěkně hřál.Léto bych asi nesla hůř.Je víc velikostí,nekupovala bych ho dopředu (já přihodila 20kg navíc a to je fest poznat :twisted: ).Katty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
918
20.1.05 12:01

Já jsem ho dostala jako dárek, protože švagrová na něj pěla ódy :lol: . Měla fakt problémy se zádama v obou těhu, i když ani v jednom moc nepřibrala :( . Já jsem měla daleko větší bříško :oops: , ale nakonec jsem ho vůbec nevyužila. Nebyl potřeba :lol: :lol: , takže počkej a sama uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1308
31.1.05 13:55

Elli ja v Tveretu BabyBelt kupovala. Ale v polovine 6. mesice. Stejne jako ostatni holky bych asi moc nedoporucovala ho kupovat tak dlouho dopredu. Nosim ho hlavne na dlouhe prochazky s pejskem. Jinak zatim moc ne.. Ale asi ted zacnu casteji v tom tretim trimestru.. Takze ja mohu doporucit.. Ale zalezi, jestli budes trpet na bolesti zad, krize… Jestli ne, tak to mozna je investice zbytecna..

Zuzka 27tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
31.1.05 14:44

Já baby belt používala a je to perfektní věc! Přes den jsem ho nenosila, protiže chodim rychleji, sjížděl mi a upravujte si ho na městě… Ale spát bez beby beltu nebylo možné, nemohla jsem se bez něj na posteli ani pořádně obrátit.
Zkus taky bazar, čas od času ho někdo prodává. Ale opravdu si nepořizuj příliš velkou velikost.
Jana

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama