Koupě bytu a jeho následný pronájem

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6356
11.5.20 15:53
@Anonymní píše:
Rodiče taky pronajímají byt a jsou s tím jen starosti. Bydlí od něj přes 2 hodiny cesty a každou chvilku je potřeba tam jet a něco opravit, vybavit, vyměnit, vyřídit atd. S realitkou žádné problémy nejsou, to nechápu, proč na ně každý nadává :think: Jde taky vše přes ně. Oni vybírají nového nájemníka, vyřídí vše ohledně prohlídky, smlouvy a předání klíčů, nebo naopak zase převzetí klíčů atd. S nimi jsou naprosto spokojení. I přes to byt chtějí raději prodat, protože je to nebaví…bydlet někde blíž, je to taky něco jiného, ale ve vašem případě bych do toho nešla.

A to nemaji dane ve smlouve, ze drobne opravy dela nájemce? :think: To je ten byt tak rozbity, ze tam musi tak casto jezdit? Ja kdyz bydlela s muzem najmu, tak jsme normalne male opravy delali my a velke majitel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
11.5.20 22:04

Přijde mi to jako dobrý nápad, pokud na to máš peníze. Určitě je to lepší investovat do bytu, kde cena peněz roste než je mít na účtě. Já jeden byt mám a pronajímám už tři roky, do realitky jsem to teda nedávala, vybrala jsem si nájemníky sama a už tam bydlí 3 roky a bez jediného problému… ani nevím, že tam jsou. Jednou za rok se tam vždy sejdeme, já byt zkontroluji a pak podepisujeme prodloužení smlouvy. Nemáš tady někoho z rodiny, kdo by se ti o to postaral nebo nějakého známého z realitky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat