Reklama

Koupě domu mi drásá nervy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 16:42
Koupě domu mi drásá nervy

Prosím anonym nebo smazat, osobní info. Potřebuju se vypovídat, jinak už vybouchnu. Jak název napovídá, jsme v procesu koupě rodinného domu v Anglii, a pokazilo se snad všechno, co šlo. Nekonečné průtahy, nekomunikace ze strany prodávajícího, vlastního právníka jsem nachytala při lži… no a včera se to konečně mělo podepsat. Na poslední chvíli jsme si všimli jedné nesrovnalosti, upozornili právníka, a ten přišel na to, že ti lidi mají načerno přístavbu :zed: Prý to nevadí, protože tu načerno stavěl kde kdo, ale mohlo by to dělat problémy, kdybychom to pak chtěli prodat. Už na sebe doma štěkáme s manželem, máme fakt dost. Ani nemluvím o tom, kolik už stál právník, průzkumy… což jsou peníze, které mi nikdo nevrátí. Chvílema mám chuť to fakt zabalit a říct jim, at si ten zprasenej barák narvou někam. Jenže trh je mrtvý a lepší dům beztak neseženu. Nechápu, jak tak civilizovaná země může mít na realitním trhu takovej punk :cert: Jak to šlo u vás? Měla jste některá taky takové nervy? :(

Reklama

Reakce:

Mallorka
Závislačka 2991 příspěvků 01.05.18 16:49

Před dvěma lety jsme prodávali byt a kupovali další. Vetsi nervy jsem snad v životě neměla. Po prohlídce bytu, ve kterým teď jsme, jsem odpadla, byl o něj takový zájem, ze jsme měli na rozhodnuti jen 1 den. 39 horečky a bolest kloubů se zimnici dohromady od nervů… koupě a prodej do stěhování se tahly 3 měsíce. Teď jsme spokojeni ve svym, ale byly to nervy a nekonečný zarizovani a běhání po úřadech a bankách. Už se odsud nikdy nehnu :mrgreen:

Paola21
Závislačka 3401 příspěvků 01.05.18 16:52

Myslím, že je to stejné jako v ČR. Když jsme my chtěli koupit dům, tam jsme byli asi na 20 domech než to klaplo. Většinou byl problém na straně realitky, docela mě to mrzí, protože to byly hezké domy. Ale asi to tak mělo být a teď máme dům, který se snažíme zrekonstruovat, takže další martyrium. S manželem se zatím ale nerozvádíme ani se nehádáme, tak snad nám to vydrží. :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.05.18 16:58

Díky holky. Jak se vlastně v Čechách řeší stav budovy (statika, výměra… černé přístavby :lol:)? Jde někdo na inspekci, nebo je jen na vás, jestli si chcete někoho přivést?

Paola21
Závislačka 3401 příspěvků 01.05.18 17:00
@Anonymní píše:
Díky holky. Jak se vlastně v Čechách řeší stav budovy (statika, výměra… černé přístavby :lol:)? Jde někdo na inspekci, nebo je jen na vás, jestli si chcete někoho přivést?

Je to na tobě.

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1518 příspěvků 01.05.18 17:01
Jak to šlo u vás?

Stejně, takže jsem radši postavil.

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1518 příspěvků 01.05.18 17:02
@Anonymní píše:

Jsou firmy zabývající se hodnocením staveb.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30549 příspěvků 01.05.18 17:20

Hele ono je jedno asi kde, my teď řešili koupi chaty a táhlo se to 3/4 roku, pokazilo se i to co pokazit snad nešlo a o realitních maklerich ani nemluvím…
Teď obiham stavebni povoleni a to je taky paradicka :roll: :zed:

xsaleen
Echt Kelišová 9139 příspěvků 01.05.18 20:05

Ty jo, nedeste me. Ja jsem zatim ve fázi prodeje, a uz mi to leze na nervy. na něco novyho jsme se byli podivat jednou, a to ještě sami :zed:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama