Koupě menstruačních kalhotek

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
8.10.21 18:26

Koupě menstruačních kalhotek

Dobrý podvečer, je mi 16 let a zvažuji koupi ms kalhotek od „Snugs“ nebo z dm.
Používám vložky a tampony (jednou to a jednou to). Kamarádka je prý chvíli nosila a nevyhovovali jí a to hlavně z divného pocitu mít kalhotek celý den a cítit to tam. Tak se ptám ještě tady jaký máte názor vy. Já sama za sebe si beru vložku i tampon max. po 3 hodinách pak mám nepříjemný pocit tak nevím jestli jsou kalhotky to praví, zda nezkusit radši kalíšek. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
8.10.21 18:31

Zkusila bych kalisek. Ty kalhotky pouzivam, mam snugg a jeste jine snad pinkie nebo neco takoveho a jsou super na dny, kdy neni menstruace nejsilnejsi. Ja nosim prvni den a druhy den radeji vymenuji vlozky, protoze to protika pri silne menstruaci a taky vymenit si menstruacni kalhotky behem dne a pak je nosit v kabelce neni uplne super. Potom 3 a dalsi den mam zase kalhotky… je to i o zvyku

• Citovat
  • Nahlásit
2208
8.10.21 19:34
@Anonymní píše:
Používám vložky a tampony (jednou to a jednou to). Kamarádka je prý chvíli nosila a nevyhovovali jí a to hlavně z divného pocitu mít kalhotek celý den a cítit to tam. Tak se ptám ještě tady jaký máte názor vy. Já sama za sebe si beru vložku i tampon max. po 3 hodinách pak mám nepříjemný pocit tak nevím jestli jsou kalhotky to praví, zda nezkusit radši kalíšek. :nevim:

Ahojky, ja měla snuggs a pro mě nejsou. Jelikož nepoužívám vložky, tak mi vadil ten pocit vlhkosti + to co ta síťka zachytí. Každopádně jedny kalhotky se nenosí celý den, je potřeba si jich koupit více, měnit je. Ale zase abych je úplně nehanila, na poslední dva- tři dny MS jsou super, neprotečeš (fakt se není třeba bát) a kamarádka na ně nedá dopustit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
8.10.21 19:42

Od začátku roku jsem začala používat kombinaci kalíšek přes den, kalhotky na noc. A už se k vložkám ani tampónům vracet rozhodně nebudu. Kalíšek ráno zavedu a jsem bez starostí celý den. (Vyzkoušeno i 10 hodin v nejsilnější den a v pohodě). Většinou kalíšek vyndám po příchodu z práce, dám kalhotky a na spaní dám nové kalhotky. Takhle jedu celou menstruaci a jsem naprosto spokojená. Co se týče kalhotky troje. Jedny od značky snuggs, noční model sayu a pak ty z rosmanna - selenacare. Fungují všechny stejně dobře, pouze ty z rosmanna vypadají jako nové i po cca 8 měsících používání.

Za mě určitě doporučuji koupit jedny a zkusit. To samé kalíšek. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
8.10.21 19:50

Ahoj.. Já mám snuggs a používám je na noc. Vyhovuji mi nejvíce. Jinak nosím jenom tampony a když mám nejšílenější dny tak si k tomu vezmu kalhotky co kdyby náhodou. Ale za mě jsou super, hrozně pohodlné a třeba jako pojistka s tím tamponem jsou fajn.. Jinak na noc jsou za mě super a vydrží mi celou noc. Nemám zas tak silnou ms a tampon měním třeba po 5-6 hodinách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25605
8.10.21 21:23
@Anonymní píše:
Používám vložky a tampony (jednou to a jednou to). Kamarádka je prý chvíli nosila a nevyhovovali jí a to hlavně z divného pocitu mít kalhotek celý den a cítit to tam. Tak se ptám ještě tady jaký máte názor vy. Já sama za sebe si beru vložku i tampon max. po 3 hodinách pak mám nepříjemný pocit tak nevím jestli jsou kalhotky to praví, zda nezkusit radši kalíšek. :nevim:

Používám je už přes rok a jsem spokojená. První dny je nemám celý den. Protože mám silnou menses a práci v terénu, tak si beru ještě vložku, tu pak sundám a po příchodu domů z práce kalhotky měním za čisté

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1950
8.10.21 21:24

Mně přišly pohodlné na noc a pak na poslední zhruba tři dny ms. Jinak jsem používala kalíšek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20362
8.10.21 21:30
@Anonymní píše:

Tak to určitě ne, za mě ani kalíšek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
10.10.21 18:13

Za mě kalíšek a kalhotky nemám ještě vyzkoušené, ale přikláním se spíše k těm slabším dnům

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.10.21 13:25

Používám téměř výhradně jenom ms kalhotky, jenom když vím, že budu dlouho pryč, tak vezmu ráno vložku a kalhotky třeba na vyměnění (ne naopak, ať pak nemám ty použité menstruační v kabelce). Jsem v nich v pohodě celou noc, ze začátku menstruace je střídám tak co 5 hodin, na konci i 10. Značky, které mi vyhovují, jsou Snuggs a Meracus, špatná zkušenost s Love Luna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.11.21 17:12

Snuggs bych rozhodně nekupovala. Menstruačcní kalhotky už používám rok a Snuggs vypadají hrozně, trčí z nich gumičky, guma v pase je volná… Sayu i po roce vypadají jako nové a navíc jsou mnohonásobně hezčí. Kalhotky nosím celý den, mám slabou menstruaci, měním pouze na noc. Nezapáchají, jen když k nim přičichnu, na těle tedy cítit nejsou. Vložky páchnou i při nošení :D

Snad jsou pomohla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat