Koupě pozemku- obálková metoda

Anonymní
16.2.21 11:17

Koupě pozemku- obálková metoda

Máte někdo zkušenosti při koupi pozemku obalkovou metodo? Zajímalo by mě o kolik jsou lidi schopni dát víc, když např. stojí pozemek 450 tisíc.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4725
16.2.21 11:31

U rodičů se dva sousedící a v podstatě stejné pozemky prodaly jeden za 600tis a druhý za 1,7M.
Záleží na mnoha faktorech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74850
16.2.21 11:43
@Anonymní píše:
Máte někdo zkušenosti při koupi pozemku obalkovou metodo? Zajímalo by mě o kolik jsou lidi schopni dát víc, když např. stojí pozemek 450 tisíc.

A pak je ještě otázkou, jak si došla k tomu, že stojí 450 tisíc :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 12:00

@j.a.n.i1 je vyhlášena nejmenší cena a k té se přidává 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
4725
16.2.21 12:07
@Anonymní píše:
@j.a.n.i1 je vyhlášena nejmenší cena a k té se přidává 🙂

To tak běžně bývá. Vyhrává nejvyšší nabídka. Kolik to bude, to ví jen ta ošklivá paní s křišťálovou koulí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62182
16.2.21 12:11
@Anonymní píše:

450 tam bude dluh nebo tak cosi.. Ale podívej se po okolí, jaké jsou tam obvyklé ceny za m2 a tim je třeba se řídit.. Taky územní plán napoví.. Spekulanti si to hlídají a klidně preplati, když mají info do budoucna, co se jim hodí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 12:15

Dobrý den, pardon že se sem vetru. Ale máme velkou zahradu, na které bysme chtěli stavět. Nejdříve samozřejmě chceme zjistit zda to vůbec lze. Ale jak zjistit zda naše parcela je vhodná ke stavbě? Vím že se můžu podívat do územního plánu. Ale z té mapy nejsem vůbec moudrá, ani v tom nenajdu náš pozemek… Jde zavolat na nějaký úřad?

• Citovat
  • Nahlásit
4725
16.2.21 12:22
@Anonymní píše:
Dobrý den, pardon že se sem vetru. Ale máme velkou zahradu, na které bysme chtěli stavět. Nejdříve samozřejmě chceme zjistit zda to vůbec lze. Ale jak zjistit zda naše parcela je vhodná ke stavbě? Vím že se můžu podívat do územního plánu. Ale z té mapy nejsem vůbec moudrá, ani v tom nenajdu náš pozemek… Jde zavolat na nějaký úřad?

Myslím, že jde. Kdyby to nešlo, tak by měla fungovat elektronická pošta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
732
16.2.21 12:24
@j.a.n.i1 píše:
A pak je ještě otázkou, jak si došla k tomu, že stojí 450 tisíc :think:

Pobav se o ceně pozemku s někým kdo se v tom vyzná, ať zbytečně nezaplatíš více. Když jsme kupovali dům, některé nabídky byly formou obálky a samozřejmě nám prodávájící tvrdili kolik máme dát, že je velký zájem, že před námi jsou vážný zájemci apod. A dům se prodával ještě za rok a za nizší cenu než na začátku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 12:42
@Zumpa píše:
Myslím, že jde. Kdyby to nešlo, tak by měla fungovat elektronická pošta.

A kam bys poradil/a volat?

• Citovat
  • Nahlásit
2490
16.2.21 12:52
@Anonymní píše:
A kam bys poradil/a volat?

Obrat se na stavebni urad, poradi ti, co muzete na danem pozemku stavet, zda ho pujde rozdelit apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 13:32
@Ernais píše:
Obrat se na stavebni urad, poradi ti, co muzete na danem pozemku stavet, zda ho pujde rozdelit apod.

Myslíš že mi to sdělí takhle po telefonu?

• Citovat
  • Nahlásit
2490
16.2.21 13:40
@Anonymní píše:
Myslíš že mi to sdělí takhle po telefonu?

Myslim, ze ano, kdyz jim reknes cislo parcely a vysvetlis zamer, tak ti reknou, co a jak je potreba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat