Koupelová sůl v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 09:16
Koupelova sul v tehotenstvi

Dobry den, zacinam pomalu hystercit. Ve sve brozurce od gynekologa jsem necetla o skodlivosti bylin v tehotenstvi. Parkrat za 7 mesicu jsem si nasypala do vlazne vody ve vane koupelovou sul, ktera obsahuje i tymian a mesicnik. Ja uz se z toho vseho asi zblaznim :-(

Reakce:
Lendie
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 03.01.19 09:22

Tak pokud bylo vse ok tak bych to neresila a pro klid duse bych si to do koupele uz nehazela. ;)

ugluk
Hvězda diskuse 44148 příspěvků 03.01.19 09:26

Jestli všecko řešíš takhle, tak fakt zblázníš ;)

barca77
Závislačka 3241 příspěvků 03.01.19 09:27

Chápu te, také jsem silela kvůli kde čemu. Ale opravdu neni vůbec důvod se bát, bylinky mohou být problematické, ale opravdu jen “mohou” a to pouze ve vysokých koncentracích, v čaji několikrát denně apod. Zevním podáním se vstřebá opravdu jen zlomek a není důvod se strachovat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 09:38
@Anonymní píše:
Dobry den, zacinam pomalu hystercit. Ve sve brozurce od gynekologa jsem necetla o skodlivosti bylin v tehotenstvi. Parkrat za 7 mesicu jsem si nasypala do vlazne vody ve vane koupelovou sul, ktera obsahuje i tymian a mesicnik. Ja uz se z toho vseho asi zblaznim :-(

V klidu, ja se cely 1. trimestr koupala v eukalyptu a vse bylo ok.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 21 inzerátů 03.01.19 09:47

A stalo se snad něco, že je potřeba kvůli tomu bláznit? Max. budeš mít bláznivé dítě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.19 09:52

Dekuju za uklidneni. Tak mesicek je pry dokonce v tehotenstvi doporučován a to male mnoustvi rozmarynu, co tam bylo, snad nic neudelalo. Ja si koupel davam vzdy vlaznou a tak na 10 minut maximálně.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 21 inzerátů 03.01.19 09:55

Já byla v prvním trimestru i v termálech a jak jsme si to všichni užili…

Lendie
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 03.01.19 10:10

Nekdy si rikam, ze by internet meli zrusit pro tehotne :mrgreen: … Nase babicky a maminky nevedeli co vse je skodlive ci neni a jaky jsme zdravy :lol: protoze proste byli i vic v klidu. Jen doufam to nededi deti :mrgreen:

Petula306
Stálice 93 příspěvků 03.01.19 12:48

Já se celé těhotenství koupu v horké vodě, ležím tam třeba půl hodiny, pěna, sůl.. nevím čemu by to mělo vadit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Lascivní pohyby, vyzývavé oblečení a postava dvacítky: Šinkorová všem vyrazila dech

Herečka Daniela Šinkorová (46) dokáže dost překvapit. I když za chvíli oslaví... číst dále >

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >